CYBEX Autosedačka Solution G I-FIX Plus (100-150 cm) Beach Blue Gold

Kód produktu: F179896 Dodávateľský kód: 523001105
  • Farba:

Bežná cena

229,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution G I-FIX Plus (100-150 cm) Beach Blue Gold

Značka:

Autosedačka Solution G i-Fix s vysokou chrbtovou opierkou poskytne vášmu dieťatku maximálne pohodlie a zároveň tú najlepšiu ochranu vďaka špičkovým bezpečnostným funkciám. Víťaz testu ADAC 5.23 – kategória: dieťa (100 – 150 cm)¹.

Pohodlie, ktoré je pripravené chrániť Autosedačka Solution G i-Fix s vysokou chrbtovou opierkou je špičkovým riešením v oblasti bezpečnosti a pohodlia Vášho dieťatka. Patentovaná sklopná opierka hlavy udržuje hlavičku dieťatka v chránenej zóne autosedačky, takže dieťatko bude počas každej cesty v bezpečí, či už spí, alebo je nahor.

Varianta Plus umožňuje Vášmu dieťatku cítiť sa príjemne v akomkoľvek ročnom období vďaka technológii odvetrávania s inovatívnou 3D sieťovinou. Náš systém bočnej ochrany zvyšuje bezpečnosť dieťatka a autosedačku je možné nastaviť tak, aby dokonale zodpovedala meniacemu sa vzrastu dieťatka. A funkcia sklápania zaisťuje trvalé pohodlie po mnoho rokov. Vďaka tejto vynikajúcej kombinácii bezpečnosti a komfortu získala vôbec najlepšie hodnotenie vo svojej triede v poprednom európskom spotrebiteľskom teste organizácie ADAC².

Až 7× bezpečnejšie pre hlavu Tento typ autosedačky je nadmieru pohodlný vďaka patentovanej trojpolohovej sklopnej opierke hlavy, ktorá podoprie hlavu dieťatka, keď zaspáva, a pritom je až sedemkrát bezpečnejší³. Môžeme Vám prakticky garantovať, že dieťatko bude spať pokojným spánkom a jeho krk a hlava budú chránené v bezpečnostnej zóne autosedačky.

Perfektná poloha pri spánku Maximálne pohodlie na cestách – autosedačka Solution G i-Fix je naša prvá autosedačka s podsedákom s vysokým operadlom a funkciou sklápania jednou rukou, takže je ľahké nájsť ideálnu polohu pre spánok.

Optimálna priedušnosť Pohodlie v každom ročnom období vďaka jedinečnému systému odvetrávania. 3D sieťovina variantu Plus je až šesťkrát priedušnejšia ako porovnateľné materiály autosedačiek. Stály prúd vzduchu znižuje teplotu autosedačky a udržuje dieťatko v chládku a pohodlí.

O 20 % lepšia ochrana pri bočnom náraze Systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze Plus (L.S.P.) a škrupina, ktorá absorbuje energiu, zmierňujú silu bočného nárazu o viac ako 20 % v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez systému L.S.P.

Ideálne pre každý vek Vďaka nastaviteľnej opierke hlavy a flexibilným vonkajším krídelkám môžete zvýšiť výšku autosedačky podľa výšky dieťatka a obmedziť tak jeho rastové bolesti.

Bezpečná a jednoduchá inštalácia Naša nová ergonomicky tvarovaná rukoväť ISOFIX umožňuje rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu inštaláciu. Autosedačku jednoducho zacvaknite do kotviacich bodov ISOFIX vo vozidle.

Technické parametre:

  • vekový rozsah: od približne 3 do 12 rokov
  • výška dieťatka: 100–150 cm
  • hmotnosť dieťatka: od približne 15 kg do 50 kg
  • rozmery: 40,5 × 59,5 × 59–81 cm (D x Š x V)
  • hmotnosť: 7,45 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • textilné poťahy možno prať v práčke na 30 °C

Odkazy ¹ Rovnaký výsledok ako sedačka v inej kategórii. ² Od poslednej zmeny testovacieho protokolu ³ V porovnaní s rovnakým produktom (HIC 36) v teste bočného nárazu (27 km/h) organizácie ADAC ⁴ V porovnaní s rovnakou autosedačkou bez systému L.S.P.

Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy