CYBEX Autosedačka Solution B4 i-Fix (100-150 cm) Dynamic Red Silver

Kód produktu: F173206 Dodávateľský kód: 522004741
  • Farba:

Bežná cena

219,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution B4 i-Fix (100-150 cm) Dynamic Red Silver

Značka:

Bezpečnosť, pohodlie a jednoduché používanie. S autosedačkou typu podsedáka Solution B4 i-Fix s vysokým operadlom môžete byť pokojný. Iste oceníte bezpečnosť, ktorú poskytuje lineárna ochrana pri bočnom náraze Plus, a striktné testovanie podľa najnovších noriem UN R129/03. Dodáva sa s držiakom nápojov.

Vylepšená bezpečnosť a vynikajúca funkčnosť Autosedačka Solution B4 i-Fix na jednoduché používanie disponuje praktickým systémom ISOFIX, vďaka ktorému je možné ju vo vozidle ľahko a bezpečne nainštalovať. Má tiež výškovo nastaviteľnú opierku hlavy s 12 polohami, ktorá sa pohodlne prispôsobí rastúcemu dieťaťu. Dodáva sa s držiakom nápojov, s ktorým budú nápoje v bezpečí a na dosah ruky. Táto autosedačka typu podsedáka s vysokým operadlom ponúka všetko potrebné, aby ste pri cestovaní so svojim milovaným dieťaťom boli v pokoji a pohode.

Znižuje silu bočného nárazu Systém L.S.P. Plus, ktorý je možné nájsť na bokoch autosedačky, ponúka dodatočnú bezpečnosť v prípade bočného nárazu.

Optimálna ochrana pre pokoj na duši Autosedačka Solution B4 i-Fix bola vyvinutá podľa najnovších bezpečnostných noriem UN R129/03 a na základe striktného testovania bezpečnosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Jednoduchá inštalácia Bezproblémová inštalácia a mimoriadna stabilita pri jazde vďaka systému ISOFIX. Autosedačku Solution B4 i-Fix stačí vďaka systému ISOFIX jednoducho zaklapnúť do sedadla akéhokoľvek vozidla.

** Rastie s dieťaťom ** Ako vaše dieťa rastie, upravte opierku hlavy na jednu z 12 rôznych pozícií. Autosedačku tak možno pohodlne používať v akomkoľvek veku, až do 12 rokov.

Jednoduchá manipulácia a nosenie Autosedačka je natoľko ľahká, že ju možno premiestniť do iného vozidla bez toho, aby ste si namáhali chrbát.

Šetrná k detskej pokožke Materiál všetkých našich autosedačiek podlieha striktnému testovaniu na nebezpečné látky.

Nápoje v bezpečí a na dosah ruky Vďaka praktickému držiaku nápojov, dodávanému s každou autosedačkou Solution B4 i-Fix, bude mať vaše dieťa nápoje aj iné nevyhnutnosti vždy po ruke.

Hodí sa dokonale do vášho vozidla Operadlo je možné nastaviť tak, aby autosedačka pohodlne doplnila sedadlo akéhokoľvek vozidla a aby vášmu dieťaťu ponúkala pohodlnú pozíciu.

Technické parametre:

  • vekový rozsah: od približne 3 do 12 rokov
  • výška dieťaťa: 100 – 150 cm
  • hmotnosť dieťaťa: od približne 15 do 50 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • dĺžka: 390 mm
  • šírka: 570 mm
  • výška: 640 mm
  • hmotnosť: 4.5 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy