CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus (61-105 cm) Sepia Black Platinum

Kód produktu: F176946 Dodávateľský kód: 523000387
  • Farba:

Bežná cena

399,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus (61-105 cm) Sepia Black Platinum

Značka:

Bezpečnosť pre dieťa, pohodlie pre rodičov. Autosedačka Sirona T i-Size orientovaná proti smeru jazdy je vybavená všestranným vetraním a plynulým otáčaním o 360°. Rad Plus má tiež integrovanú slnečnú striešku.

Cestovanie v bezpečí a pohodlí – proti smeru jazdy aj v smere jazdy Vychutnajte si dokonalý zážitok z cestovania s autosedačkou CYBEX Sirona T i-Size orientovanou proti smeru jazdy. Vaše dieťa si môže užívať vysokú úroveň pohodlia vďaka funkciám, ako je celoplošné vetranie, ktoré sľubuje príjemné teploty v každom ročnom období. Plynulé otáčanie o 360° umožňuje bezproblémové nastupovanie a vystupovanie a pomáha meniť orientáciu medzi polohou proti smeru jazdy a po smere jazdy.

Sklopte sedadlo jednou rukou pre väčšie pohodlie na cestách. A užite si pokoj s bezpečnostnými funkciami, ako je integrovaná lineárna ochrana proti bočnému nárazu. Pripravte sa na radostné výlety so svojím dieťaťom s autosedačkou Sirona T i-Size.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti Autosedačka Sirona T i-Size je otočená proti smeru jazdy, čo poskytuje vynikajúcu ochranu pri náraze, znižuje riziko poranenia hlavy alebo krku a zvyšuje bezpečnosť o 50 % (v porovnaní s rovnakou sedačkou otočenou v protismere jazdy; výsledky testu podľa kritérií ADAC 2022). Pri náraze je dieťa tlačené smerom k škrupine sedačky, čím sa rozložia pôsobiace sily a zníži sa intenzita nárazu. Orientácia v smere jazdy je povinná minimálne do veku 15 mesiacov (76 cm). Potom môžete autosedačku Sirona T-Size otočiť v smere jazdy, hoci odporúčame zachovať orientáciu proti smeru jazdy, ak je to možné, až do veku štyroch rokov.

Optimálna priedušnosť Všestranná ventilácia zaisťuje celoročné pohodlie. Látková verzia Plus má ešte lepšie prúdenie vzduchu a 3D sieťovinu, ktorá zvyšuje priedušnosť až šesťnásobne (v porovnaní s bežnou látkou). Rad Plus obsahuje aj slnečnú striešku s vložkami zo sieťoviny, ktorá udržiava vaše dieťa v chlade a chráni ho.

Jednoduché nasadenie a zloženie Dajte svoje dieťa do auta a z auta s ľahkosťou. Otočenie o 360° umožňuje hladké polohovanie autosedačky Sirona T i-Size jednou rukou smerom k dverám auta pre ľahšie nastupovanie a menšie zaťaženie chrbta. Orientácia proti smeru jazdy je povinná minimálne počas prvých 15 mesiacov (do výšky 76 cm). Potom môžete dieťa nechať v protismere jazdy alebo ho otočiť v smere jazdy pre väčšie pohodlie.

Pohodlie počas celej jazdy Autosedačka Sirona T i-Size má päť naklápacích polôh v smere aj proti smeru jazdy. Môže sa sklopiť aj pri otáčaní okolo svojej základne. Sklápanie sedadla si vyžaduje len jednu ruku, takže druhá ruka zostáva voľná na iné úlohy.(Základňa na dokúpenie samostatne).

Rastie s vaším dieťaťom Autosedačka Sirona T i-Size sa vyvíja spolu s vaším dieťaťom vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy, ktorá je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila rýchlemu rastu vášho potomka. Vďaka 12 rôznym polohám opierky hlavy môžete autosedačku prispôsobiť veľkosti vášho dieťaťa počas jeho prvých štyroch rokov.

Vhodná aj pre tých najmenších cestovateľov Novorodenecká vložka zabezpečuje takmer vodorovnú polohu na bezpečné cestovanie od narodenia. Hlava dieťaťa je udržiavaná v ideálnej ergonomickej polohe, najmä počas spánku. Keď vaše dieťa vyrastie do výšky viac ako 60 cm, novorodeneckú vložku je potrebné vybrať.

Bezproblémový nástup Magnety umožňujú pripevniť jazyky spony na boky autosedačky Sirona T i-Size a zabraňujú tomu, aby pásy prekážali pri usádzaní alebo vyberaní dieťaťa z autosedačky. Zjednodušené nastupovanie pre zážitok bez stresu.

Intuitívna inštalácia a ukotvenie Bezpečná základňa pre sedačku Sirona T i-Size. Základňa Base T je vybavená upevnením ISOFIX a opierkou nôh pre rýchlu a stabilnú inštaláciu. Používateľsky prívetivé uvoľňovacie tlačidlá sú vybavené vizuálnymi indikátormi, ktoré vám pomôžu skontrolovať, či je základňa správne nastavená. Nastavenie je čo najjednoduchšie, čo pomáha zabezpečiť bezpečnú a príjemnú jazdu.(Základňa na dokúpenie samostatne).

Spoľahlivá ochrana UPF50+ Slnečná strieška UPF50+ poskytuje vášmu dieťaťu vynikajúcu ochranu pred slnkom, a to aj v aute. V prípade teplejších dní je slnečná strieška vybavená sieťovanými vložkami pre maximálnu priedušnosť a chladné prúdenie vzduchu (sieťované časti nemajú UPF50+).

Technické parametre:

  • vekový rozsah: od narodenia do 4 rokov
  • výška dieťaťa: 40–105 cm
  • hmotnosť dieťaťa: maximálne 18 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • rozmery: 72,5 × 43 × 68 cm (D x Š x V)
  • hmotnosť: 15 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy