CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Plus Ocean Blue Gold

Kód produktu: F176954 Dodávateľský kód: 522001661
 • Farba:

Skladom

Bežná cena

399,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Plus Ocean Blue Gold

Značka:

Maximálne pohodlie a bezpečnosť počas prvých štyroch rokov. Autosedačka Sirona Gi i-Size s orientáciou proti smeru jazdy má funkciu otáčania o 360° pre jednoduchý nástup. Všestranné vetranie pre chladnú jazdu.

Až o 50 % vyššia bezpečnosť Cestovanie proti smeru jazdy je jedným z najbezpečnejších spôsobov. V prvých kritických okamihoch čelného nárazu je telo dieťaťa pritlačené k polstrovanej škrupine autosedačky, čo minimalizuje pohyb a znižuje silu pôsobiacu na krk dieťaťa. Povinná do 15 mesiacov (76 cm); odporúčame, aby vaše dieťa zostalo čo najdlhšie v smere jazdy. Autosedačka Sirona Gi i-Size je navrhnutá na pohodlné cestovanie proti smeru jazdy, kým vaše dieťa nedosiahne hmotnosť 20 kg (* V porovnaní s rovnakou autosedačkou v smere jazdy pri čelnom náraze. Výsledky interného testovania s použitím kritérií čelného bariérového testu ADAC 2022).

Rýchle a jednoduché nastupovanie Bezstarostný začiatok vašej cesty. Stačí otočiť autosedačku smerom k dverám vozidla a naložiť dieťa. Nebudete si namáhať chrbát, zatiaľ čo vaše dieťa zostane pohodlne v akejkoľvek čiastočne naklonenej polohe.

Optimálna priedušnosť Pohodlie v každom ročnom období. Úplná ventilácia umožňuje prúdenie vzduchu cez kanáliky v sedačke, čím sa odvádza teplo a pomáha predchádzať poteniu vášho dieťatka počas jazdy. Verzia Plus obsahuje aj sieťovinu, ktorá zvyšuje priedušnosť až šesťnásobne v porovnaní s bežnými tkaninami.

Rastie spolu s vaším dieťaťom až do 4 rokov Ako vaše dieťa rastie, nastavte opierku hlavy autosedačky Sirona Gi i-Size tak, aby sa pohodlne prispôsobila každému dieťaťu. 12 polôh umožňuje prispôsobiť ju vášmu dieťaťu, pričom popruhy sa automaticky predlžujú pri každom nastavení – a stačí na to len jedna ruka.

Vždy v pohodlnej polohe Nájdite ideálne nastavenie sklonu, či už je vaše dieťa novorodenec alebo dospelý človek. K dispozícii je päť polôh v oboch smeroch jazdy – a tiež v nástupnej polohe. A keď vaše dieťa zaspí, môžete sedačku sklopiť jednou rukou a nechať ho ešte chvíľu snívať.

Bočná ochrana Integrovaná lineárna ochrana proti bočnému nárazu chráni vaše dieťa pred silou bočného nárazu. Systém L.S.P spolu so škrupinou pohlcujúcou nárazy výrazne znižuje účinok sily nárazu na dieťa.

Jednoduché nastupovanie Keď pripútavate svoje dieťa do autosedačky, potrebujete všetku pomoc, ktorú môžete dostať. Autosedačka Sirona Gi i-Size je vybavená dômyselnými popruhmi, ktoré udržiavajú pásy mimo dosahu, keď usádzate svoje dieťa. Zmena orientácie autosedačky v smere a proti smeru jazdy je rovnako jednoduchá.

Jednoduchá inštalácia a ukotvenie Nastavenie autosedačky Sirona Gi i-Size trvá len chvíľu. Pomocou ergonomickej rukoväte pripevnite úchyt ISOFIX k autosedačke a vysuňte opornú nohu. Obe poskytujú stabilitu a zvýšenú bezpečnosť. Vizuálne indikátory vám pomôžu uistiť sa, že je autosedačka pripravená na ochranu.

Bezpečnosť a pohodlie 360° Najnovšia autosedačka z nášho úspešného radu Sirona je zatiaľ najpohodlnejšia: Sirona Gi i-Size. Okrem orientácie proti smeru jazdy pre bezpečnejšiu jazdu je táto autosedačka vybavená aj integrovanou lineárnou ochranou proti bočnému nárazu pre bezpečnosť zo všetkých smerov. Zvýšte pohodlie svojho dieťaťa o 360° pre plynulé nastupovanie a vystupovanie. Všestranné vetranie vás počas jazdy udrží v chlade – vyberte si verziu Plus pre dodatočnú sieťovinu a ešte väčšiu priedušnosť. Päť naklápacích polôh poskytuje vášmu dieťaťu pohodlie prispôsobené v oboch smeroch, pre malých novorodencov aj veľkých, štvorročných detí. 360° pohodlia a bezpečnosti pre prvé štyri roky: Sirona Gi i-Size.

Technické parametre:

 • rozmery: 71 × 44 × 75 cm (DxŠxV)
 • hmotnosť: 13 kg
 • textilné poťahy možno prať v práčke pri 30 °C
 • vekový rozsah: od cca 3 mesiacov do 4 rokov (s novorodeneckou vložkou od narodenia)
 • výška dieťaťa: 61–105 cm (od 40 cm s novorodeneckou vložkou)

Čo je zahrnuté v cene?

 • autosedačka Sirona Gi i-Size pre batoľatá
 • integrovaná základňa
 • užívateľská príručka

Kompatibilné s (dostupné samostatne):

 • držiak na pohár autosedačky
 • letný poťah Sirona Gi i-Size
 • novorodenecká vložka Sirona Gi i-Size
 • SensorSafe 4 in 1 Kit Toddler
 • vodítka ISOFIX
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy