CYBEX Autosedačka Sirona G i-Size Plus (61-105 cm) Ocean Blue Gold

Kód produktu: F180821 Dodávateľský kód: 523001211
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

299,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona G i-Size Plus (61-105 cm) Ocean Blue Gold

Značka:

Autosedačka orientovaná proti smeru jazdy, ktorá je konštruovaná tak, aby chránila a zaisťovala o 50 % vyššiu úroveň bezpečnosti¹. Autosedačka Sirona G i-Size sa otáča o 360 °, takže jej usadzovanie je veľmi jednoduché. Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze a celoplošné odvetrávanie zaistí vášmu dieťaťu väčšiu bezpečie a chlad.

360° pohodlie a bezpečnosť Privítajte cestovanie proti smeru jazdy s autosedačkou CYBEX Sirona G i-Size, ktorá ponúka až o 50 % vyššiu úroveň bezpečnosti¹ pre vaše dieťa. Inovatívna 360° rotácia uľahčuje rodičom nastupovanie a vystupovanie, pretože dieťa je umiestnené v oveľa lepšie ovládateľnej polohe. Vnútri vozidla budú deti v chlade a pohodlí bez ohľadu na počasie, pretože systém celoplošného odvetrávania so špeciálnou sieťovinou šesťnásobne zvyšuje priedušnosť². Dômyselne integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze poskytuje zjednodušenú a zosilnenú ochranu v prípade bočného nárazu. V rámci rodiny Modular G sa základňa, ktorú ste mali pre autosedačku Cloud G i-Size, dokonale hodí k tejto autosedačke: nepretržitá bezpečnosť počas prvých štyroch rokov.

Odkazy ¹ V porovnaní s rovnakou autosedačkou orientovanou v smere jazdy pri čelnom náraze. Výsledky interného testovania s použitím kritérií čelného bariérového testu ADAC 2022. ² V porovnaní s konvenčným materiálom pre autosedačky.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti Cestovanie proti smeru jazdy je povinné do 15 mesiacov veku dieťaťa. Autosedačka Sirona G i-Size poskytuje až o 50 % vyššiu úroveň bezpečnosti v polohe proti smeru jazdy¹. V prípade čelného nárazu je telo dieťaťa tlačené proti polstrovanej škrupine autosedačky, čo minimalizuje pohyb a znižuje sily pôsobiace na krk. Bezpečná poloha, na ktorú sa môžete spoľahnúť až do 4 rokov veku dieťaťa.

Jednoduchší nástup a výstup Vďaka inovatívnemu mechanizmu otáčania o 360 ° je ľahké dostať dieťa do správnej polohy pre nastupovanie a vystupovanie, a to aj keď je sedačka naklonená. Otáčajte sedačku jednou rukou: to je oveľa rýchlejšie a oveľa lepšie pre váš chrbát.

Jedna základňa – dve sedačky: určené pre prvé 4 roky života (k dokúpeniu samostatne) Autosedačky Cloud G i-Size a Sirona G i-Size patria do rodiny Modular G. Akonáhle vaše dieťa vyrastie z detskej autosedačky, Sirona G i-Size sa na základňu nainštaluje jediným zacvaknutím. Vďaka inštalácii ISOFIX je to praktický a bezpečný základ na prvé štyri roky.

Optimálna priedušnosť Všestranný ventilačný systém vytvára pre vaše dieťa skvelé cestovné prostredie. Náš rad Plus Line má špeciálne vyvinutú sieťovinu, ktorá je šesťkrát priedušnejšia než bežné materiály a zbavuje vás tak vypätie pri horúcich cestách plných potenia.

Bočná ochrana Zjednodušená lineárna ochrana pri bočnom náraze v kombinácii so škrupinou tlmiacou náraz a špeciálne navrhnutou opierkou hlavy poskytuje dieťaťu zvýšenú ochranu pri bočnom náraze, takže je na každej ceste v bezpečí.

Vždy v pohodlnej polohe Vďaka piatim samostatným nastaveniam sklonu pre svoje dieťa vždy nájdete tú správnu polohu, a to ako v polohe v smere jazdy, tak aj proti smeru jazdy. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dali ľahko nastaviť do správneho uhla.

Rastie s vašim dieťaťom do 4 rokov Držať krok s rastúcim dieťaťom je oveľa jednoduchšie vďaka tejto výškovo nastaviteľnej opierke hlavy. Určite nájdete tú správnu polohu, ktorá im zaistí bezpečie a maximálne pohodlie.

Jednoduchá inštalácia a ukotvenie Mimoriadna stabilita a bezpečnosť v aute vďaka opornej nohe, ktorá zabraňuje otočeniu autosedačky dopredu v prípade nehody, a užívateľsky prívetivým úchytom ISOFIX, ktoré pripájajú základňu priamo k podvozku vášho vozidla.

Jednoduché nastupovanie Chytro navrhnuté držiaky pásov udržujú bezpečnostné pásy a popruhy mimo dosahu, aby si na ne dieťa pri usadzovaní do autosedačky náhodou nesadlo – celý proces je tak pre rodičov oveľa plynulejší a jednoduchší.

Technické parametre:

  • rozmery: d x š x v: 710 mm x 440 mm x 750 mm
  • hmotnosť so základňou G: 13 kg
  • vekový rozsah: od približne 3 mesiacov do 4 rokov (s vložkou pre novorodencov už od narodenia)
  • výška dieťaťa: 61–105 cm (od 40 cm s vložkou pre novorodencov)
  • hmotnosť dieťaťa: maximálne 19 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
Značka:
Cybex
Isofix
nie
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy