CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size Plus (76-150 cm) Beach Blue Gold

Kód produktu: F179891 Dodávateľský kód: 523001095

Značka:

CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size Plus (76-150 cm) Beach Blue Gold

Značka:

Zoznámte sa s oceňovanou autosedačkou Pallas G i-Size orientovanou v smere jazdy. Zdokonalený tlmiaci štít zaisťuje ešte vyššiu bezpečnosť, pretože znižuje riziko poranenia krku o 40 %¹. Variant Plus je vybavený inovatívnou technológiou celoplošného odvetrávania.

Bezpečie, ktoré rastie s Vašim bábätkom Autosedačka Pallas G i-Size posúva technológiu tlmiaceho štítu na vyššiu úroveň, takže je ešte bezpečnejšia a ľahšie sa používa a znižuje riziko poranenia krku o 40 %¹. Rodičia už roky dôverujú autosedačkám CYBEX Pallas, že zaistia bezpečnosť ich detičiek, a Pallas G i-Size je najnovšou generáciou tohto oceňovaného radu, ktorý bol v roku 2021 ocenený organizáciami ADAC a Stiftung Warentest ako najlepšia vo svojej triede.

Je to autosedačka, ktorá rastie s Vašim dieťatkom a zaručuje mu pohodlie vďaka inovatívnemu celoplošnému systému odvetrávania a integrovanej 3D sieťovine, ktorá šesťnásobne zvyšuje priedušnosť². Pallas G i-Size: Autosedačka, ktorá Vás bude sprevádzať viac ako 10 rokov.

Zníženie počtu poranení krku o 40 %¹ Ocenený zdokonalený tlmiaci štít znižuje riziko poranenia krku pri čelnom náraze a poskytuje oveľa lepšiu ochranu ako bežné bezpečnostné pásy. Pri čelnom náraze sa dieťatko prevalí dopredu cez tlmiaci štít, ktorý plní podobnú funkciu ako airbag. Sila nárazu sa rozloží na jeho veľkú plochu, čím sa redukuje zaťaženie zraniteľného krku a zároveň sa chráni hlava.

Použiteľnosť viac ako 10 rokov Sedačka 2v1, ktorá rastie s Vašim dieťatkom po celú dobu jeho detstva – od batoľaťa až po vek dospievania. Vaše dieťatko je chránené tlmiacim štítom, kým nedosiahne hmotnosť 21 kg. Potom sa odstráni tlmiaci štít a sedačka sa zaistí bezpečnostným pásom vozidla, čo poskytuje spoľahlivú ochranu, pokiaľ dieťatko nedosiahne výšku 150 cm (približne 12 rokov).

Zabezpečí dieťatko v priebehu niekoľkých sekúnd Integrovaný nastaviteľný tlmiaci štít Vaše dieťatko rýchlo, jednoducho a spoľahlivo ochráni. Najčastejšou príčinou zranenia býva nesprávne zaistenie a štúdie ukazujú, že u tlmiacich štítov je miera zlyhania výrazne nižšia ako u bezpečnostných pásov³. Vďaka pohodlnému systému zapínania sa nemusíte nad dieťatko nakláňať ani zápasiť s bezpečnostnými pásmi. A nastaviteľná konštrukcia poskytuje dostatok priestoru na rast.

Optimálna priedušnosť Vďaka inovatívnej 3D sieťovine varianty Plus, ktorá je šesťkrát priedušnejšia ako porovnateľné látky autosedačiek, môže vzduch cirkulovať systémom celoplošného odvetrávania autosedačky. Zaistí vášmu dieťatku chládok a pohodu aj v tých najteplejších dňoch.

O 20 % vyššia ochrana pri bočnom náraze Systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze Plus (L.S.P.) a škrupina, ktorá absorbuje energiu, zmierňujú silu bočného nárazu o viac ako 20 % v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez systému L.S.P.

Dokonalá poloha pri spánku Možnosť sklopenia sedačky jednou rukou Vám pomôže udržať Vaše dieťatko v pohodlí a spokojnosti. Bez ohľadu na vek dieťatka je sklopiť sedačku ľahké, aby mohlo pokojne spať, keď ste spolu na cestách.

Intuitívna a bezproblémová bezpečná inštalácia Systém ISOFIX a horný popruh zaisťujú jednoduchú a bezpečnú inštaláciu autosedačky, ktorá je vďaka novému ergonomicky tvarovanému madlu ISOFIX jednoduchšia. Upevnenie ISOFIX Vám pomôže správne namontovať sedačku, zatiaľ čo Top Tether poskytuje kotviaci úchyt na ďalšie zvýšenie bezpečnosti a stability. Oba prvky sú vybavené ľahko kontrolovateľnými indikátormi, ktoré potvrdzujú, keď je autosedačka správne nainštalovaná a pripravená na použitie.

Až 7× bezpečnejšie pre hlavu⁴ Patentovaná sklopná opierka hlavy pomáha zabrániť tomu, aby sa hlava dieťatko počas spánku nakláňala dopredu, a udržuje ju v bezpečnostnej zóne autosedačky. To zaručuje lepšiu ochranu v prípade bočného nárazu, a to až sedemkrát lepšiu ako keď je hlavička sklopená dopredu. Tri nastavenia sklonu Vám pomôžu nájsť optimálnu polohu pre spánok Vášho dieťatka.

Technické parametre:

  • vekový rozsah: približne od 15 mesiacov do 12 rokov
  • výška dieťatka: 76–150 cm
  • hmotnosť dieťatka: od približne 9 kg do 50 kg
  • rozmery: 40,5 × 59,5 × 59–81 cm (D x Š x V)
  • hmotnosť: 8,9 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • textilné poťahy možno prať v práčke na 30 °C

Súčasť balenia:

  • autosedačka Pallas G i-Size
  • tlmiaci štít
  • užívateľská príručka

Odkazy ¹ V porovnaní s bežnou sedačkou so systémom bezpečnostných pásov pri čelnom náraze ² V porovnaní s inými materiálmi autosedačiek ³ Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nesprávne použitie detských zadržiavacích systémov: Ďalšie aspekty terénnej štúdie GDV 2017.‚ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswir­tschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55. ⁴ V porovnaní s rovnakým produktom (HIC 36) v teste bočného nárazu (27 km/h) organizácie ADAC

Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy