CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size (9-36 kg) Nature Green Gold

Kód produktu: F173188 Dodávateľský kód: 522002219
  • Farba:

Bežná cena

299,95 €

Zľavnená cena

200,95 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size (9-36 kg) Nature Green Gold

Značka:

Zoznámte sa s ocenenou autosedačkou Pallas G i-Size, ktorá je orientovaná dopredu a poskytuje ešte vyššiu bezpečnosť tým, že znižuje riziko poranenia krku o 40%. Rastie s vašim dieťaťom, takže ju budete môcť používať dlhšie ako 10 rokov. Nástup do vozidla je navyše jednoduchší ako inokedy, pretože dieťa môžete zaistiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Viac bezpečnosti, viac pohodlia: zoznámte sa s pokročilým tlmiacim štítom Rodičia už roky dôverujú autosedačkám CYBEX Pallas, že udržia ich deti v bezpečí. Model Pallas G i-Size je novou generáciou tohto oceňovaného radu, ktorý predstavuje roky úspešných inovácií. Autosedačka umiestnená v smere jazdy, ktorá stavia na presvedčivých výsledkoch technológie tlmiaceho štítu, zlepšuje ju pre ešte vyššiu bezpečnosť a jednoduché použitie a znižuje riziko poranenia krku o 40%. Autosedačka, ktorá rastie s vašim dieťaťom, poskytuje pohodlie a ochranu viac ako desať rokov. Pallas G i-Size: perfektné pre nadchádzajúce roky, vždy k dispozícii chrániť vaše milované.

Zníženie počtu poranení krku o 40 % Pokročilý bezpečnostný pult znižuje riziko poranenia krku pri čelnom náraze, s vynikajúcim výkonom v porovnaní so systémom pásov. Pri čelnom náraze je dieťa tlačené dopredu cez bezpečnostný , ktorý má podobnú funkciu ako airbag, pričom sila nárazu sa rozloží na jeho veľkú plochu. Tým sa znižuje zaťaženie zraniteľného krku a chráni sa hlava dieťaťa.

Viac ako 10 rokov použiteľnosti Sedačka 2v1, ktorá rastie s vašim dieťaťom po celú dobu jeho detstva – od batoľaťa až po vek dospievania. Vaše dieťa je chránené bezpečnostným pultom, kým nevyrastie do hmotnosti 21 kg. Potom sa odstráni bezpečnostný pult a sedačka sa zaistí bezpečnostným pásom vozidla, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu, kým dieťa nedosiahne výšku 150 cm (približne 12 rokov).

Zabezpečí dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd Integrovaný nastaviteľný bezpečnostný pult chráni vaše dieťa ľahko, rýchlo a spoľahlivo. Výskum ukazuje, že bezpečnostné pulty majú výrazne nižšiu chybovosť ako systémy pásov*. Tento nový bezpečnostný pult je vybavený praktickým systémom praciek – už sa nemusíte naťahovať nad dieťa ani zápasiť s bezpečnostnými pásmi. Nastaviteľné prispôsobenie bezpečnostného pultu zaručuje vynikajúce pohodlie pre vaše rastúce dieťa. *Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nesprávne používanie detských zadržiavacích systémov: ďalšie aspekty terénnej štúdie GDV 2017.‚ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswir­tschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

Patentovaná sklopná opierka hlavy Patentovaná sklopná opierka hlavy s 3 polohami pomáha zabrániť prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Hlava dieťaťa zostáva v bezpečnostnej zóne autosedačky, čo umožňuje zaistiť optimálnu bezpečnosť najmä v prípade bočného nárazu. Tri možnosti nastavenia sklopenia vám tiež pomôžu nájsť ideálnu polohu, ktorá vášmu dieťaťu pomôže relaxovať a zaspať.

Integrovaná ochrana pri bočnom náraze Systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze Plus poskytuje zvýšenú bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Systém L.S.P. Plus znižuje sily nárazu v prípade bočného nárazu o viac ako 20 % v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez systému L.S.P.

Možnosť sklopenia sedačky jednou rukou Možnosť sklopenia sedačky jednou rukou vám pomôže udržať vaše dieťa v pohodlí a spokojnosti. Bez ohľadu na vek dieťaťa je sedačku ľahké sklopiť, tak aby mohlo pokojne spať, keď ste spolu na cestách.

Zlepšené prúdenie vzduchu Systém odvetrávania umožňuje prúdenie chladného vzduchu cez autosedačku, zabraňuje hromadeniu tepla a pomáha zaistiť pohodlnú teplotu sedačky aj v horúcich dňoch.

Intuitívna inštalácia Systém ISOFIX a Top Tether zabezpečujú jednoduchú a bezpečnú inštaláciu autosedačky. Upevnenie ISOFIX vám pomôže správne nainštalovať autosedačku, zatiaľ čo Top Tether poskytuje ukotvenie pre ďalšiu bezpečnosť a stabilitu. Obe sú vybavené ľahko kontrolovateľnými indikátormi, ktoré potvrdzujú, že je autosedačka správne nainštalovaná a pripravená na použitie.

Pre deti od 76 do 105 cm, > 15 mesiacov (použitie s pokročilým tlmiacim štítom): Pri zaisťovaní dieťaťa tlmiacim štítom je bezpodmienečne nutné dodatočne pripevniť remeň horného upínania.

Pre deti od 100 do 150 cm (použitie s 3bodovým bezpečnostným pásom vozidla): Keď deti dosiahnu túto výšku, je sedačka zaistená 3bodovým bezpečnostným pásom vozidla, zatiaľ čo použitie systému ISOFIX a horného popruhu je voliteľné.

Kompatibilita s vozidlami: Všimnite si logá i-Size: Ak má sedadlo vášho vozidla toto logo, je možné v ňom používať všetky detské autosedačky i-Size a nebude teda uvedené na našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo označené logom i-Size, skontrolujte prosím kompatibilitu vozidla. Pokiaľ vozidlo na zozname nenájdete, kontaktujte prosím náš tím zákazníckej podpory. Takmer všetky vozidlá vyrobené po roku 2015 sú pravidelne vybavené sedadlami i-Size.

Technické parametre:

  • norma i-Size, UN R129/03
  • hmotnosť: približne 9–50 kg
  • výška: 76–150 cm
  • vek: od >15 mesiacov do približne 12 rokov
  • dĺžka: 405 mm
  • šírka: 595 mm
  • výška: 590 – 810 mm
  • hmotnosť: 8.9 kg

Pokyny na údržbu: Textilný poťah je možné prať v práčke na 30 °C programom pre jemné pranie.

Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy