CYBEX Autosedačka Cloud G i-Size Plus (0-13 kg) Beach Blue Gold

Kód produktu: F180814 Dodávateľský kód: 523001164
 • Farba:

Skladom

Bežná cena

259,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Cloud G i-Size Plus (0-13 kg) Beach Blue Gold

Značka:

Detská autosedačka Cloud G i-Size prináša bezpečnosť a pohodlie na prvých 24 mesiacov. Ergonomická poloha úplne poležiačky aj sklopená poloha a vetranie po celom obvode autosedačky zaistí vášmu dieťaťu pohodlie, zatiaľ čo otáčanie o 180° a systém uvoľnenia jedným cvaknutím uľahčí nastupovanie a vystupovanie.

Pohodlie a bezpečnosť v sklopenej polohe CYBEX Cloud G i-Size má vo svojej DNA zakotvenú flexibilitu, pohodlie a bezpečnosť. Špeciálne navrhnutá sklopená poloha podopiera vaše dieťa v aute aj mimo neho a pomáha jeho držaniu tela v priebehu rastu. Nastupovanie a vystupovanie z vozidla je oveľa jednoduchšie vďaka inovatívnemu otočeniu o 180 ° a systému uvoľnenia jedným cvaknutím. Všestranná ventilácia vrátane špeciálneho sieťového materiálu udrží vaše dieťa na každej ceste v chlade. Autosedačka Cloud G i-Size poskytuje rodičom väčší pokoj na duši vďaka systému lineárnej ochrany pri bočnom náraze Plus, čo zaisťuje o 15 % vyššiu ochranu pri bočnom náraze. Certifikácia pre použitie v lietadle znamená, že môžete zaistiť bezpečnosť svojho dieťaťa na rodinných výletoch.

V rámci rodiny Modular G je základňa G vhodná ako pre autosedačku Cloud G i-Size, tak aj pre autosedačku Sirona G i-Size pre batoľatá a podporuje vaše dieťa až do jeho 4 rokov.

Bezpečné a ergonomické do cca 24 mesiacov Autosedačka Cloud G i-Size poskytuje vášmu dieťaťu ergonomickú polohu úplne poležiačky, keď idete autom, prechádzate sa alebo len tak pozorujete okolitý svet. Vďaka jednoduchému sklápaniu môžete jednoduchým pohybom ruky nájsť ideálnu polohu svojho dieťaťa a pripraviť mu tak cestu k skvelému spánku. Udržiavanie dieťaťa v polohe čo najviac poležiačky je vhodné pre jeho rast a napodobňuje polohu, kedy leží v postieľke.

Pohodlný a bezproblémový nástup Nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta nebolo nikdy tak jednoduché. Vďaka systému uvoľnenia jedným kliknutím a možnosti otáčania o 180 ° je táto sedačka v okamihu vonku alebo v aute. Je špeciálne navrhnutá tak, aby odľahčila rodičov, a dá sa s ňou dokonca manipulovať jednou rukou!

Optimálna priedušnosť Nechajte okolo svojho dieťaťa prúdiť vzduch vďaka celoplošnému odvetrávaniu. Rada Plus Line je vybavená extra sieťovinou, ktorá je šesťkrát priedušnejšia než porovnateľné materiály. Vďaka presne umiestneným vetracím otvorom vzduch nielen cirkuluje, ale aj úplne opúšťa sedačku, takže každá cesta je ako vánok.

O 15 % vyššia ochrana pri bočnom náraze Integrovaná a zefektívnená ochrana pri bočnom náraze znižuje intenzitu pri bočnom náraze približne o 15 %, čo dáva rodičom väčší pokoj a istotu, že ich dieťa je pri každej ceste ešte lepšie chránené.

Jedna základňa – dve sedačky: Určené pre prvé 4 roky života Základňa G je vhodná pre autosedačky Cloud G i-Size aj Sirona G i-Size modulárneho systému G Line. S inovatívnou funkciou aretácie, ktorá zaisťuje správne zaklapnutie autosedačky Cloud G i-Size, bezpečne podporuje cestu vášho dieťaťa od narodenia do približne 24 mesiacov s autosedačkou Sirona G i-Size pre batoľatá od narodenia do batoľacieho veku. (Základňa je na dokúpenie samostatne)

Jednoduchý prechod z auta na kočík Sloboda pohybu podľa ľubovôle. Vďaka šikovným adaptérom ľahko pripojíte sedačku Cloud G i-Size k rôznym kočíkom CYBEX. Jediné rýchle otočenie rukoväte na uvoľnenie alebo sklopenie je tak jednoduché a plynulé, že si to vaše spiace dieťa ani nevšimne.

Pripravený na štart Váš nový kamarát na cesty sa pohodlne zmestí na sedadlo v lietadle a môžete si ho vziať so sebou na rodinné výlety. Sedačku je možné tiež zaistiť iba bezpečnostným pásom, takže môžete nechať základňu G doma. Umožní vám slobodne sa pohybovať, zatiaľ čo vaše dieťa zostáva v bezpečí.

Úplná ochrana pred slnečnými lúčmi Vďaka XXL slnečnej strieške bude vaše dieťa v bezpečí svojho malého sveta. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu pred slnečným svitom UPF50+ a bezpečne ich chránili pred vetrom – čo viac si priať?

** Rastie s vašim dieťaťom ** Je špeciálne navrhnutá pre novorodencov od 40 cm, takže chráni aj tých najmenších. Opierku hlavy môžete ľahko nastaviť podľa rastu dieťaťa do 14 individuálnych polôh, ktoré zaručia jeho bezpečie a pohodlie na dlhé roky.

Bezpečné cestovanie s najmenšími deťmi Vložka pre novorodencov zaisťuje pohodlné a chránené nosenie detí už od 40 cm a možno ju ľahko vybrať, keď vyrastú a potrebujú viac miesta.

Technické parametre:

 • vekový rozsah: od narodenia do približne 24 mesiacov
 • výška dieťaťa: 40–87 cm
 • hmotnosť dieťaťa: maximálne 13 kg
 • schvaľovací predpis: UN R129/03
 • rozmery: d x š x v: 680 – 720 mm x 435 mm x 355 – 595 mm
 • hmotnosť: 3.9 kg

Čo je zahrnuté:

 • detská autosedačka Cloud G i-Size
 • vložka pre novorodencov
 • užívateľská príručka (príručka pre rýchly štart a prístup k digitálnej príručke)

Pokyny na údržbu:

 • textilné poťahy možno prať v práčke na 30 °C

Kompatibilný s (na dokúpenie samostatne):

 • základňa G
 • letný poťah
 • poťah do dažďa
 • sieťka proti hmyzu
Značka:
Cybex
Isofix
nie
Sedenie
proti smeru jazdy