CYBEX Autosedačka Aton S2 i-Size (0-13 kg) Autumn Gold Gold

Kód produktu: F169232 Dodávateľský kód: 521003513
  • Farba:

Bežná cena

199,99 €

Zľavnená cena

115,95 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Aton S2 i-Size (0-13 kg) Autumn Gold Gold

Značka:

Novorodenecká autosedačka Aton S2 i-Size. Všetko, čo vaše dieťa potrebuje od prvej cesty domov.

Vďaka elegantnému dizajnu a testovaným bezpečnostným prvkom ponúka detská autosedačka Aton S2 i-Size spoľahlivú ochranu a štýlový komfort od samého začiatku. Aton S2 i-Size, schválený podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu UNECE R129/03, je vybavený integrovanou a rozšíriteľnou lineárnou ochranou proti bočnému nárazu (L.S.P.) pre maximálnu bezpečnosť v prípade bočného nárazu.

Vďaka 11 pozičnej nastaviteľnej opierke hlavy môže sedačka držať krok s vývojom vášho dieťaťa až 24 mesiacov. Integrovaná a skladacia XXL slnečná strieška navyše poskytuje tieň v aute a chráni vaše dieťa pred slnkom a vetrom, keď ich vezmete von.

Overená bezpečnosť pre pohodové cesty Aton S2 i-Size a Base One boli vyvinuté a schválené podľa najnovších bezpečnostných noriem R129/03, vrátane kompatibility i-Size a vylepšeného testovania pri bočnom náraze.

Znižuje silu nárazu v prípade bočnej kolízie Lineárny systém ochrany proti bočnému nárazu (L. S. P.), ktorý je možné vyklopiť na stranu dverí, prenáša až 25 % síl bočného nárazu do energie pohlcujúcej škrupiny, čím pomáha zaistiť maximálnu bezpečnosť na ceste.

Rastie s vašim dieťaťom Vďaka 11polohovej výškovo nastaviteľnej opierke hlavy rastie autosedačka s vašim dieťaťom až do veku 24 mesiacov. Hlava, krk a ramená zostávajú ergonomicky podopreté v každej fáze, zatiaľ čo postroj sa automaticky prispôsobí každej fáze rastu.

Chráni vaše dieťa pred slnkom a vetrom Integrovaná skladacia XXL slnečná strieška spoľahlivo chráni pred slnečnými lúčmi a je vybavená tkaninou UPF50+, ktorá chráni citlivú pokožku vášho dieťaťa. Mimo auto chráni strieška aj pred vetrom.

Jednoduchá a jednoduchá manipulácia Aton S2 i-Size vážiaci iba 4,2 kg sa ľahko prenáša a polohuje v aute alebo na kočíku. To znižuje namáhanie vášho chrbta a umožňuje vám nosiť dieťa bez námahy aj v druhom roku života.

Pokračujte v ceste aj mimo auto Aton S2 i-Size je možné ľahko pripevniť na akýkoľvek kočík alebo golfky CYBEX alebo gb. Prechod z jazdy v aute na prechádzku mestom je jednoduchý a plynulý.

Ergonomický komfort pre malé bábätká Perfektne padne už od prvého dňa. Novorodenecká vložka poskytuje bábätkám do veľkosti 60 cm potrebnú ergonomickú podporu. Keď vaše dieťa povyrastie, je možné vložku ľahko odstrániť. Môžete si tak byť istí, že si vaše bábätko od prvého dňa užíva optimálne pohodlie.

Kompatibilný so základňou Base One

Špecifikácia:

  • UN R129/03 i-Size
  • výška: 45 cm – 87 cm
  • hmotnost: max. 13 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno, nie
Sedenie
proti smeru jazdy