CYBEX Autosedačka Aton B2 i-Size (0-13 kg) Bay Blue Silver

Kód produktu: F169228 Dodávateľský kód: 521003595
  • Farba:

Bežná cena

169,99 €

Zľavnená cena

149,90 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Aton B2 i-Size (0-13 kg) Bay Blue Silver

Značka:

Od výšky 45 do 87 cm; maximálne 13 kg; od narodenia do cca 24 mesiacov.

Spoločnosť cybex predstavuje nové detské nosítko Aton B2 i-Size. Bola vyvinutá podľa novej bezpečnostnej normy R129/03 a má lineárnu ochranu proti bočnému nárazu, ktorá spoľahlivo ochráni vaše dieťa pri cestovaní. Vyberateľná novorodenecká vložka a výškovo nastaviteľná opierka hlavy navyše zaisťujú maximálne pohodlie v prvých dvoch rokoch života vášho dieťaťa. S hmotnosťou 3,9 kg je Aton B2 i-Size ľahký a ľahko sa s ním manipuluje. Detská autosedačka je kompatibilná s kočíkmi cybex a ďalšími vybranými značkami a jej skladná XXL strieška (USF50+) chráni pred slnkom a vetrom aj mimo auto. Aby ste sa vy aj vaše dieťa mohli od prvého dňa bezpečne dostať z bodu A do bodu B.

Znižuje sily pôsobiace pri bočnom náraze Lineárna ochrana proti bočnému nárazu zvyšuje bezpečnosť v prípade bočného nárazu. V kombinácii so škrupinou pohlcujúcou energiu dokáže znížiť silu bočného nárazu približne o 25 %.

Spoľahlivá ochrana pred slnkom a vetrom Slnečná strieška XXL má ochranný faktor USF50+, ktorý chráni citlivú detskú pokožku pred slnečnými lúčmi. Okrem toho spoľahlivo chráni pred vetrom, keď cesta pokračuje mimo vozidla.

Počas prvých 24 mesiacov rastie s vašim dieťaťom Vďaka 11 pozičnej výškovo nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko počas prvých 24 mesiacov s vašim dieťaťom. Hlava, krk a ramená sú podopreté, zatiaľ čo postroj sa automaticky a pohodlne prispôsobuje každému rastovému špurtu.

Jednoduchá manipulácia Aton B2 i-Size váži iba 3,9 kg a možno ho ľahko a nekomplikovane umiestniť do auta alebo prenášať pred a po ceste.

Kompatibilná s kočíkmi Ako cestovný systém môžete Aton B2 i-Size nasadiť na akýkoľvek kočík cybex, gb alebo iných vybraných značiek. Jednoduchá a intuitívna montáž detského nosiča vám umožní plynule pokračovať v ceste pešo.

Chráni vaše dieťa od prvej jazdy Odnímateľná novorodenecká vložka podporuje ergonomicky správnu polohu dieťaťa do 60 cm. Môžete si tak byť istí, že sa mu dostane maximálna ochrana.

Technické detaily:

  • Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 66 × 44 × 39 cm.
  • Hmotnosť: 3,9 kg
  • Starostlivosť: poťah je možné prať v práčke na 30 °C
  • Materiál poťahu: 100% polyester
  • Vyvinuté a navrhnuté v Nemecku
  • Kompatibilný so základňou M
Značka:
Cybex
Isofix
áno, nie
Sedenie
proti smeru jazdy