CYBEX Autosedačka Anoris T2 i-size (76-125 cm) Plus Sepia Black Platinum

Kód produktu: F187039 Dodávateľský kód: 523001059
 • Farba:

Bežná cena

799,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Anoris T2 i-size (76-125 cm) Plus Sepia Black Platinum

Značka:

Nástupca víťaza testov ADAC, autosedačka Anoris T2 i-Size, je o 50 % bezpečnejšia¹ ako ostatné autosedačky, ktoré sa umiestňujú proti smeru jazdy, a umožňuje tak dôležitý očný kontakt s dieťaťom. Vďaka celotelovému airbagu umiestnenému v kompaktnom, hĺbkovo nastaviteľnom ochrannom štíte je vaše dieťa v bezpečí a má voľnosť pohybu.

Vaše najlepšie rozhodnutie do konca života. Anoris T2 i-Size je popredná svetová technológia v autosedačkách orientovaných proti smeru jazdy. Malý tlmiaci štít, teraz vylepšený o hĺbkové nastavenie pre pohodlie a voľnosť pohybu, obsahuje celotielny airbag. Umiestnenie autosedačky v smere jazdy poskytuje viac priestoru pre nohy a umožňuje ľahkú interakciu a očný kontakt s dieťaťom cez spätné zrkadlo. V horúcom počasí príde vhod celoplošný ventilačný systém vylepšený inovatívnou sieťovinou, ktorá je šesťkrát priedušnejšia ako bežný materiál autosedačky, a slnečná strieška poskytujúca tieň. Po autosedačke Cloud T i-Size je Anoris T2 i-Size ideálnym nástupcom do siedmich rokov.

Až o 50 % vyššia bezpečnosť Anoris T2 i-Size je svetovou jednotkou medzi autosedačkami s celotelovým airbagom integrovaným do bezpečnostného vankúša. Pri čelnom náraze sa airbag v tvare písmena C nafúkne v priebehu milisekúnd a takmer okamžite chráni hlavu, krk a telo vášho dieťaťa. Výsledkom je až o 50 % vyššia bezpečnosť v porovnaní s inými autosedačkami smerujúcimi dopredu¹. Najnovší prírastok do radu autosedačiek ocenených spoločnosťou ADAC je autosedačkou budúcnosti, ktorá je k dispozícii už dnes.

Priamy očný kontakt Pozerajte sa spoločne na svet bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti bezpečnosti. Mnohí rodičia uprednostňujú, aby ich dieťa sedelo proti smeru jazdy². To umožňuje interakciu a očný kontakt cez spätné zrkadlo. Každá spoločná chvíľa prispieva k rozvoju dieťaťa a pomáha rozvíjať jeho vzťah s rodičmi.

Sloboda pohybu Kompaktný polstrovaný vankúš s airbagom poskytuje dieťaťu dostatok priestoru na pohyb. Orientácia v smere jazdy poskytuje dodatočný priestor pre nohy. Vaše dieťa sa môže natiahnuť a vyhnúť sa kŕčom. Naše štúdie ukazujú, že väčšina detí považuje pultík za pohodlnejší ako bezpečnostný pás. V prípade potreby je airbag celého tela pripravený na akciu a udrží vaše dieťa bezpečne v autosedačke.

Presné upevnenie, pocit ľahkosti Nastupovanie do auta je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým vďaka inovatívnemu pultíku na airbag, ktorý sa pripevní jediným kliknutím. Štúdie ukazujú, že pri použití počítadla airbagov je oveľa väčšia pravdepodobnosť správneho zapnutia ako pri zapnutí bezpečnostného pásu². Počítadlo airbagov Anoris T2 i-Size má osem nastavení hĺbky na presné zapínanie a upevňovanie. Dieťa je v bezpečí, ale má voľnosť pohybu bez toho, aby ho tlačila váha pultíka.

Až šesťkrát priedušnejší Každá cesta je svieža vďaka všestrannému ventilačnému systému a inovatívnej sieťovine, ktorá je šesťkrát priedušnejšia ako porovnateľné materiály. Vďaka presne umiestneným vetracím otvorom vzduch nielen cirkuluje, ale aj úplne opúšťa sedadlo – a odvádza teplo.

Dlhá životnosť Bezpečnosť, ktorá vydrží dlhšie. Priestranná autosedačka poskytuje vášmu dieťaťu priestor na rast až do siedmich rokov – to je o tri roky viac ako pri porovnateľných autosedačkách. Vankúš s airbagom a opierka hlavy sú plne nastaviteľné, aby sa vášmu dieťaťu dokonale prispôsobili v každom veku. Dlhšia použiteľnosť znamená, že vaše dieťa si môže užívať prvotriednu ochranu dlhšie. Integrovaný airbag chráni celú škálu telesných veľkostí – poskytuje bezkonkurenčnú bezpečnosť v priebehu rokov.

Znižuje silu bočného nárazu o 20 % 25 % dopravných nehôd tvoria nehody s bočným nárazom. Pokročilá lineárna ochrana proti bočnému nárazu znižuje silu nárazu až o 20 % a prenáša ju na škrupinu sedadla a opierku hlavy, aby absorbovala energiu. Po vybalení autosedačky sa ochranné krídla automaticky zložia. Počas inštalácie tak máte o jednu starosť menej.

Integrovaný bezpečnostný asistent Autosedačka môže chrániť len vtedy, ak je správne nastavená. Integrovaný bezpečnostný asistent vám pomôže pri inštalácii autosedačky a pri každom pripútaní dieťaťa. LED kontrolky zobrazujú stav upevnenia ISOFIX, opierky nôh, konzoly airbagu a batérie. Ľahko skontrolujte, či je vaše dieťa v bezpečí, a začnite jazdiť s maximálnou istotou.

Perfektná poloha na spanie Nakloňte sedadlo tak, aby si vaše dieťa mohlo na cestách užiť pokojný spánok. Výber z troch nastavení sklonu uľahčuje nájdenie dokonale pohodlnej polohy. Ak vaše dieťa zaspí v sede, ľahko prístupná rukoväť na nastavenie vám pomôže sklopiť sedadlo bez toho, aby ste ho zobudili.

*Bezpečná a jednoduchá inštalácia** Autosedačka Anoris T i-Size je stabilizovaná pomocou systému ISOFIX a opierky nôh, čím je zaistené pevné spojenie s vozidlom. Inštalácia je intuitívna. Integrovaný bezpečnostný asistent vám pomôže skontrolovať, či je autosedačka správne nastavená a pripravená chrániť vás.

Optimálna ochrana pred slnkom Skladacia slnečná strieška UPF50+ dodávaná s radom Plus poskytuje vynikajúcu ochranu pred slnkom a slúži ako praktický úkryt pred rušným okolím. Sieťované okienko zlepšuje prúdenie vzduchu, takže vaše dieťa sa bude cítiť pohodlne aj počas pohybu (sieťované okienko nemá UPF50+).

Technické parametre:

 • Vekové rozpätie: od > 15 mesiacov do približne 7 rokov
 • Výška dieťaťa: 76–125 cm
 • Hmotnosť dieťaťa: do 21 kg
 • schválenie: – pre deti, ktoré sú v detskom veku, je možné používať v detskom oblečení, napr: UN R129/03
 • látkové poťahy je možné prať v práčke pri 30 °C
 • Rozmery: 71 × 44 × 75 cm (D x Š x V)
 • hmotnosť: 12 kg

Kompatibilné s:

 • Držiak pohára na autosedačke
 • Vodiace plasty ISOFIX

Inštalácia na autosedačku: Anoris T2 i-Size možno nainštalovať na akúkoľvek autosedačku i-Size pomocou úchytov ISOFIX. Oporná noha tiež poskytuje väčšiu stabilitu tým, že sa sedačka opiera o podlahu vozidla. Pomocou integrovaného bezpečnostného asistenta možno obe funkcie ľahko nastaviť, čím sa zbavíte dohadov pri inštalácii.

Čo je zahrnuté v cene?

 • Autosedačka Anoris T2 i-Size
 • Integrovaná základňa ISOFIX
 • nárazový štít s integrovaným airbagom
 • slnečná strieška (súčasťou je len v sérii Plus)
 • Užívateľská príručka (stručný návod na použitie a prístup k digitálnej príručke)
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy