CYBEX Autosedačka Anoris T i-Size Deep Black - black (76 - 115 cm) Platinum

Kód produktu: F159886 Dodávateľský kód: 520004387
  • Farba:

Bežná cena

549,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Anoris T i-Size Deep Black - black (76 - 115 cm) Platinum

Značka:

Predstavte si detskú sedačku, ktorá kombinuje ochranu revolučným airbagom so všetkým komfortom jazdy v smere jazdy. Pozrite sa na svoje dieťa cez spätné zrkadlo s vedomím, že CYBEX Anoris T i-Size ich udrží v bezpečí v sedačke, ktorá rastie s ním. To je cesta vpred pre detské autosedačky.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti

Revolučná technológia airbagov, ukrytá v nárazovom štíte Anoris T i-Size, poskytuje bezkonkurenčnú ochranu rýchlejšie ako žmurknutím oka. Pri čelnom náraze sa airbag nafúkne počas milisekúnd a ochráni hlavu, krk a telo dieťaťa ešte predtým, než na ne zasiahne sila nárazu. Okolo nárazového štítu tvorí tvar C, ktorý je navrhnutý tak, aby zastavil pohyb vpred, znížil tlak na brucho a bezpečne držal dieťa na mieste. Táto inovácia dosahuje nielen bezprecedentnú úroveň bezpečnosti a kompaktnejšieho dizajnu štítu, ale tiež pomáha rodičom s pokojným svedomím pri výbere pohodlia pri cestovaní v smere jazdy. (*Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti v porovnaní s detskou sedačkou s bezpečnostným pásom v smere jazdy pri čelnom náraze. Výsledky interného testovania podľa kritérií čelného nárazového testu ADAC z roku 2021.)

Priama komunikácia s vašim dieťaťom

Cestovanie v smere jazdy umožňuje ľahký očný kontakt s vašim dieťaťom. Komunikácia je voľná a bez prekážok, vo veku, keď je každá interakcia cenná pre ich rozvoj. Štúdie ukazujú, že väčšina rodičov otočí autosedačky v smere jazdy, kým ich deti dosiahnu aktuálne odporúčaný vek štyroch rokov. S Anoris T i-Size môžete túto voľbu vykonať s dôverou bez kompromisov v oblasti bezpečnosti.

Maximálne pohodlie pre vaše rastúce dieťa

Cestovanie chrbtom k smeru jazdy často znamená stiesnené sedenie, čo vedie k nešťastným deťom a stresujúcim cestám autom. V sedačke v smere jazdy nie je priestor pre nohy vášho dieťaťa žiadnym obmedzením. Rastúce končatiny majú dostatok priestoru na natiahnutie a pohyb, pre neobmedzené pohodlie v každej fáze rastu. Deti cestujú šťastnejšie a aj dlhé cesty sú uvoľnenejšie. To všetko vďaka technológii airbagov zaisťujúcich bezpečnosť pri jazde v smere jazdy bez kompromisov.

Od >15 mesiacov do cca. 6 rokov

Bezpečnosť, ktorá vydrží dlhšie. Pokročilý dizajn škrupiny autosedačky dáva úplne novému Anorisu T i-Size priestranné sedadlo, kde majú deti priestor na rast až do veku cca. šesť rokov* – s rovnakou bezkonkurenčnou bezpečnosťou. Nárazový štít aj opierka hlavy sú plne nastaviteľné, aby dokonale padli v každom veku. A vstavaný airbag chráni celý rad veľkostí karosérie pre vynikajúcu ochranu v priebehu rokov. (*76 cm – max. 115 cm a 21 kg)

Zaistí vaše dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd

Nárazový štít na jedno kliknutie je rýchly a spoľahlivý spôsob, ako zaistiť vaše dieťa v bezpečí. Intuitívny systém praciek znamená, že už nemusíte bojovať s bezpečnostnými pásmi – jednoducho ich zacvaknite, utiahnite popruh, aby sa štít prispôsobil vášmu rastúcemu dieťaťu, a môžete vyraziť.

Znižuje nárazové sily o 20 % v prípade bočného nárazu

Znižuje nárazové sily o 20 % v prípade bočného nárazu v porovnaní s rovnakým sedadlom s deaktivovaným L.S.P. Bočné nárazy tvoria približne štvrtinu všetkých dopravných nehôd. Preto je Anoris T i-Size vybavený pokročilou lineárnou ochranou proti bočnému nárazu, ktorá znižuje silu bočného nárazu až o 20%. Sila je prenášaná do škrupiny autosedačky pohlcujúce energiu a opierky hlavy pomocou chráničov. Chrániče sa pred inštaláciou automaticky rozložia, bez nutnosti nastavovania – o jednu starosť menej, keď nastavujete autosedačku.

Centrálne LED indikátory pre kontrolu, či je sedačka nainštalovaná a vaše dieťa je v bezpečí

Autosedačka môže chrániť vaše dieťa iba vtedy, ak je správne nastavená. Palubný bezpečnostný asistent Anoris T i-Size vám pomôže nainštalovať sedačku a zaistiť vaše dieťa zakaždým. Centrálny vizuálny sprievodca zobrazuje stav ISOFIX, nosnej nohy, nárazového štítu a batérie. Je rýchle a ľahké uistiť sa, že je vaše dieťa v bezpečí, takže môžete s dôverou vyraziť na jazdu.

Dokonalý komfort spánku

Sklopte sedadlo, aby si vaše dieťa mohlo užiť pokojný spánok na cestách. Výber z troch nastavení sklonu uľahčuje nájdenie dokonalej pohodlnej polohy. Ak vaše dieťa zaspí v sede, ľahko dostupná nastavovacia rukoväť vám pomôže sklopiť sedadlo bez toho, aby ste ich prebudili.

Bezpečná a nenáročná inštalácia

ISOFIX a nosná noha zaisťujú stabilitu a optimálne umiestnenie autosedačky a zaisťujú pevné spojenie s vozidlom. Inštalácia je hladká a intuitívna, s palubným bezpečnostným asistentom, ktorý vám rýchlo vizuálne potvrdí, že sú oba správne nastavené a sedadlo je pripravené na ochranu.

Technické parametre:

  • dĺžka: 64 cm
  • šírka: 44 cm
  • výška: 66 cm
  • hmotnosť: 12 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v oboch smeroch jazdy