CYBEX Autosedačka (76-150 cm) Pallas B i-Size Rumba Red Silver

Kód produktu: F181247 Dodávateľský kód: 523001219

Značka:

CYBEX Autosedačka (76-150 cm) Pallas B i-Size Rumba Red Silver

Značka:

Pallas B i-Size: Autosedačka 2v1 pre rodičov, ktorí myslia dopredu. Autosedačka je vybavená šikovným nastaviteľným tlmiacim štítom a prackou, ktorá sa zapína jediným zacvaknutím. Dokáže znížiť počet poranení krku až o 40%. Je možné ju prispôsobiť tak, aby slúžila až do 12 rokov veku dieťaťa.

Zvýšená bezpečnosť a funkčnosť Autosedačka 2v1 je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí uvažujú dlho dopredu: ľahká autosedačka Pallas B i-Size. Dômyselne navrhnutý tlmiaci štít znižuje zranenie krku až o 40 % v porovnaní s tradičnými 5-bodovými pásmi a nastaviteľná spona, ktorá sa zapína jedným zacvaknutím, zabezpečí vaše dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd. Keď vaše dieťa z tlmiaceho štítu vyrastie, môžete ho ľahko odstrániť a autosedačku potom používať až do 12 rokov dieťaťa. Navyše nastaviteľné sklápanie operadla, tri individuálne nastavenia ISOFIX a ľubovoľná z 12 polôh opierky hlavy vám pomôžu prispôsobiť sedačku tak, aby ste našli ideálnu polohu, v ktorej bude vaše dieťa sladko spinkať. Budú dobre chránené vďaka integrovanej ochrane pri bočnom náraze.

Môžete ju používať dlhšie ako 10 rokov Autosedačku Pallas B i-Size môžete používať od doby, kedy je vaše dieťa ešte batoľa, až do doby, keď dosiahne výšku 150 cm alebo 12 rokov. Vaše dieťa bude chránené tlmiacim štítom, ktorý je možné odstrániť, akonáhle dieťa vyrastie nad 105 cm alebo akonáhle váži 21 kg. Dieťa potom bude pripútané bezpečnostným pásom. Vďaka tomu môžete túto autosedačku 2v1 používať dlhšie ako 10 rokov.

Znižuje počet poranení krku až o 40 %¹ Autosedačka Pallas B i-Size má nastaviteľný tlmiaci štít, ktorý je navrhnutý tak, aby znižoval riziko vážneho poranenia krku – sila nárazu sa totiž múdro rozkladá na jeho veľkú plochu. Dobre prilieha k dieťaťu a zvyšuje tak jeho ochranu v prípade predného nárazu – napriek tomu však umožňuje voľný pohyb hornej časti tela. ¹V porovnaní s bežnou sedačkou so systémom bezpečnostných pásov pri čelnom náraze

Zabezpečí dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd Vďaka Pallas B i-Size budete nastupovať bez zbytočného stresu. Keď rodičia vedia, že integrovaný nastaviteľný tlmiaci štít ochráni ich dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd, je to pre nich obrovská výhoda – môžu bez obáv vyraziť na akúkoľvek cestu. Dieťa zabezpečíte iba jedným zacvaknutím a dotiahnutím. A navyše s tým, ako dieťa porastie, môžete zabezpečenie veľmi ľahko upravovať.

Ešte viac pohodlia pre vaše dieťa Keď je spokojné dieťa, je spokojný aj rodič a autosedačka Pallas B i-Size s funkciou naklápania má práve k tomu prispieť. Naklápacie operadlo v kombinácii s tromi nastaveniami ISOFIX znamená, že môžete nastaviť uhol operadla jednoduchým zatiahnutím za rukoväť, čo vám umožní nájsť ideálnu čiastočne sklopenú polohu – dieťa si tak môže zdriemnuť, pozerať sa z okna alebo s vami udržiavať očný kontakt.

Znižuje silu bočného nárazu Autosedačka Pallas B i-Size má zosilnenú ochranu pri bočnom náraze integrovanú do škrupiny autosedačky. Autosedačka je tak v porovnaní s inými autosedačkami bez tohto bezpečnostného prvku lepšie tvarovaná a znižuje účinok bočného nárazu.

Jednoduchá manipulácia a nosenie Pre Pallas B i-Size je kľúčová flexibilita… Jedna z najľahších autosedačiek vo svojej triede. Vďaka špeciálne navrhnutému tvaru sa dá ľahko inštalovať, ľahko sa s ňou manipuluje a ľahko sa prenáša.

Prispôsobí sa vášmu dieťaťu S tým, ako vaše dieťa rastie, určite uvítate, že opierka Pallas B i-Size je vybavená 12 samostatnými výškovými nastaveniami, ktoré je možné ľahko nastaviť nahor alebo nadol. Dieťa tak bude mať oporu a pohodlie, pokiaľ nedosiahne výšku 150 cm. Autosedačku tak budete môcť používať viac ako 10 rokov.

Perfektne sadne do vášho auta Autosedačka Pallas B i-Size je vybavená systémom ISOFIX, ktorý uľahčuje inštaláciu, a horným kotviacim úchytom pre dodatočné upevnenie. Stačí len trikrát zacvaknúť – raz pri hornom úchyte a dvakrát pri nastaviteľnom systéme ISOFIX – a autosedačka je pripravená na použitie.

Šetrná k detskej pokožke Bezpečnosť sa skrýva v jemných detailoch a pri autosedačke Pallas B i-Size bolo vykonané prísne testovanie všetkých materiálov na prítomnosť nebezpečných látok – rodičia tak majú väčšiu istotu, že je všetko šetrné k pokožke ich dieťaťa.

Technické parametre:

  • rozmery: 42 × 53 × 59,5–83 (D x Š x V)
  • hmotnosť: 6.5 kg
  • vekový rozsah: od >15 mesiacov do 12 rokov
  • výška dieťaťa: 76–150 cm
  • hmotnosť dieťaťa: od približne 9 kg do 50 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • textilné poťahy možno prať v práčke na 30 °C

Čo je súčasťou balenia?

  • autosedačka Pallas B i-Size
  • tlmiaci štít
  • používateľskú príručku (príručka pre rýchly štart a prístup k digitálnej príručke)
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy