COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky

Kód produktu: F135775 Dodávateľský kód: 5391510234692

Skladom

Bežná cena

15,43 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

COLIEF Hydratačný krém pre budúce mamičky

Značka:

Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je jedinečná zmes bohatých rastlinných olejov a esenciálnych vitamínov na vyživenie a starostlivosť o pokožku počas tehotenstva aj po ňom.

Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky je najnovším prírastkom do rodiny výrobkov Colief®. Predstavuje ozajstný elixír na starostlivosť o pokožku každej budúcej i čerstvej rodičky. Odborne pripravené zloženie pomáha predchádzať vzniku strií a chráni aj pred nepríjemným svrbením suchej pokožky, ktoré často zažívajú tehotné ženy. Jedinečné vlastnosti krému urýchlia prirodzený proces obnovy pokožky po pôrode počas dôležitých prvých mesiacov. Krém pomáha predchádzať výskytu strií, zmierňuje pocit sucha, hydratuje a vyživuje pokožku. Hydratačný krém je obohatený rastlinnými extraktmi a vitamínmi, ktoré udržujú pokožku jemnú a pružnú. Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojročnej a z hroznových jadierok, ďalej vitamín E a provitamín B5. Je hypoalergénny a bez parabénov.

Zloženie:

Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojrocnej a z hroznových jadierok, vitamín E a provitamín B5.

Hypoalergénny bez parabénov.

Značka:
Colief
BIO/ECO
nie