CIF krém lemon 500 ml

CIF krém lemon 500 ml

skladom
Bežná cena: 2,29 €
akčná cena: 2,19 €
DARČEK: CIF húbka
K nákupu výrobkov Cif a Sunlight nad 4 € získate špongiu zadarmo.

Kód: F008824 , EAN: 8712561552776

CIF krém lemon 500 ml

Cif je tak jemný, že nepoškriabe ani smalt či sklokeramiku. Aktívne látky prípravku preniknú hlboko do škvŕn a dokážu tak odstrániť aj tú nejzašlejší špinu. Možnosti využitia v domácnosti sú prekvapujúco veľmi široké. Medzi povrchy, ktoré Cif krém ľahko vyčistí, patrí hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho ďalších.

Cif krém sa hodí nielen na čistenie kúpeľne a kuchyne, ale aj na ďalšie povrchy, ktoré by vás iste ani nenapadli! Pomocou Cif krému môžete obnoviť vzhľad staršieho plastového záhradného nábytku, detskej trojkolky. Alebo tiež vyčistiť zašlú bielu koženú športovú obuv. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí naniesť na znečistený povrch pomocou navlhčenej špongie alebo handričky, zľahka zotrieť a nakoniec umyť vodou.

Cif pomáha obnoviť vzhľad vašich obľúbených vecí!

Návod na použitie:

  • Neriedený:

Záchodovej misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechajte pôsobiť cez noc pre účinnú likvidáciu mikroorganizmov a odstránenie škvŕn. Kuchyňa / kúpeľňa odtoky: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte 5 minút pôsobiť. Umývadla: nalejte do odtoku a prepadu a nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôkladne prepláchnite.

  • Riedený: (1 viečko = 15 ml)

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 60 ml prípravku Domestos do 5 l vody. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Hubky a handričky na riad: pridajte 30 ml prípravku Domestos do vedra naplneného do polovice vodou a namočte. Bielenie bielizne: pridajte 20 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody a namočte cez noc, potom dôkladne vyplákajte. Nepoužívajte na farebnú bielizeň, hodváb, vlnu či iné jemné tkaniny. Do septických nádrží pridajte 20 ml. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Objem: 500 ml

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader