CHICCO Dry Fit Plienky jednorazové 6 Extra Large (16-30 kg) 14 ks

Kód produktu: F025999 Dodávateľský kód: 07175.00

Bežná cena

5,79 €

Zľavnená cena

2,49 €
Cena za 1 ks: 0,18 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CHICCO Dry Fit Plienky jednorazové 6 Extra Large (16-30 kg) 14 ks

Značka:

Nové plienky Chicco Dry Fit sú tenké a ľahko sa nosia. Dieťa sa v nich môže voľne pohybovať a vďaka novej ultra absorpčnej vrstve zostáva pokožka dieťaťa vždy suchá a to s maximálnou jemnosťou. Mäkké pružné okraje dobre chránia pred pretečením plienky.

Keď sa dieťa hrá, pobehuje alebo spinká, potrebuje spoľahlivého spojenca: plienky Chicco Dryfit, ktoré zaistia pohodlie a ochranu v každej situácii. Vďaka kombinácii ultra absorpčnej vrstvy a dvoma extra jemným pružným okrajom je plienka vždy suchá, a navyše sa aj príjemne nosí a je dermatologicky testovaná.

Vďaka 2 rôznym absorpčným materiálom sú plienky Chicco Dryfit vždy suché. Bočné zábrany sú navrhnuté tak, aby zabránili rizikám úniku a tak môže byť pokožka dieťaťa vždy suchá a chránená.

Chicco Dryfit nie je len neustále suchá plienka, ale aj použité materiály sú veľmi jemné a mäkké. Keďže plienky sú určené nielen na oddych, ale aj na pohyb, pohodlie je teda nutnosťou.

Tvar plienok Chicco Dryfit sa prispôsobuje vášmu dieťaťu, jeho vývoju, ale aj nárokom na pohyb. V ponuke máme 6 rôznych veľkostí od narodenia až do 30kg.

Značka:
Chicco
Veľkosť
veľ. 5 (11-28 kg)
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
5-denné