CEBA Podložka míľniková na fotenie (92x72) Basic Band

Kód produktu: F180203 Dodávateľský kód: W-309-000-726
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

19,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CEBA Podložka míľniková na fotenie (92x72) Basic Band

Značka:

Podložka Milestone od spoločnosti Ceba Baby (92×72 cm) je ideálnym produktom, ktorý Vám pomôže zachytiť vzácne okamihy, keď Vaše dieťatko rastie .Bola navrhnutá pre špeciálny prvý rok života Vášho bábätka. Je vyrobená z hrubej špongie a zakončené PVC fóliou, ponúka pohodlný a mäkký povrch, ako aj jednoduchú údržbu. Označte si ubiehajúce dni, týždne alebo mesiace a potešte sa jedinečnou spomienkou. Kvalita materiálov zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči škvrnám, čo je rozhodujúce pre rodičov, ktorí chcú udržiavať výrobok v bezchybnom stave po celý rok. Podložka je ideálna na fotografovanie, vytvára jednotné a esteticky príjemné pozadie. Dá sa využiť aj ako pohodlný priestor na hranie alebo oddych, čo mu pridáva na funkčnosti a príťažlivosti. Podložka je vyrobená z atestovaných materiálov, je vodeodolná a ľahko sa čistí.

Podložka spája estetiku s funkčnosťou a praktickosťou. Fotopodložka je výbornou voľbou kvality a pohodlia, ktoré ocenia Vaše detičky.

Materiálové zloženie: PVC výplň: PUR pena Rozmery: 92 × 72 cm Vhodná 0–12 mesiacov Ľahko sa čistí – stačí handrička a voda.

Značka:
Ceba
Vek
od narodenia
Materiál
polyester