CANPOL BABIES Vložky popôrodné s krídelkami nočné, 8 ks

Kód produktu: F178392 Dodávateľský kód: 78-008

Bežná cena

5,19 €
Cena za 1 ks: 0,65 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CANPOL BABIES Vložky popôrodné s krídelkami nočné, 8 ks

Značka:

Superabsorpčné popôrodné vložky Canpol Babies s krídelkami sú ideálnym riešením pre ženy v popôrodnom období na domáce použitie po odchode z nemocnice.

Popôrodné vložky s krídelkami sú tenšie a diskrétnejšie ako bežné popôrodné vložky, no zároveň vysoko savé a priedušné. Bežné podložky v tejto situácii nefungujú. Predĺžená veľkosť popôrodnej vložky s krídelkami 42 cm je prispôsobená tak, aby dobre chránila pred pretečením aj v ľahu. Popôrodné vložky Canpol Babies s krídelkami majú hrúbku len 2,2 mm, ale poskytujú až 100% ochranu proti pretečeniu a diskrétnosť. Ultra absorpčná vložka rýchlo absorbuje tekutiny a zadržiava vlhkosť vo vnútri, čím zaisťuje dlhotrvajúci pocit sucha a pohodlia. Navyše, tvarovaný tvar, 4 krídelká a široký lepiaci pásik udržia vložku na mieste pri pohybe a denných aktivitách a v noci, keď sa hýbete počas spánku. Mäkká vrchná vrstva tesne priľne k výplni popôrodnej vložky, nedelaminuje sa, bráni jej priľnutiu k pokožke a jej podráždeniu. Je jemná k pokožke a úplne priedušný, zatiaľ čo technológia proti zápachu dodáva matke pocit sviežosti.

V balení je 8 kusov.

Veľkosť popôrodných vložiek: dĺžka 42 cm, hrúbka 2,2 mm

Vlastnosti:

  • Zvýšený komfort počas popôrodného obdobia doma – nočné.
  • Ultra savá vložka – rýchlo absorbuje tekutiny a zadržiava vlhkosť vo vložke, čím zabezpečuje dlhotrvajúci pocit sucha.
  • Výnimočne mäkké a priedušné – chráni pokožku pred podráždením.
  • 4 krídelka a tvarovaný tvar pre účinnú ochranu a väčšie pohodlie.
  • Široký lepiaci pásik drží vložku na mieste.
  • S technológiou netralizácie zápachu.
Značka:
Canpol Babies
BIO/ECO
nie