CANPOL BABIES Odsávačka prenosná elektrická materského mlieka Take&Go

Kód produktu: F176585 Dodávateľský kód: 12-211

Bežná cena

69,99 €

Zľavnená cena

59,49 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CANPOL BABIES Odsávačka prenosná elektrická materského mlieka Take&Go

Značka:

Prenosná elektrická odsávačka mlieka Take&Go je bezdrôtová a tichá odsávačka mlieka pre každú mamičku – vhodná na odsávanie aj v noci. Ideálna na účinnú podporu laktácie po fyziologickom pôrode aj po cisárskom reze.

Odsávačka mlieka Take&Go je dvojstupňová odsávačka mlieka. To znamená, že činnosť odsávačky je založená na prirodzenom rytme sania dieťaťa – najprv stimuluje laktáciu, čím zabezpečuje rýchlejší tok mlieka, a potom sa prepne na pomalší a hlbší režim odsávania. Odsávačka mlieka má širokú škálu nastavení sacieho výkonu, pričom v každom režime je 9 úrovní sacieho výkonu, čo umožňuje prispôsobiť výkon individuálnym potrebám každej matky tak, aby odsávanie mlieka bolo bezbolestné. Elektrická odsávačka mlieka Take&Go je diskrétna a veľmi tichá – iba 40 decibelov*, čo vám umožňuje odsávať v noci bez toho, aby ste sa museli obávať, že prebudíte svoje dieťa.

Nabitú odsávačku mlieka môžete vziať kamkoľvek a používať ju bezdrôtovo, aj keď nemáte v blízkosti zásuvku. Plná batéria poskytuje až 120 minút bezdrôtového používania (3–4 použitia). Batéria sa nabíja cez kábel USB, takže ju môžete nabíjať aj cez powerbanku ako dodatočnú ochranu pred vybitím, keď ste mimo domova.

Ergonomický tvar lievika sa prispôsobí rôznym tvarom prsníkov, takže proces odsávania materského mlieka sa podobá tomu prirodzenému. Lievik s mäkkou tvarovanou masážnou vložkou z mäkkého silikónu nedráždi citlivé bradavky a zvyšuje pohodlie pri odsávaní mlieka. Odsávačka mlieka je vybavená prehľadným displejom, ktorý informuje o režime, úrovni výkonu a stave batérie. Dotykový ovládací panel sa ľahko používa a pamätá si posledné použité nastavenia.

Odsávačka mlieka je vyrobená z malého počtu komponentov, čo uľahčuje čistenie a montáž. Všetky časti neobsahujú škodlivý BPA (bisfenol A), vďaka čomu je úplne zdravotne nezávadná a vhodná na priamy kontakt s potravinami vrátane materského mlieka. Odsávačka materského mlieka Take&Go sa dodáva s antikolikovou fľašou EasyStart s objemom 120 ml – 90 % pôrodných asistentiek odporúča cumlíky EasyStart.** Odsávačka materského mlieka je kompatibilná so všetkými dojčenskými fľašami Canpol, čo umožňuje prispôsobiť objem fľaše veku a potrebám vášho dieťaťa.

Sortiment Canpol babies obsahuje vymeniteľný lievik s priemerom 27 mm. Správna veľkosť lievika je nevyhnutná pre pohodlie a účinnosť odsávačky mlieka. Lievik na odsávačku mlieka s elastickým okrajom je ideálny pre mamičky s väčšími bradavkami.

  • Porovnateľné hladiny hluku: 40–45 dB chladnička, 58 dB mikrovlnná rúra, 60 dB umývačka riadu.

**Na základe prieskumu 54 pôrodníc v roku 2021.

Čas nabíjania do plného nabitia batérie je 120 min.

Mobilná elektrická odsávačka mlieka Take&Go je kompatibilná so všetkými antikolikovými a štandardnými fľašami Canpol babies wide.

Súprava obsahuje: silikónovú masážnu vložku, telo odsávačky, silikónový spätný ventil, fľašu, kryt lievika, silikónové hadičky, konektory hadičiek, odsávačku s ovládacím panelom, uzáver fľaše, cumlík, skrutkovaciu svorku na fľašu, tesniaci disk, adaptér na fľašu, napájací adaptér a nabíjací kábel USB.

Účinne podporuje laktáciu po fyziologickom pôrode aj po cisárskom reze.

Kompatibilný so všetkými dojčenskými fľašami Canpol babies.

Možno dokúpiť vymeniteľný náhradný lievik 12/217 s priemerom 27 mm (väčší ako štandardný) – správna veľkosť lievika je veľmi dôležitá pre pohodlie a účinnosť odsávania mlieka. Vhodný pre matky s väčšími bradavkami.

Až 120 minút bezdrôtového používania (3–4 použitia).

Vlastnosti:

  • 18 nastavení sacieho výkonu – široký rozsah nastavení sacieho výkonu.
  • 2 stupne – na základe prirodzeného sacieho rytmu dieťaťa.
  • Mimoriadne tichý prevádzkový režim – iba 40 dB* zaisťuje pohodlie počas nočného odsávania.
  • Dotykový ovládací panel – ľahko sa používa a pamätá si naposledy použité nastavenia.
  • Tvarovaná silikónová masážna podložka – zvyšuje pohodlie pri odsávaní mlieka a je šetrná k citlivým bradavkám.
  • Pohodlné nabíjanie zo siete prostredníctvom USB kábla alebo powerbanky.
  • Vyrobené z bezpečného materiálu bez obsahu bisfenolu A.
Značka:
Canpol Babies
Vlastnosti
elektrická