CANPOL BABIES Odsávačka dvojitá elektrická materského mlieka 2v1 s nosovým nadstavcom ExpressCare

Kód produktu: F176586 Dodávateľský kód: 12-212

Bežná cena

99,99 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CANPOL BABIES Odsávačka dvojitá elektrická materského mlieka 2v1 s nosovým nadstavcom ExpressCare

Značka:

Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka ExpressCare je bezdrôtová odsávačka pre 2 prsníky na časté, rýchle a bezbolestné odsávanie. Ideálna pre mamičky, ktoré kŕmia odsatým mliekom z fľaše, mamičky, ktoré kombinujú dojčenie a kŕmenie z fľaše, mamičky dvojčiat a aktívne mamičky, ktoré sa vracajú do práce a nechcú prestať dojčiť.

Dvojitá elektrická odsávačka mlieka ExpressCare je zariadenie 2 v 1 s funkciou elektrickej nosovej odsávačky.

Odsávačka ExpressCare má 3 prevádzkové režimy založené na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. V prvej fáze stimuluje a poskytuje rýchlejší tok mlieka a potom sa prepne do režimu pomalšieho a hlbšieho sania mlieka. Tretí režim možno použiť na konci odsávania mlieka, aby sa prsník vyprázdnil a podporila sa laktácia. Odsávačka ExpressCare má širokú škálu nastavení sacieho výkonu, pričom v každom režime je 9 úrovní sacieho výkonu, čo umožňuje prispôsobiť výkon potrebám každej ženy, aby bolo odsávanie pohodlné. Okrem toho je možné nastaviť individuálny režim odsávania pre každý prsník. Elektrická odsávačka ExpressCare je diskrétna a veľmi tichá – iba 40 decibelov*, čo vám umožňuje odsávať mlieko aj v noci bez toho, aby ste sa museli obávať, že prebudíte svoje dieťa.

Nabitú odsávačku mlieka môžete vziať kamkoľvek a používať ju bezdrôtovo, aj keď nemáte v blízkosti zásuvku. Plná batéria poskytuje až 120 minút bezdrôtového používania (3–4 použitia). Batéria sa nabíja cez kábel USB, takže ju môžete nabíjať aj cez powerbanku ako dodatočnú ochranu pred vybitím, keď ste mimo domova.

Ergonomický tvar lievika sa prispôsobí rôznym tvarom prsníkov, takže proces odsávania mlieka sa podobá prirodzenému. Lievik s mäkkou tvarovanou masážnou vložkou z mäkkého silikónu nedráždi citlivé bradavky a zvyšuje pohodlie pri odsávaní mlieka.

Odsávačka ExpressCare má funkciu korekcie bradaviek, ktorá pomáha vytvarovať konkávne bradavky, aby sa dieťa ľahšie prisalo k prsníku a podporila sa správna laktácia. Ľahko použiteľný dotykový ovládací panel má prehľadný displej, ktorý vás informuje o aktívnom režime, úrovni výkonu a úrovni nabitia batérie. Dvojitú elektrickú odsávačku ExpressCare možno používať na odsávanie mlieka z oboch prsníkov, ako aj z jedného prsníka.

Odsávačka materského mlieka ExpressCare je vyrobená z malého počtu komponentov, vďaka čomu sa ľahko čistí a zostavuje. Všetky jej časti neobsahujú škodlivý BPA (bisfenol A), takže je úplne zdravotne nezávadná a vhodná na priamy kontakt s potravinami vrátane materského mlieka.

*Ukážka hlučnosti chladničky 40–45 dB, mikrovlnnej rúry 58 dB, umývačky riadu 60 dB.

Dvojitá elektrická odsávačka mlieka ExpressCare je vhodná pre všetky antikolikové fľaše so širokým hrdlom a štandardné fľaše Canpol babies.

Ideálna pre mamičky, ktoré kŕmia odsatým mliekom z fľaše alebo kombinujú dojčenie a kŕmenie z fľaše.

Sada obsahuje: silikónové masážne podložky x2, telo odsávačky mlieka x2, silikónové spätné ventily x2, fľaše x2, kryty lievikov x2, silikónové hadičky x2, hadičky x4, pumpičky s ovládacím panelom, viečka na fľaše x2, cumlíky x2, skrutkovacie objímky x2 , tesniace disky x2, adaptéry na fľaše x2, sieťový adaptér, nabíjací kábel s USB. Dve silikónové koncovky sú pripojené k odsávačke materského mlieka a po správnom nasadení na kábel odsávačky materského mlieka ich možno použiť ako elektrickú nosovú odsávačku.

Možno dokúpiť vymeniteľný náhradný lievik 12/217 veľkosti 27 mm (väčší ako štandardný) – správna veľkosť lievika je veľmi dôležitá pre pohodlie a účinnosť odsávania mlieka. Vhodné pre matky s väčšími bradavkami.

Vlastnosti:

 • Intuitívny dotykový ovládací panel – jednoduché používanie.
 • Až 120 minút bezdrôtovej prevádzky (3–4 použitia).
 • Osobné nastavenia – široký rozsah nastavenia sacieho výkonu na nastavenie individuálneho režimu sania pre každý prsník.
 • 2v1 – elektrická nosná odsávačka v sade.
 • Veľmi tichý prevádzkový režim – iba 40 decibelov* zaisťuje pohodlie počas nočného odsávania mlieka.
 • 3 prevádzkové režimy – založené na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa.
 • 27 nastavení sacieho výkonu – široký rozsah nastavení sacieho výkonu.
 • Mäkký a flexibilný lievik – vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý nedráždi citlivé bradavky.
 • Ergonomicky tvarovaný lievik – prispôsobí sa rôznym tvarom prsníkov.
 • Korekcia bradaviek – pomáha formovať konkávne bradavky.
 • Pohodlné nabíjanie – sieť, USB kábel alebo powerbanka.
 • Vyrobené z bezpečného materiálu bez obsahu bisfenolu A.
Značka:
Canpol Babies
Vlastnosti
elektrická