Loading
Loading

CANPOL BABIES 18/602 Chránič prsnej bradavky PREMIUM M 2 ks

CANPOL BABIES 18/602 Chránič prsnej bradavky PREMIUM M 2 ks

skladom
Cena 2,69 €
Cena za kus: 1,35 €

Kód: F001210 , Dodávateľský kód: 3018602 , EAN: 5903407186023 , Značka: Canpol Babies

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

CANPOL BABIES 18/602 Chránič prsnej bradavky PREMIUM M 2 ks

Chrániče sú vyrobené z mäkkého silikónu, chránia boľavé a popraskané bradavky, urýchľujú ich hojenie a návrat k prirodzenému spôsobu dojčenia. Špeciálne tvarovaný chránič umožňuje dieťaťu v priebehu kŕmenia pritúliť sa k prsníku matky, cítiť jej teplo a vôňu kože. Silikón je úplne bez chuti a zápachu, nemení chuť mlieka a zabezpečuje dieťaťu pocit prirodzenosti a komfortu počas každodenného kŕmenia.

Návod na použitie:

Jemne masírujte bradavku, aby vystúpili. Priložte chránič na bradavku tak, aby bradavka bola uprostred. Chránič dôkladne pritlačte k prsníku. Skontrolujte, že profilovaná časť chrániča je umiestnená hore alebo na miestach, kde má dieťa pri kŕmení nos. Jemne chránič pridržiavajte a môžete začať kŕmenie.

Pred prvým a každým ďalším použitím chrániče sterilizujte vo vriacej vode po dobu cca 3 minút. Chránič prikladajte len k suchému a čistému prsníka. Nepoužívajte žiadne krémy. Chránič neprepichujte alebo dierky nezväčšujte, môžete spôsobiť zničenie chrániča. Pred použitím odporúčame konzultáciu s pôrodnou asistentkou alebo detským lekárom.

Chrániče sa dodávajú v dvoch rozmeroch: M (malé) , L (univerzálne)

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader