BUGABOO Vložka sedadla dual comfort Fresh white

Kód produktu: F164109 Dodávateľský kód: 100038010
  • Farba:

Bežná cena

69,99 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BUGABOO Vložka sedadla dual comfort Fresh white

Značka:

Dvojitá komfortná vložka sedadla.

Úplne nová obojstranná vložka sedadla. Pohodlné sedenie v každom ročnom období.

Dvojitá komfortná vložka do sedačky Bugaboo udržuje vaše dieťa v pohodlí a suchu po celý rok a umožňuje mu ležať a relaxovať bez ohľadu na počasie.

Dvojitá komfortná vložka na sedadlo Bugaboo umožní vášmu dieťaťu si pohodlne zdriemnuť na prechádzke za akéhokoľvek počasia. Je plne reverzibilný, udrží dieťatko v pohodlí a suchu po celý rok a rozžiari váš kočík krásnou farbou.

Vďaka super mäkkým tkaninám, vstavanej kontrole vlhkosti a 3D sieťovine pre extra priedušnosť je vložka Bugaboo s dvojitým komfortom navrhnutá pre každé dobrodružstvo, či už za letných horúčav, jesenných lejakov alebo zimných mrazíkov.

Dvojitá komfortná vložka na sedačku Bugaboo je k dispozícii v siedmich štýlových farbách, ktoré rozžiaria váš kočík farbou podľa vášho výberu. Vyberiete si z jemných klasík, ako je hmlistá šedá či sviežo biela, alebo máte náladu na romantickejšie odtiene, ako je ranná ružová či prímorská modrá? Pre každú vašu náladu existuje farba.

Kompatibilný s:

Bugaboo Bee (model 2007) Bugaboo Bee (model 2010) Bugaboo Bee 3 Bugaboo Bee 5 Bugaboo Bee 6 Bugaboo Cameleon 3 Bugaboo Cameleon 3 plus Bugaboo Donkey Bugaboo Lynx Bugaboo Donkey 2 Bugaboo Donkey 2 Mono Bugaboo Donkey 2 Duo Bugaboo Donkey 2 Twin Bugaboo Donkey 3 Bugaboo Donkey 3 Mono Bugaboo Donkey 3 Duo Bugaboo Donkey 3 Twin Bugaboo Donkey 5 Bugaboo Donkey 5 Mono Bugaboo Donkey 5 Duo Bugaboo Donkey 5 Twin Bugaboo Fox Bugaboo Fox 3 Bugaboo Fox 8

Značka:
Bugaboo