BUGABOO Autosedačka Owl by Nuna Black (0-18 kg)

Kód produktu: F170820 Dodávateľský kód: 400004001
  • Farba:

Bežná cena

399,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BUGABOO Autosedačka Owl by Nuna Black (0-18 kg)

Značka:

Bugaboo Owl by Nuna je riešením pre deti vekových kategórií 0–4, maximálna hmotnosť batoľaťa pri používaní sedačky by nemala presiahnuť 18 kg a výšku 105 cm. Autosedačka Bugaboo Owl by Nuna je ideálna ako nasledujúca autosadečka po Bugaboo Turle Air, a dopĺňa tak modulárnu skupinu spolu so základňou Bugaboo 360 by Nuna. Pripevnením Bugaboo Owl na rovnakú základňu batoľa plynule presunieme do väčšej sedačky bez toho, aby sme stratili pohodlie, na ktoré si dieťa aj rodič pravdepodobne už zvykli.

Pevná škrupina sedačky s technológiou Steel Strength Technology, hlavová opierka s pamäťovou penou Tailor Tech a bočný poťah zaisťujú bezpečnosť a vytvárajú brnenie, ktoré chráni dieťa pred obrovskými silami, ktoré naňho v prípade nehody dopadajú. Autosedačka Bugaboo Owl by Nuna navyše rastie s batoľaťom a svoju veľkosť prispôsobuje stavbe tela dieťaťa. 5 polôh naklonenia (dopredu aj dozadu) umožní vášmu batoľaťu cestovať na dlhšie trasy pohodlnejšie a zároveň podporí ergonómiu. Inštalácia na základňu Isofix (na predaj samostatne) je rýchla a jednoduchá. Sedadlo je možné nasmerovať dozadu a dopredu, čo dáva rodičovi priestor v tejto veci rozhodnúť.

Vložka pre batoľatá Bugaboo Owl by Nuna obsahuje plytkú vložku, ktorá je ideálna pre menších cestovateľov. Vďaka tomu je bábätku poskytnuté pohodlie a bezpečie – starostlivosťou o jedno podporujeme druhé. Stielka je vyrobená z mäkkých certifikovaných materiálov, ktoré dieťaťu dodajú pocit pohodlia.

Silná škrupina s ventilačným systémom Škrupina sedačky je vyrobená v Steel Strenght Technology, kedy odolné materiály s vysokou pružnosťou zaisťujú, že sily pri náraze nesmerujú na telo dieťaťa. Škrupina sedačky má navyše špeciálne otvory, ktorými prúdi vzduch, čo je zlom v udržaní tepelnej pohody malého pasažiera.

Bočný kryt Systém bočnej ochrany SIP na Bugaboo Owl by Nuna má podobu výsuvného krídla, ktoré v prípade bočného nárazu pohltí sily nárazu a oddiali ich tak od batoľaťa.

Opierka hlavy z pamäťovej peny Opierka hlavy je prvok sedadla, ktorý chráni hlavu a krk cestujúceho. Bugaboo Owl má opierku hlavy z pamäťovej peny Tailor Tech. Tento mäkký a bezpečný materiál nájdete aj v autosedačkách Nu­na.

Nastavenie opierky hlavy Opierka hlavy Bugaboo Owl by Nuna je nastaviteľná v mnohých polohách, aby spĺňala bezpečnostné požiadavky v každej fáze vývoja. Hlava dieťaťa by sa mala do opierky zmestiť a vďaka tejto funkcii to tak budete môcť autosedačku používať až do 4 rokov (105 cm) dieťaťa.

5 polôh sklopenia 5 polôh náklonu, dopredu aj dozadu, vám umožní dosiahnuť maximálne pohodlie pri jazde, najmä na dlhšej ceste, kedy si vaše bábätko často zdriemne.

Kompatibilita s otočnou základňou Základňa Bugaboo Isofix má mnoho výhod. Jednou z nich je skutočnosť, že sedačku na nej je možné otočiť o 360 stupňov, takže pri zmene smeru jazdy nemusíme sedačku znovu pripevňovať a môžete ju otočiť na druhú stranu pomocou tlačidla. Bugaboo Owl by Nuna je súčasťou modulárneho systému – spolu so sedačkou Bugaboo Turtle Air a otočnou základňou Isofix.

Ďalšie vlastnosti:

  • postroj sa ľahko pripevňuje a vďaka magnetickým klipom zostáva otvorený, kým vaše dieťa nie je usadené
  • inštalácia po aj proti smeru jazdy
  • inštalácia iba sa na základňu Nuna 360 (predáva sa samostatne)
  • snímateľný a prateľný poťah
  • výplň z mäkkej merino vlny a bambusu

Technické parametre:

  • rozmery: 66/74 × 52/64 × 5­0/68 cm
  • hmotnosť (vrátane základne predávanej samostatne): 14,5 kg
  • vhodné pre deti od narodenia do 4 rokov (maximálne 18 kg)
Značka:
Bugaboo
Isofix
áno, nie
Sedenie
v smere jazdy