BRITAX RÖMER Základňa Baby-Safe Core Base

Kód produktu: F178346 Dodávateľský kód: BRR022725

Bežná cena

129,90 €

Zľavnená cena

116,91 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Základňa Baby-Safe Core Base

Značka:

Na každej ceste si môžete byť istí, že vaše dieťatko je v bezpečí a chránené: BABY-SAFE CORE sa jednoducho inštaluje na základňu BABY-SAFE CORE BASE jedným kliknutím.

Jediným pohybom zaistíte autosedačku na základni a uvidíte jasný indikátor, ktorý vám ukáže, že je správne pripevnená – uľahčí vám to prácu. Keď ste pripravení vziať svoj malý uzlíček radosti do sveta, autosedačku bez námahy odpojíte.

BEZPEČNÁ A JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA Rýchlo sa vydajte na cestu vďaka jednoduchej inštalácii ISOFIX základne BABY-SAFE CORE BASE, ktorá je vhodná pre širokú škálu automobilov a nikdy neohrozuje bezpečnosť. Ste pripravení vyraziť? Detský nosič BABY-SAFE CORE sa jednoducho pripne a odpojí od základne, takže ste na ceste za okamih.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPORNÁ NOHA Pomocou nastaviteľnej opornej nohy bezpečne nainštalujete nosič BABY-SAFE CORE BASE do vozidla. Noha sa pripevňuje k podlahe vozidla, aby poskytovala dostatočnú stabilitu a minimalizovala nakláňanie autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, vďaka čomu je správna inštalácia bezproblémová.

INDIKÁTORY UKAZUJÚCE SPRÁVNU INŠTALÁCIU Uistite sa, že je detský nosič bezpečne upevnený na svojom mieste. Praktické indikátory vás červenou farbou upozornia, ak opierka nôh alebo detský nosič nie sú správne nainštalované, takže môžete bez obáv pokračovať v ceste.

JEDNODUCHÉ UVOĽNENIE Tlačidlo na zadnej strane základne uľahčuje bezproblémové vybratie autosedačky z auta, zatiaľ čo deti pokojne a nerušene spia.

V smere jazdy 40 – 83 cm