BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix (76-150 cm) Space Black

Kód produktu: F180133 Dodávateľský kód: BRR022320_SpaceBlack
  • Farba:

Bežná cena

239,00 €

Zľavnená cena

215,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix (76-150 cm) Space Black

Značka:

Autosedačka VERSAFIX je navrhnutá tak, aby chránila deti od 15 mesiacov až do 12 rokov. Spĺňa normu i-Size. Môžete sa tak spoľahnúť, že je maximálne bezpečná a flexibilná. Zo sedačky so zabudovaným pásom pre menšie deti sa pomocou niekoľkých jednoduchých krokov premení na sedačku s vysokou chrbtovou opierkou pre väčších cestovateľov. Deti môžu využívať päťbodové pásy až do 105 cm (max. 22 kg).

BEZPEČNOSŤ i-SIZE PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE Sedačka VERSAFIX ochráni vaše dieťa od batoľacieho veku až do chvíle, kedy už detskú autosedačku nepotrebuje – získate maximálne bezpečie pomocou jednej kombinovanej sedačky, ktorá je schválená v súlade s novou normou i-Size. Jej päťbodový pás môžete používať dlhšiu dobu, je totiž vhodný pre deti až do 105 cm dĺžky a max. 22 kg váhy. FLEXIBILITA NA DOSAH RUKY

Vďaka funkcii FLIP&GROW môžete pomocou niekoľkých jednoduchých krokov prepnúť z integrovaného 5bodového pásu sedačky na 3bodový bezpečnostný pás vozidla. Sedačka sa ľahko prispôsobí vášmu rastúcemu dieťaťu. Pri úprave veľkosti nie je potrebné odnímať žiadne súčasti, sedačku je možné vďaka tomu kedykoľvek ľahko vrátiť do pôvodného stavu. Pomocou funkcie EasyRecline môžete sedadlo sklopiť tak, aby sa dieťa cítilo pohodlne. Nemusíte pritom upravovať iné nastavenia.

NOVÉ KONEKTORY ISOFIX Autosedačka Versafix je vybavená novými konektormi Isofix. Konektory je možné ovládať nezávisle na sebe, a vďaka tomu je inštalácia autosedačky ešte jednoduchšia.

5BODOVÝ BEZPEČNOSTNÝ PÁS Veríme, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanosti vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

KVALITNE POLSTROVANÉ PÁSY Naše kvalitne polstrované pásy sa ľahko prispôsobia hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze av kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené na pranie bez toho, aby ste narušili zádržný systém. SECUREGUARD

SecureGuard pomáha chrániť zraniteľnú brušnú oblasť a pridáva dodatočný, 4. kotviaci bod k 3-bodovému bezpečnostnému pásu. SecureGuard udržuje optimálnu pozíciu brušného bezpečnostného pásu na panvovej kosti vášho dieťaťa a znižuje tak silu pôsobiacu na brušnú oblasť v prípade čelného nárazu až o 35 %*, zatiaľ čo vaše dieťa má slobodu pohybu na ceste. *Interné testy Britax Römer s použitím figuríny Q6, ktorá reprezentuje priemerné 6-ročné dieťa

OCHRANNÉ POLSTROVANIE OPIERKY Naše polstrovanie opierok ochráni vaše dieťa troma spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje vášmu dieťaťu ochranu od hlavy až k bedrám, a to najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vodítka bezpečnostných pásov zaisťujú ich správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.

OPIERKA HLAVY V TVARE V Naša opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.

TOP TETHER Horný upevňovací popruh minimalizuje otáčanie autosedačky a tým znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade zrážky. Vďaka dvojitým bodom pre ukotvenie zaistí horný upevňovací popruh v tvare písmena V ešte väčšiu stabilitu a bezpečie pre vaše dieťa ako autosedačka so štandardným upevňovacím popruhom.

EASYRECLINE Funkcia EasyRecline je vhodná pre všetky vekové kategórie. Umožňuje nastaviť pohodlný sklon sedačky aj vtedy, keď dieťa sedí v sedačke, nie je ani nutné prenastaviť horný upevňovací popruh – úplné pohodlie pre rodičov aj dieťa.

FLIP&GROW Hneď ako dieťa dosiahne 100 cm až maximálne 105 cm (váha max. 22 kg) musíte pre pripútanie svojho dieťaťa prejsť z integrovaného 5-bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. Vďaka funkcii FLIP&GROW je toto teraz možné pomocou pár jednoduchých krokov. Jednoducho nastavte opierku hlavy a pásy sedačky uložte do operadla tak, aby sa nestratili. Potom prepnite nastavovaciu doštičku FLIP&GROW tak, aby bol systém SecureGuard nad sedadlom a ste pripravení vyraziť.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ POŤAH Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 76 – 150 cm
  • pre deti od 15 mesiacov – 12 rokov | 76 – 150 cm
  • rozmery: 48d x 60v x 44š cm
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy