BRITAX RÖMER Autosedačka Trifix 2 i-Size (76-105 cm) Burgundy Red

Kód produktu: F067578 Dodávateľský kód: BRR022751-BurgundyRed
  • Farba:

Bežná cena

329,90 €

Zľavnená cena

296,91 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Trifix 2 i-Size (76-105 cm) Burgundy Red

Značka:

Autosedačka TRIFIX i-SIZE je dokonale prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektným nástupcom akejkoľvek novorodeneckej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zabezpečená vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu, zatiaľ čo optimálne sedacia oblasť garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do asi 4 rokov. S jedinečným radom pokročilých bezpečnostných funkcií si môžete byť istí, že bude vaše dieťa dobre chránené.

Všestranná bezpečnosť

Keď sa vaše dieťa stáva batoľaťom, jeho potreby sa môžu meniť. Čo sa však nemení, je potreba bezpečia. Práve preto autosedačka TRIFIX i-SIZE poskytuje vášmu dieťaťu všestrannú bezpečnosť. Vďaka hlbokým čalúneným bočniciam vybaveným technológiou SICT inside a opierke hlavy v tvare V je dieťa chránené proti bočnému nárazu, zatiaľ čo patentovaný systém otočného spoja ISOFIX a horné upevňovacie popruhy vybavené technológiou rip stitch zaručujú bezpečnosť v prípade čelného nárazu.

Jednoduchá inštalácia pomocou integrovaného ISOFIXu a horného upevňovacieho popruhu

Vďaka ISOFIXu a hornému upevňovaciemu popruhu znamená TRIFIX i-SIZE nielen ľahkú inštaláciu, ale aj viac miesta pre nohy vo vašom vozidle. Konektory ISOFIX sú integrované v spodnej časti sedadla a ponúkajú maximálnu bezpečnosť. Navyše nie je potrebné po dobu používania autosedačky inštaláciu meniť. Vzhľadom k tomu, že TRIFIX i-SIZE môže byť používaná vo všetkých pozíciách i-Size a vo všetkých vozidlách vybavených systémom ISOFIX a kotviacimi bodmi horného upevňovacieho popruhu, je vhodná pre širokú škálu vozidiel. Konektory ISOFIX sú integrované v základni autosedačky a vďaka tomu ju budete môcť naďalej používať aj pre mladšie deti.

Kvalita vyrobená v Nemecku

Autosedačka DUALFIX i-SIZE bola plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Prešla tiež mnohými testami v modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu zaručuje maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčastí autosedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa tiež všetky vyrábajú v Európe.

  • Rozmery: (V x Š x H) 65 × 45 × 54 cm
  • Váha výrobku: 10,5 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy