BRITAX RÖMER Autosedačka Swivel (40-125 cm) Frost Grey Select

Kód produktu: F180857 Dodávateľský kód: BRR023049_FrostGrey
  • Farba:

Bežná cena

425,00 €

Zľavnená cena

382,50 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Swivel (40-125 cm) Frost Grey Select

Značka:

Zoznámte sa s autosedačkou SWIVEL, vašim celoživotným spoločníkom na cesty! Od narodenia do 7 rokov (125 cm) je vašou vstupenkou na bezproblémové jazdy autom. Vďaka možnosti otáčania o 360° je nastupovanie a vystupovanie hračka. Naša útulná novorodenecká vložka rozmaznáva vaše novorodeniatko, zatiaľ čo SWIVEL sa prispôsobí, akonáhle dieťa vyrastie na školáka. Je to ako rastové kúzlo pre pohodlie a bezpečnosť. V 15 mesiacoch (alebo 76 cm) si môžete vybrať medzi dobrodružstvom vášho malého objaviteľa po smere alebo proti smeru jazdy. Ale to nie je všetko! SWIVEL sa transformuje na podsedák pre nepretržite bezpečné cestovanie.

DLHODOBO JEDNODUCHO Sledujte, ako vaše dieťa bez námahy rastie s autosedačkou SWIVEL! Od narodenia až do prvých siedmich rokov je táto autosedačka pre vás ako stvorená. Ľahko ju otočte k dverám auta a pripútajte svoje dieťatko. Máte plné ruky najrôznejších desiat a hračiek pre svoje dieťa, zatiaľ čo sa snažíte nastaviť sedačku? Žiadny problém! Na otáčanie a súčasné nastavenie polohy sklonu vám stačí jedna voľná ruka. Inštalácia je navyše vďaka nezávislým konektorom ISOFIX hračka. Užite si hladšiu cestu a pohodlnejšiu jazdu so sedačkou SWIVEL.

BEZPEČNÉ CESTOVANIE BEZ STRESU Zažite dobrodružstvo bez starostí s autosedačkou SWIVEL. Autosedačka umožňuje vášmu dieťaťu cestovať v polohe proti smeru jazdy s bezpečným 5-bodovým pásom ešte dlhšie – až do veku 4 rokov (105 cm)! Autosedačka je certifikovaná podľa noriem UN R129 a zaisťuje ochranu na každej ceste. Hlboké, bezpečné bočné krídla chránia vaše dieťatko pred vonkajšími vplyvmi a vytvárajú bezpečnú jaskyňu. Robustná oporná noha zaisťuje bezpečné a stabilné postavenie – aj v prípade nešťastnej nehody!

SEDAČKA, KTORÁ VYDRŽÍ TAKMER CELÝ ŽIVOT Doprajte svojmu dieťaťu ten najlepší štart vďaka niekoľkým naklápacím polohám autosedačky SWIVEL, aby mohlo objavovať svet alebo pokojne spať. Priložená novorodenecká vložka s dlhou životnosťou poskytuje ešte viac sklopenú polohu – útulný kokon pre váš malý uzlíček radosti (do 75 cm). Čas letí a deti rýchlo rastú – nastaviteľná opierka hlavy zaisťuje ideálnu polohu od dojčenského veku až po dobrodružstvo. Navyše je možné autosedačku premeniť z 5bodového bezpečnostného pásu (do 105 cm) na podsedák, zatiaľ čo pohodlné polohy na ležanie deťom zaistia pohodlie až do 7 rokov!

PRIPÚTANIE BEZ NÁMAHY Či už je vaše dieťa otočené v smere alebo proti smeru jazdy, v polohe v ľahu, vo vzpriamenej polohe alebo v medzipolohe, otočenie autosedačky SWIVEL o 360 ° umožňuje rýchle a jednoduché bezpečné nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta. Takže môžete vyraziť v priebehu niekoľkých sekúnd!

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Vďaka nezávislému ovládaniu konektorov ISOFIX nainštalujete autosedačku SWIVEL bez námahy. Máte ich plne pod kontrolou, takže ich pripojíte rýchlo a bezpečne bez toho, aby došlo k poškodeniu sedadiel vozidla. Váš deň môže pokračovať.

MIMORIADNE BEZPEČNÉ 5BODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ PÁSY Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom (do 105 cm). V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých piatich bodov – do ramien, bokov a medzi nohy – a presmerovávajú ju do ochrannej škrupiny sedadla.

NIEKOĽKO NAKLÁPACÍCH POLÔH Pre spokojné dieťa na dlhých cestách. SWIVEL má viacero polôh naklonenia, ktoré si môže jednoducho nastaviť. Vďaka 3 polohám v smere jazdy a 3 polohám proti smeru jazdy môžete zvoliť takú polohu, ktorá umožní vášmu dieťaťu buď odpočívať alebo sa radovať z výhľadu, aby bolo spokojné a vy si mohli užívať cestu bez stresu.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu pri bočnom náraze: opierka hlavy v tvare písmena „V“ s energiou pohlcujúcimi vidlicami je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzovala pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade najhoršieho a zároveň mu poskytovala priestor, keď rastie. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné ľahko a rýchlo nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude mať úplné pohodlie bez ohľadu na svoju výšku. A ešte niečo navyše: opierku hlavy je možné plynule prispôsobiť, aby bola zaistená ideálna poloha od dojčenského veku až po dobrodružné roky.

MÄKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým a výkonným chráničom hrudníka autosedačky SWIVEL budú pohyby vášho dieťaťa pri náraze obmedzené. Vypchávky umocnia ešte väčšie pohodlie bezpečných 5-bodových pásov a v prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko na vypranie vybrať bez toho, aby sa museli pásy odopínať.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ OPERNÁ NOHA Pomocou nastaviteľnej podpernej nohy nainštalujete autosedačku SWIVEL bezpečne do vozidla. Noha sa upevňuje k podlahe auta, aby poskytla dostatočnú stabilitu a minimalizovala nakláňanie autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je podperná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, takže je jej správna inštalácia bezproblémová.

RÝCHLO SNÍMATEĽNÝ PRÁTEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka SWIVEL má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

OCHRANA OD HLAVY AŽ K BOKOM Zaistite svojmu dieťaťu tú najlepšiu ochranu aj keď rastie. Škrupina sedadla podsedáku s vysokým operadlom poskytuje vášmu dieťaťu dôležitú oporu hlavy až ku bedrám, zatiaľ čo vodítka pásov zaisťujú správnu polohu bezpečnostného pásu. A polstrovaná opierka hlavy prináša bezpečie a pohodlie pre zraniteľnú hlavu a krk vášho dieťaťa, takže si môžete byť istí, že je chránené na každej ceste.

Technické parametre:

  • od narodenia: 7 rokov | 40 – 125 cm
  • orientovaná v smere jazdy 76 – 125 cm
  • orientované proti smeru jazdy 40 – 105 cm
  • rozmery (V x Š x H): 57 × 44 × 50 cm
  • váha výrobku: 14.4 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy