BRITAX RÖMER Autosedačka Safe-Way M (61-125 cm) Space Black

Kód produktu: F180144 Dodávateľský kód: BRR023045_SpaceBlack
  • Farba:

Na objednávku

do 3 týždňov

Bežná cena

479,00 €

Zľavnená cena

431,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Safe-Way M (61-125 cm) Space Black

Značka:

Nechajte svoje dieťa tešiť sa na skvelú a bezpečnú budúcnosť pri cestovaní tým najbezpečnejším možným spôsobom – v autosedačke umiestnenej proti smeru jazdy. S autosedačkou SAFE-WAY M získate spoločníka, ktorý ochráni vaše dieťatko až do 7 rokov (125 cm). Tak si váš malý priateľ na cestách užije jazdu proti smeru jazdy po dlhšiu dobu a bude pripravený na každé dobrodružstvo. Či už sa jedná o krátku alebo dlhú cestu, s autosedačkou SAFE-WAY M si môžete byť istí, že vaše slniečko bude cestovať bezpečne a pohodlne. A čo viac. Autosedačka je vyrobená v Nemecku, ponúka extra dlhú použiteľnosť a jej inštalácia je jednoduchá. Užite si spoločne bezpečné cestovanie v kľude!

V PROTISMERE JAZDY, SMEROM K BEZPEČNEJ BUDÚCNOSTI Nechajte svoje dieťa tešiť sa na skvelú a bezpečnú budúcnosť pri cestovaní tým najbezpečnejším možným spôsobom – v autosedačke umiestnenej proti smeru jazdy. S autosedačkou SAFE-WAY M získate spoločníka, ktorý ochráni vaše dieťatko až do 7 rokov (125 cm).

ZAHALTE SVOJU LÁSKU DO POHODLIA S touto autosedačkou môžete svojmu dieťaťu vytvoriť útulné a bezpečné hniezdočko na objavovanie sveta. Jej mäkké polstrovanie a ergonomický dizajn zaisťujú bezpečnosť a pohodlie. Dokonca aj vaše maličké dieťa môže pokojne odpočívať vďaka dojčenskej vložke, ktorá je súčasťou a poskytuje dodatočnú ochranu a polohu v ľahu. A hádajte čo? SAFE-WAY M sa vďaka nastaviteľnej opierke hlavy a bezpečnostným pásom prispôsobí rastu vášho dieťaťa.

KĽUD PRE VÁS AKO RODIČOV Inštalácia autosedačky je jednoduchšia vďaka nášmu novému systému ClickTight, ktorý zaisťuje rýchle a bezpečné nastavenie. Vďaka hmotnosti iba 8 kg sa autosedačka SAFE-WAY M pohodlne prenáša. Nastaviteľná opierka hlavy a bezpečnostné pásy zaisťujú pevné uchytenie, ako vaše dieťa rastie od 3 mesiacov do 7 rokov (61–125 cm | 36 kg).

KOMPLETNÉ BEZPEČENSTVO – ŠVÉDSKY TEST PLUS A NORMA UN R129 Spoľahnite sa na autosedačku SAFE-WAY M a zaistite svojmu dieťaťu bezpečie a ochranu. Je schválená podľa najnovších predpisov UN R129 – povinné od septembra 2023, takže ste na zmenu predpisov dokonale pripravení. Autosedačka SAFE-WAY M navyše prešla prísnym švédskym testom Plus, takže máte istotu, že vaše dieťatko bude na každej ceste v bezpečí.

HLBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÉ STENY Mäkké polstrované bočné steny autosedačky Safe-Way M pomôžu, aby bolo vaše dieťa v prípade kolízie chránené pred nárazom a v bezpečí.

MIMORIADNE BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ PÁSY Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom. V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých 5 bodov – do ramien, bokov a medzi nohy.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: opierka hlavy v tvare V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzila pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytla priestor pre rast. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude v úplnom pohodlí nezávisle na jeho telesnej výške.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA JEDNÝM KLIKNUTÍM Predstavujeme SAFE-WAY M s ClickTight! Nový systém ClickTight jednoduchým pohybom rukoväte automaticky napne pás. Obávate sa neúspešnej inštalácie? Nemusíte! Nový systém ClickTight rieši bežné problémy a zaisťuje bezpečné uchytenie. Rozlúčte sa s uvoľnenými pásmi a privítajte bezproblémovú skúsenosť. S ClickTight je bezpečnosť hračka.

ŠPECIÁLNA OCHRANA A POHODLIE PRE DOJČIATKO Aby sa vaše dieťa cítilo, ako by ležalo v hniezdočku, môžete použiť dojčenskú vložku. Tá umožňuje vášmu malému bábätku ležať vo viac naklonenej polohe až do výšky 87 cm, kde sa môže cítiť pohodlne chránené. Dodatočné mäkké polstrovanie poskytuje vášmu dieťatku dodatočné bezpečie a vytvára atmosféru plnú pohodlia.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka SAFE-WAY M má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy.

MÄKKÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým chráničom hrudníka autosedačky SAFE-WAY M budú pohyby vášho dieťaťa pri náraze obmedzené. Vypchávky umocnia ešte väčšie pohodlie bezpečných 5-bodových pásov a v prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko na vypranie vybrať bez toho, aby sa museli pásy odopínať.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ PODPERNÁ NOHA Pomocou nastaviteľnej podpernej nohy nainštalujete autosedačku SAFE-WAY M bezpečne do vozidla. Noha sa upevňuje k podlahe auta, aby poskytla dostatočnú stabilitu a minimalizovala nakláňanie autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je podperná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, takže je jej správna inštalácia bezproblémová.

Technické parametre:

  • rozmery (V x Š x H): 58 × 44 × 77 cm
  • váha výrobku: 8.6 kg
  • pre deti od 3 mesiacov do 7 rokov | 61 – 125 cm | 36 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
nie
Sedenie
proti smeru jazdy