BRITAX RÖMER Autosedačka Max-Safe Pro (61-125 cm) Jade Green Diamond Collection

Kód produktu: F180140 Dodávateľský kód: BRR023040_JadeGreen
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

599,00 €

Zľavnená cena

539,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Max-Safe Pro (61-125 cm) Jade Green Diamond Collection

Značka:

Nechajte svoje dieťatko tešiť sa na skvelú a bezpečnú budúcnosť pri cestovaní tým najbezpečnejším možným spôsobom – v autosedačke umiestnenej proti smeru jazdy. S autosedačkou MAX-SAFE PRO máte spoločníka, ktorý ochráni vaše dieťatko až do 7 rokov (125 cm / 36 kg). Váš malý priateľ na cestách si tak bude dlhšie užívať jazdu proti smeru jazdy a bude pripravený na každé dobrodružstvo. Či už sa jedná o krátku alebo dlhú cestu, s autosedačkou MAX-SAFE PRO si môžete byť istí, že vaše slniečko bude cestovať bezpečne a pohodlne. A čo viac. Autosedačka je vyrobená v Nemecku, ponúka extra dlhú použiteľnosť a inštalácia je jednoduchšia ako inokedy – nemusíte sa báť. Užite si spoločne bezpečné cestovanie v kľude!

BEZPEČNÉ CESTOVANIE PROTI SMERU JAZDY Milujete dopriať svojmu malému miláčikovi bezpodmienečnú ochranu – nech sa deje čokoľvek. S autosedačkou MAX-SAFE PRO poskytnete svojmu dieťaťu ten najbezpečnejší spôsob cestovania: v polohe proti smeru jazdy. V prípade najhoršieho scenára čelného nárazu je telo vášho dieťaťa jemne pritlačené do mäkkej polstrovanej pohodlnej škrupiny autosedačky a pevne zaistené. Vďaka pokročilej ochrane proti bočnému nárazu (SICT) je vaše dieťatko navyše chránené pred bočným nárazom. Tento bezpečnostný koncept poskytuje vašej malej láske väčšiu ochranu na vašej spoločnej ceste.

ZAHALTE SVOJU LÁSKU DO POHODLIA S touto autosedačkou môžete svojmu dieťaťu vytvoriť útulné a bezpečné hniezdočko na objavovanie sveta. Jej mäkké polstrovanie a ergonomický dizajn zaisťujú bezpečnosť a pohodlie. Dokonca aj vaše maličké dieťatko môže pokojne odpočívať vďaka dojčenskej vložke, ktorá je súčasťou a poskytuje dodatočnú ochranu a polohu v ľahu. A hádajte čo? Autosedačka MAX-SAFE PRO sa vďaka nastaviteľnej opierke hlavy a bezpečnostným pásom prispôsobí rastu vášho dieťaťa. Potrebujete viac miesta na nohy? Rozperná vložka pridá vášmu dobrodruhovi až 8 cm a poskytne mu väčšie pohodlie.

KĽUD PRE VÁS AKO RODIČOV Vaše dieťa vás miluje a vy robíte všetko pre to, aby ste mu poskytli potrebnú útechu. Preto vám chceme s MAX-SAFE PRO vrátiť trochu pokoja! Inštalácia autosedačky je vďaka nášmu novému systému ClickTight a inteligentným pútavým pásom hračka, ktorá zaistí rýchle a bezpečné nastavenie. Vďaka hmotnosti iba 9 kg sa autosedačka MAX-SAFE PRO pohodlne prenáša. Nastaviteľná opierka hlavy a bezpečnostné pásy zaisťujú pevné uchytenie s tým, ako vaše dieťa rastie od 3 mesiacov do 7 rokov (61 – 125 cm | 36 kg). A po blatistom dobrodružstve poťah jednoducho zložíte, vyperiete a znovu nasadíte. Žiadne starosti, nič vám nebráni v ďalšej blativej eskapáde!

KOMPLETNÁ BEZPEČNOSŤ – ŠVÉDSKY TEST PLUS A NORMA UN R129 Spoľahnite sa na autosedačku MAX-SAFE PRO a zaistite svojmu dieťaťu bezpečie a ochranu. Je schválená podľa najnovších predpisov UN R129 – povinné od septembra 2023, takže ste na zmenu predpisov dokonale pripravení. Autosedačka MAX-SAFE PRO navyše prešla prísnym švédskym testom Plus, takže máte istotu, že vaše dieťatko bude na každej ceste v bezpečí.

POKROČILÁ OCHRANA PROTI BOČNÉMU NÁRAZU – SICT Chráňte svoje dieťa v prípade bočného nárazu pomocou dokonalej ochrany proti bočnému nárazu. Technológia SICT (Side Impact Cushion Technology) minimalizuje vzdialenosť medzi autom a autosedačkou, čím znižuje silu nárazu až o 40 %* a smeruje sily mimo vášho pokladu. Jednoducho prispôsobte SICT strane autosedačky, ktorá je najbližšie k dverám, a máte istotu, že svojmu dieťaťu doprajete tú najbezpečnejši­u jazdu.

  • Interné testy a simulácia spoločnosti Britax Römer.

PROTI SMERU JAZDY NA DLHŠIU DOBU Máme pochopenie pre lásku a obavy, ktoré napĺňajú vaše srdce, keď ide o ochranu vášho malého dieťaťa. Preto sme sa zamerali na to, aby bolo chránené na každej ceste. Autosedačky orientované proti smeru jazdy poskytujú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu – najčastejšieho typu nehody na cestách. Preto jednoznačne odporúčame, aby deti jazdili čo najdlhšie proti smeru jazdy. Autosedačka tak chráni vašich blízkych pred nárazom tým najlepším možným spôsobom, aby sa minimalizovalo zranenie. Autosedačka MAX-SAFE PRO poskytuje predĺženú polohu proti smeru jazdy.

HLBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÉ STENY Mäkké polstrované bočné steny autosedačky Max-Safe Pro pomôžu, aby vaše dieťa v prípade kolízie chránené pred nárazom a v bezpečí.

MIMORIADNE BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ PÁSY Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom. V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých 5 bodov – do ramien, bokov a medzi nohy.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: opierka hlavy v tvare V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzila pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytla priestor na rast. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude v úplnom pohodlí nezávisle na jeho telesnej výške.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA JEDNÝM KLIKNUTÍM Predstavujeme MAX-SAFE PRO s ClickTight! Nový systém ClickTight jednoduchým pohybom rukoväte automaticky napne pás. Obávate sa neúspešnej inštalácie? Nemusíte! Nový systém ClickTight rieši bežné problémy a zaisťuje bezpečné uchytenie. Rozlúčte sa s uvoľnenými pásmi a privítajte bezproblémovú skúsenosť. S ClickTight je bezpečnosť hračka.

INTELIGENTNÝ NAVÍJAČ NA BEZPEČNÉ UCHYTENIE S MAX-SAFE PRO je vaše malé drahé dieťa v bezpečí a chránené. Tiež inštalácia je jednoduchá, takže sa nemusíte o nič starať. Špeciálne spodné pútka s inteligentným navíjačom vám pomôžu autosedačku utiahnuť. Po upevnení sa spodné pútka automaticky dotiahnu, aby autosedačka bezpečne sedela. Vďaka tomu môžete sedačku MAX-SAFE PRO jednoducho nainštalovať a bezpečne umiestniť. To je všetko!

ŠPECIÁLNA OCHRANA A POHODLIE PRE DOJČANKO Aby sa vaše drahocenné slniečka cítila, ako by ležala v láskyplnom, teplom hniezdočku, môžete použiť dojčenskú vložku. Tá umožňuje vášmu malému bábätku ležať vo viac naklonenej polohe až do výšky 87 cm, kde sa môže cítiť pohodlne chránené**. Dodatočné mäkké polstrovanie poskytuje vášmu dieťatku dodatočné bezpečie a vytvára atmosféru plnú pohodlia.

EXTRA PRIESTOR NA NOHY PRE RASTÚCE DETI Nie je úžasné, ako rýchlo vaše dieťa rastie? Zdá sa, že ešte včera boli také maličké. Nebojte sa, mysleli sme na všetko, aby sme vám aj vášmu dieťaťu poskytli to najlepšie, čo potrebuje. Ďalší priestor pre nohy si môžete vytvoriť pomocou roznožky Spacer. Tento samostatný diel pridá vášmu dieťaťu až 8 cm priestoru pre nohy a umožní tak dlhšie cestovanie proti smeru jazdy.

ĽAHKÉ PÁSY PRE POKOJNÉ DETI Vďaka rýchlemu a ľahkému zapínaniu smerom dopredu na bruchu nebudete mať nikdy problém s pripútaním vášho dieťatka a jazda môže začať s radostným dieťaťom.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ PRÁTEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka MAX-SAFE PRO má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

MÄKKÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým chráničom hrudníka autosedačky MAX-SAFE PRO budú pohyby vášho dieťaťa pri náraze obmedzené. Vypchávky umocnia ešte väčšie pohodlie bezpečných 5-bodových pásov av prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko na vypranie vybrať bez toho, aby sa museli pásy odopínať.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ PODPERNÁ NOHA Pomocou nastaviteľnej podpernej nohy nainštalujete autosedačku MAX-SAFE PRO bezpečne do vozidla. Noha sa upevňuje k podlahe auta, aby poskytla dostatočnú stabilitu a minimalizovala nakláňanie autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je podperná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, takže je jej správna inštalácia bezproblémová.

Technické parametre:

  • rozmery (V x Š x H): 58 × 44 × 77 cm
  • váha výrobku: 9 kg
  • pre deti od 3 mesiacov do 7 rokov | 61 – 125 cm | 36 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
nie
Sedenie
proti smeru jazdy