BRITAX RÖMER Autosedačka King Pro (76-105 cm) Night Blue

Kód produktu: F181688 Dodávateľský kód: BRR023047_Night-Blue
  • Farba:

Bežná cena

259,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka King Pro (76-105 cm) Night Blue

Značka:

Náš KING PRO – dôkaz bezpečnosti a kvality vyrobenej v Nemecku. Ale počkať, je toho viac! Teraz kombinuje precíznosť s pozoruhodnými funkciami. Naša autosedačka je schválená podľa normy UN R129, čo zaručuje ochranu a je vhodná ako pokračujúca autosedačka po autosedačke pre dojčatá. Navyše sme jej dali štýlový dizajn, aby ladila s vašim životným štýlom. ** Rastie s vašim dieťaťom až do výšky 105 cm (max. 20 kg) a ponúka bezpečné dobrodružstvo vďaka 5bodovým bezpečnostným pásom. **Rýchla a jednoduchá inštalácia navyše nevyžaduje pripojenie ISOFIX. Vďaka tomu sa autosedačka zmestí do vášho auta – bez ohľadu na model vozidla.

POHODLIE PRE RASTÚCE DIEŤA Autosedačka KING PRO je vyrobená v kvalitnom prevedení Made in Germany a je vybavená mäkkým polstrovaním, ktoré zaistí, že sa vaše dieťa bude cítiť pohodlne. Nastaviteľná opierka hlavy rastie spolu s vašim dieťaťom, aby mu dokonale sedela. Či už sa jedná o údiv so široko otvorenými očami alebo pokojný spánok, vaše dieťa má vďaka rôznym polohám pre odpočinok svoje ideálne miesto. Hlboké bočnice a päťbodové bezpečnostné pásy zakuklia vaše dieťa do bezpečia. Vydajte sa na dobrodružstvo s pokojnou mysľou a vedomím, že je váš drahocenný objaviteľ chránený.

ZÁŽITOK Z INŠTALÁCIE BEZ NÁMAHY Inštalácia autosedačky pre vaše dieťatko je hračka. Náš napínací systém zaisťuje bezpečnú a stabilnú polohu. A hádajte čo? Sedačka sa bez námahy zmestí do každého auta pomocou trojbodového bezpečnostného pásu. Postarali sme sa o všetky detaily, takže sa môžete sústrediť na nezabudnuteľné cesty so svojim dieťatkom. Dovoľte autosedačke KING PRO, aby sa stala vašim spoľahlivým spoločníkom, ktorý prinesie pohodlie, bezpečnosť a bezhraničnú radosť pri každej jazde.

NORMA UN R129 PRE ÚPLNÚ BEZPEČNOSŤ Spoľahnite sa na autosedačku KING PRO a zaistite svojmu dieťaťu bezpečie a ochranu. Je schválená podľa najnovších predpisov UN R129 – povinných od septembra 2023, takže máte istotu, že je vaše dieťatko na každej ceste v bezpečí a ste na zmenu predpisov dokonale pripravení.

NAKLÁPACIA SEDAČKA A SYSTÉM NAPÍNANIA BEZPEČNOSTNÝCH PÁSOV Vďaka výklopnému sedadlu a systému napínania bezpečnostných pásov je inštalácia jednoduchá, bezpečná a bezproblémová. Už sa nemusíte stretávať so zamotanými popruhmi. Pri inštalácii sedačky sa pás automaticky napne. Užite si jednoduchosť, bezpečnosť a pohodlie. Pripútajte sa pre lepšiu budúcnosť!

HLBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÉ STENY Mäkké polstrované bočné steny autosedačky King PRO pomôžu, aby bolo vaše dieťa v prípade kolízie chránené pred nárazom a v bezpečí.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: opierka hlavy v tvare V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzila pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytla priestor pre rast. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude v úplnom pohodlí nezávisle na jeho telesnej výške.

MIMORIADNE BEZPEČNÉ 5BODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ PÁSY Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom. V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých piatich bodov – do ramien, bokov a medzi nohy – na ochrannú škrupinu sedadla.

NIEKOĽKO NAKLÁPACÍCH POLÔH Pre spokojné dieťa na dlhých cestách. KING PRO má viacero polôh naklonenia, ktoré si môže jednoducho nastaviť. Vďaka 6 polohám v smere jazdy si môžete zvoliť takú polohu, ktorá umožní vášmu dieťaťu buď odpočívať alebo sa radovať z výhľadu, aby bolo spokojné a vy si mohli užívať cestu bez stresu.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka KING PRO má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

NAKLÁPACIA SEDAČKA A SYSTÉM NAPÍNANIA BEZPEČNOSTNÝCH PÁSOV Vďaka výklopnému sedadlu a systému napínania bezpečnostných pásov je inštalácia jednoduchá, bezpečná a bezproblémová. Už sa nemusíte stretávať so zamotanými popruhmi. Pri inštalácii sedačky sa pás automaticky napne. Užite si jednoduchosť, bezpečnosť a pohodlie. Pripútajte sa pre lepšiu budúcnosť!

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 9 – 20 kg
  • rozmery (V x Š x H): 67 × 45 × 54 cm
  • váha výrobku: 9.9 kg
  • pre deti od 15 mesiacov do 4 rokov | 76 – 105 cm | 9 – 20 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy