BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix SL Black (15-36 kg) Cosmos Black

Kód produktu: F052860 Dodávateľský kód: BRR022632-CosmosBlack

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix SL Black (15-36 kg) Cosmos Black

Značka:

KIDFIX SL je autosedačka s oporou chrbta a hlbokými, mäkko polstrovanými bočnicami, ktoré boli navrhnuté tak, aby poskytli pohodlie a bezpečie pre staršie deti na cestách. Ponúka ochranu dieťaťa od hlavy až ku bedrám. Rôzne možnosti inštalácie pre prispôsobenie akémukoľvek automobilu – od inovatívneho systému ISOFIT sa západkou Soft Latch po 3-bodový bezpečnostný pás. Rýchle prenášanie a jednoduchá inštalácia pre zaneprázdnených rodičov.

Charakteristika:

  • Jednoduchá inštalácia – systém Soft-Latch ISOFIT
  • Intuitívne umiestnené vodiace prvky pre pás obmedzujúce nesprávne použitie
  • Odľahčená – pre jednoduché prenášanie medzi vozidlami
  • 15 – 36 kg (≈ 3.5 – 12 rokov)

Jednoduchá inštalácia a pohodlie

KIDFIX SL sa ľahko inštaluje pomocou kotviacich bodov ISOFIX vozidla a zostáva pripevnená aj potom, čo dieťa z auta vyberiete. Vďaka mäkkým západkám, ktoré sa individuálne pripoja, je nájdenie a pripojenie kotevných bodov oveľa ľahšie. Vodidlá bezpečnostného pásu sa automaticky prispôsobia, keď zmeníte výšku hlavovej opierky a garantujú, že bezpečnostný pás je v správnej polohe, vhodnej pre vaše dieťa. Ako vaše dieťa rastie a jeho ramená sa stávajú širšími, operadlo v tvare V sa prispôsobí a zaistí pohodlie po celú dobu.

Ochranné polstrovanie opierky

Polstrovanie opierok ochráni vaše dieťa tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje vášmu dieťaťu ochranu od hlavy až ku bedrám, a to najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vodidlá bezpečnostných pásov zabezpečujú ich správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.

Ľahko nastaviteľná ergonomická opierka hlavy

Opierka hlavy je určená pre správne pripútanie starších detí v autosedačke pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Opierku hlavy možno ľahko nastaviť do správnej polohy, tesne nad ramenami vášho dieťaťa, a to jednou rukou, aj keď dieťa sedí v sedačke. Naviac je opierka hlavy navrhnutá ergonomicky tak, aby chránila hlavu dieťaťa aj počas spánku.

Nastaviteľné operadlo v tvare V

Operadlo v tvare V, ktoré umožňuje optimálnu oporu pre vaše rastúce dieťa, poskytuje viac priestoru pre jeho chrbát a ramená. Nastaviteľné operadlo sa tiež prispôsobí uhlu naklopenia sedačky, čo je zárukou bezpečnosti a pohodlia pre vaše dieťa.

Snímateľný poťah

Počas cesty sa môže stať čokoľvek. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Poťah autosedačky je preto prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Inštalácia pomocou ISOFIX

Römer vám ponúka väčšiu flexibilitu s možnosťou upevnenia vašej autosedačky k vlastnému 3-bodovému bezpečnostnému pásu integrovanému v aute. Táto možnosť je praktická, ak prenášate autosedačku do iných vozidiel, ktoré nemusia vždy mať ISOFIX. Vodidlá bezpečnostných pásov autosedačky vám pomôžu sedačku správne upevniť. KIDFIX SL je vybavený integrovanými konektormi ISOFIX, ktoré vám umožnia pripojiť detskú autosedačku na kotviace body ISOFIX vo vašom vozidle. Inštalačný systém ISOFIX garantuje vynikajúci výkon v prípade nehody, aj keď je vaše dieťa pripútané pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla, a zaistí, že je autosedačka vždy stabilne pripevnená k autu, aj keď v nej vaše dieťa práve nesedí.

Rozmery a špecifikácie:

  • Hmotnosť autosedačky: 6.4 kg
  • Výška: 67 – 85 cm
  • Šírka: 51 cm
  • Hĺbka: 38 cm
  • Rozmery (V x Š x H): 67 – 85 × 51 × 38 cm