BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix M i-Size (100-150 cm) Storm Grey

Kód produktu: F173159 Dodávateľský kód: BRR022641-Storm_Grey
  • Farba:

Bežná cena

185,00 €

Zľavnená cena

166,50 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix M i-Size (100-150 cm) Storm Grey

Značka:

Nová generácia autosedačiek KIDFIX M i-SIZE bola vyvinutá v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov a je určená na ochranu detí vo veku od 3,5 do 12 rokov. Tieto sedačky sú schválené podľa najnovších predpisov i-Size. Môžete sa spoľahnúť na maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Vďaka úzkej konštrukcii sa zmestia aj tri vedľa seba do veľkého množstva modelov áut, takže budú ideálnou voľbou pre potreby vašej rastúcej rodiny.

Ochrana, na ktorú sa môžete spoľahnúť Nová autosedačka KIDFIX M i-SIZE bola navrhnutá a schválená podľa nového štandardu i-Size s prísnejšími testovacími kritériami. Je tak ešte bezpečnejšia. Sedačka je vyvinutá v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov pre ešte lepšiu ochranu pri náraze. Bočnica a opierka hlavy majú dôkladné polstrovanie a pomáhajú tak chrániť dieťa v prípade nehody.

Pohodlie a praktickosť predovšetkým Pohodlie a praktickosť je u sedačiek KIDFIX M i-SIZE štandardom. Mäkké textilné poťahy s dôkladným polstrovaním a premyslene umiestnené ventilačné otvory na škrupine sa postarajú o pohodlie dieťaťa aj na dlhších cestách. Úzky dizajn umožňuje inštaláciu troch sedačiek KIDFIX M i-SIZE na zadných sedadlách vedľa seba. Značky na hlavovej opierke pomôžu rodičom nastaviť tú správnu výšku opierky hlavy.

Udržateľná kvalita – starostlivosť o svet, v ktorom vyrastajú naše deti Dômyselne navrhnutý model KIDFIX M i-SIZE váži približne o 1,3 kg menej ako jeho predchodca a je navrhnutý a vyrobený v našej továrni v Nemecku, čo pomáha skrátiť prepravné trasy a minimalizovať dopad na životné prostredie. Nahradili sme aj naše obaly udržateľnými variantmi: KIDFIX M i-SIZE nájdete teraz zabalený do materiálu vyrobeného na rastlinnej báze a do recyklovaných kartónov zo zodpovednej výroby z udržateľných zdrojov. Dokonca aj ceduľky, ktoré používame na pripevnenie informácií o výrobku, sú biologicky rozložiteľné, vďaka čomu sa do ekosystému nedostávajú žiadne mikroplasty.

Ergonomická, ľahko nastaviteľná opierka hlavy Naša opierka hlavy je vytvorená špeciálne pre pohodlie starších detí a je možné ju ľahko nastavovať podľa potreby dieťaťa. Užitočné značky na zadnej strane opierky pomôžu rodičom opierku vždy nastaviť do správnej výšky. To sa bude hodiť pri prestupovaní z auta do auta alebo pri preprave viacerých detí v tom istom sedadle.

Ventilácia vzduchu Premyslené umiestnenie ventilačných otvorov podporuje cirkuláciu vzduchu a poskytuje dieťaťu pohodlie aj počas dlhších ciest.

Tri sedačky vedľa seba Úzky a kompaktný dizajn sedačky umožňuje inštalovať tri sedačky na zadné sedadlá auta vedľa seba. Dá sa to vo veľkom množstve áut.

Odnímateľný poťah Na cestách sa môže stať všeličo – pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Preto sme navrhli poťah sedadla, ktorý je umývateľný a ľahko odnímateľný, takže môžete problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

Ochranné polstrovanie opierky Naše polstrovanie opierok ochráni vaše dieťa tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje vášmu dieťaťu ochranu od hlavy až k bedrám, a to najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vodítka bezpečnostných pásov zaisťujú ich správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.

Veda o komforte Naši inžinieri použili analýzu ľudského tela, aby zaistili, že je autosedačka navrhnutá pre optimálne pohodlie pre malé a staršie deti. Výsledkom je lepšia ergonómia a pokojná jazda pre všetkých.

Nový dizajn sedacej časti pre ešte lepšiu ochranu pri náraze V úzkej spolupráci s poprednými výrobcami automobilov získala sedacia časť nový dizajn, vďaka ktorému sa záťaž krku znižuje až o 10%.** **interné testy Britax Römer s figurínou Q10, ktorá predstavuje priemerné 10-ročné dieťa

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 100 – 150 cm
  • rozmery (V x Š x H): 63 – 83 × 44 × 42 cm
  • váha výrobku: 6.5 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy