BRITAX RÖMER Autosedačka Hi-Liner Dusty Rose (100-150 cm)

Kód produktu: F181683 Dodávateľský kód: BRR022870_Dusty-Rose
  • Farba:

Bežná cena

189,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Hi-Liner Dusty Rose (100-150 cm)

Značka:

Nový model HI-LINER je určený pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivú a ľahko použiteľnú autosedačku s vysokým operadlom. Autosedačka HI-LINER, navrhnutá a vyrobená v Nemecku, spĺňa naše najvyššie štandardy, pokiaľ ide o pohodlie a bezpečnosť na cestách.

Bezpečnosť i-Size Sedačky HI-LINER boli vyvinuté podľa novej normy i-Size a sú schválené podľa najnovších predpisov R129, ktoré sú povinné od septembra 2023. Sedačky tak spoľahlivo poskytujú bezpečnosť i-Size požadovanú v budúcnosti.

Kombinácia komfortu a praktickosti Optimalizovaný priestor na sedenie a dôkladne polstrovaný poťah z mäkkej tkaniny poskytujú výnimočné pohodlie, najmä na dlhých cestách. Úzka konštrukcia HI-LINER umožňuje inštaláciu troch sedadiel vedľa seba na zadných sedadlách** v širokej škále vozidiel. Pomocné označenia na opierke hlavy uľahčujú správne nastavenie sedadla pri presune z jedného vozidla do druhého. Vďaka systému ISOFIX je inštalácia jednoduchá a bezpečná.

Udržateľnosť "Made in Germany " Na rozdiel od svojich konkurentov vyrába spoločnosť BRITAX RÖMER prevažnú väčšinu svojich autosedačiek v Nemecku. To zaručuje maximálnu kvalitu výroby a zároveň umožňuje kratšie prepravné trasy, čím sa minimalizuje vplyv na životné prostredie. Ďalšou udržateľnou výhodou autosedačky HI-LINER je kompaktný obal z recyklovanej lepenky, ktorý je veľmi efektívny pri preprave.

Ergonomická, ľahko nastaviteľná opierka hlavy Naša opierka hlavy je navrhnutá špeciálne pre pohodlie starších detí a dá sa ľahko nastaviť podľa potrieb vášho dieťatka. Užitočné značky na zadnej strane opierky hlavy pomáhajú rodičom nastaviť opierku hlavy vždy do správnej výšky. To sa bude hodiť pri prestupovaní z auta do auta alebo pri preprave viacerých detí v tom istom sedadle.

Snímateľný poťah Pri cestovaní sa môže stať čokoľvek – nápoje sa môžu vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Preto sme navrhli poťah autosedačky, ktorý je umývateľný a ľahko odnímateľný, takže môžete problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

Ochranné polstrovanie operadla Naše polstrovanie operadla chráni vaše dieťatko tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje ochranu od hlavy až po boky, najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vedenie bezpečnostných pásov zabezpečuje správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťatka.

Technické špecifikácie:

  • Rozmery (V x Š x H): 63 – 83 × 44 × 42 cm
  • hmotnosť: 5,9 kg
  • vhodné pre: 3,5 roka – 12 rokov | 100 – 150 cm | 15 – 36 kg

<iframe width=""901"" height=""507"" src=""https:/­/www.youtube.com/em­bed/FTF9Ageh7so"" title=""Britax Römer HI-LINER | Vlastnosti a výhody produktu"" frameborder=""0"" allow=""akcele­rometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share"" allowfullscreen>

Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy