BRITAX RÖMER Autosedačka Evolvafix (76 - 150 cm) Midnight Grey

Kód produktu: F177990 Dodávateľský kód: BRR022880_Midnight-Grey
  • Farba:

Bežná cena

289,00 €

Zľavnená cena

260,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Evolvafix (76 - 150 cm) Midnight Grey

Značka:

Autosedačka EVOLVAFIX je určená na ochranu detí od 15 mesiacov do 12 rokov. Spĺňa normu i-Size. Môžete sa spoľahnúť, že je maximálne bezpečná a flexibilná. V niekoľkých jednoduchých krokoch sa premení zo sedačky so zabudovanými bezpečnostnými pásmi pre menšie deti na sedačku s vysokým operadlom pre väčších cestovateľov. Deti môžu používať päťbodové bezpečnostné pásy až do výšky 105 cm (max. 22 kg).

** BEZPEČNOSTNÁ veľkosť i-SIZE PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE** EVOLVAFIX chráni vaše dieťa od batoľacieho veku až do chvíle, keď už nepotrebuje autosedačku – získate maximálnu bezpečnosť s jednou kombinovanou sedačkou, ktorá je schválená v súlade s novou normou i-Size. Jej päťbodové bezpečnostné pásy možno používať dlhší čas, pretože je vhodná pre deti do dĺžky 105 cm a maximálnej hmotnosti 22 kg.

FLEXIBILITA NA DOSAH RUKY Vďaka funkcii FLIP&GROW môžete v niekoľkých jednoduchých krokoch prepnúť z integrovaného 5-bodového bezpečnostného pásu na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. Sedačka sa ľahko prispôsobí vášmu rastúcemu dieťaťu. Na úpravu veľkosti nie je potrebné odstraňovať žiadne časti, takže sedačku môžete kedykoľvek ľahko vrátiť do pôvodného stavu. Vďaka funkcii EasyRecline môžete sedačku sklopiť tak, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne. Nie je potrebné upravovať ďalšie nastavenia.

5-BODOVÝ BEZPEČNOSTNÝ PÁS Sme presvedčení, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútania dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečuje úplnú ochranu a stabilitu vášho dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bokoch a jeden na spone medzi nohami. To pomáha chrániť vaše dieťa pred nárazom z ktorejkoľvek strany.

VYSOKOKVALITNÉ POLSTROVANÉ PÁSY Naše kvalitné polstrované pásy sa ľahko prispôsobia hrudníku vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Dajú sa tiež ľahko odňať na umývanie bez toho, aby sa narušil zádržný systém.

SECUREGUARD Systém SecureGuard pomáha chrániť zraniteľnú oblasť brucha a pridáva k 3-bodovému bezpečnostnému pásu ďalší 4. kotviaci bod. SecureGuard udržiava optimálnu polohu brušného pásu na panvovej kosti vášho dieťaťa, čím znižuje silu pôsobiacu na oblasť brucha pri čelnom náraze až o 35 %*, pričom vaše dieťa má na ceste voľnosť pohybu. *Interné testy spoločnosti Britax Römer s použitím figuríny Q6, ktorá predstavuje priemerné 6-ročné dieťa.

OCHRANNÉ POLSTROVANIE OPERADLA Naše polstrovanie operadla chráni vaše dieťa tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje ochranu od hlavy po boky, najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné vedenie bezpečnostných pásov zaisťuje správnu polohu a polstrovaná opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.

OPIERKA HLAVY V TVARE PÍSMENA V Naša opierka hlavy v tvare písmena V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa pre optimálnu ochranu pri bočnom náraze a zároveň poskytovala maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné z prednej časti autosedačky, aby sa prispôsobili vášmu rastúcemu dieťaťu.

VRCHNÁ OPIERKA Horný upevňovací popruh minimalizuje otáčanie autosedačky, čím znižuje možné poranenia hlavy a krku v prípade nárazu. Vďaka dvom kotviacim bodom poskytuje horný upevňovací popruh v tvare písmena V ešte väčšiu stabilitu a bezpečnosť pre vaše dieťa ako autosedačka so štandardným upevňovacím popruhom.

JEDNODUCHÉ SKLÁPANIE Funkcia EasyRecline je vhodná pre všetky vekové kategórie. Umožňuje nastaviť autosedačku do pohodlného sklonu, aj keď dieťa sedí v autosedačke, a to dokonca bez toho, aby ste museli znovu nastavovať horný upevňovací pás – úplné pohodlie pre rodiča aj dieťa.

FLIP&GROW Keď vaše dieťa dosiahne výšku 100 cm až maximálne 105 cm (max. hmotnosť 22 kg), musíte na pripútanie dieťaťa prejsť z integrovaného 5-bodového bezpečnostného pásu na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. Vďaka funkcii FLIP&GROW je to teraz možné v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho nastavte opierku hlavy a umiestnite bezpečnostný pás do operadla, aby sa nestratil. Potom prepnite nastavovaciu dosku FLIP&GROW tak, aby sa systém SecureGuard nachádzal nad sedadlom, a môžete vyraziť.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ POŤAH Na ceste sa môže stať čokoľvek. Nápoje sa môžu vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Preto sme navrhli poťah sedadla, ktorý je umývateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

NOVÉ KONEKTORY ISOFIX Autosedačka Evolvafix je vybavená novými konektormi isofix. Konektory sa dajú ovládať samostatne, čo ešte viac uľahčuje inštaláciu autosedačky.

Technické špecifikácie:

  • v smere jazdy 76 – 150 cm
  • Rozmery: 60h x 48d x 44w (cm)
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy