BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix Pro M (61-105 cm) Atlantic Green Diamond collection

Kód produktu: F178252 Dodávateľský kód: BRR023030_AtlanticGreen
  • Farba:

Bežná cena

465,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix Pro M (61-105 cm) Atlantic Green Diamond collection

Značka:

Ste pripravení na ďalší krok na ceste Vášho dieťatka? Autosedačka DUALFIX PRO M je vhodná pre detičky približne od 3 mesiacov do 4 rokov (výška 61 – 105 cm). Flexibilná autosedačka s pokračovaním, ktorá vám dáva istotu, že Vaše dieťatko bude na cestách vždy v bezpečí. Vďaka možnosti otáčania o 360° možno autosedačku používať v smere aj protismere jazdy, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z auta aj na tých najtesnejších parkovacích miestach.

DLHODOBÉ POHODLIE PRE VÁS A VAŠE DIEŤATKO Detičky rýchlo rastú, a aj keď vyrastú z oblečenia, stále sa zmestia do autosedačky. Akonáhle Vaše dieťatko vyrastie z autosedačky – vajíčka, autosedačka DUALFIX PRO M zaistí vášmu dieťatku ochranu a pohodlie v aute od 3 mesiacov do 4 rokov. Autosedačka má 12 polôh sklonu a opierku hlavy v tvare písmena V, ktorá poskytuje oporu a priestor aj keď Vaše dieťa rastie. Vaše dieťa si tak môže v pokoji zdriemnuť alebo so zvedavými očami objavovať svet. Okrem iného ju možno bez námahy otočiť z akejkoľvek polohy bez toho, aby ste dieťatko rušili.

VŠESTRANNÁ OCHRANA BEZ KOMPROMISOV S autosedačkou DUALFIX PRO M sa bezpečnosť stane vašou najvyššou prioritou. Vďaka tomu, že je vyrobená podľa náročnejších špecifikácií, ako je súčasná norma (UN R129), je Vaše dieťatko chránené na každej ceste, a to aj v prípade nepredstaviteľných udalostí. Sedačka DUALFIX PRO M sa môže pochváliť optimalizovaným systémom ochrany pri bočnom náraze, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Okrem toho má inovatívnu opierku nôh a pevný odrazový oblúk, ktorý chráni Vaše dieťatko pred akýmkoľvek nárazom. Nech vás Vaše dobrodružstvá zavedú kamkoľvek, vždy môžete byť úplne pokojní.

KVALITA A VÝVOJ – VYROBENÉ V NEMECKU Zverte bezpečnosť svojho dieťatka do tých najlepších rúk. Celý náš vývojový proces, od prvotného nápadu až po hotový výrobok, prebieha pod jednou strechou, takže investujete do najvyššej kvality a nízkych emisií počas prepravy. Na základe najmodernejších testov, ktoré sú prísnejšie ako zákonné normy, sa môžete spoľahnúť, že autosedačka DUALFIX PRO M zaistí bezpečnosť Vášho dieťatka.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPÚTANIE Bez ohľadu na to, či je Vaše dieťatko pripútané proti smeru jazdy alebo v smere jazdy, v naklonenej polohe, vo vzpriamenej polohe alebo v akejkoľvek medzipolohe, vďaka 360° otáčaniu autosedačky DUALFIX PRO M je nastupovanie a vystupovanie Vášho dieťatka rýchle, jednoduché a bezpečné. Takže môžete v okamihu vyraziť na cestu.

DOSTATOK PRIESTORU PRE MALÉ NOŽIČKY Poskytnite svojmu dieťaťu dodatočnú ochranu v prípade nehody: bezpečnostný odrazový oblúk autosedačky DUALFIX PRO M pomáha zabrániť jej nakloneniu v prípade nárazu. Oblúk bol optimalizovaný tak, aby bol kratší a kompaktnejší a poskytoval viac priestoru pre nohy, čo je ideálne na dlhé cesty. Vďaka nemu sa autosedačka aj ľahšie prenáša a skladuje.

VYNIKAJÚCA OCHRANA PRI BOČNOM NÁRAZE Ochráňte svoje dieťatko pred bočným nárazom pomocou integrovanej vnútornej technológie SICT (Side Impact Cushion Technology), ktorá absorbuje energiu nárazu a udrží Vaše dieťatko mimo nárazu. Navyše poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v každom uhle, takže ju nemusíte nastavovať pri nakláňaní alebo otáčaní sedačky.

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Vďaka nezávislému ovládaniu konektorov ISOFIX sa autosedačka DUALFIX PRO M inštaluje bez námahy. Máte ich plne pod kontrolou, takže ich pripojíte rýchlo a bezpečne bez poškodenia sedadiel vozidla. Váš deň môže pokračovať.

NENECHÁVAJTE SVOJE DIEŤATKO PRÍLIŠ DLHO V POLOHE PROTI SMERU JAZDY Poskytnite svojmu dieťatku najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu: Sedačka DUALFIX PRO M umožňuje, aby Vaše dieťatko sedelo proti smeru jazdy dlhšie, než odporúčajú odborníci. Čelné kolízie sú najčastejším typom nehody, preto sa postarajte o čo najbezpečnejšie cestovanie. Pri inštalácii autosedačky proti smeru jazdy sa energia nárazu rovnomerne rozloží na hlavu, krk a hornú časť tela, čo chráni Vaše dieťatko pred zranením.

NIEKOĽKO NAKLÁPACÍCH POLÔH Pre spokojné dieťatko na dlhých cestách. Autosedačka DUALFIX PRO M má viacero naklápacích polôh, ktoré sa dajú jednoducho nastaviť. Vďaka 6 polohám v smere a 6 polohám proti smeru jazdy si môžete vybrať polohu, ktorá vášmu dieťatku umožní buď odpočívať, alebo si užívať výhľad, aby bolo spokojné a vy ste si mohli vychutnať cestu bez stresu.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: Opierka hlavy v tvare písmena V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzovala pohyb hlavy Vášho dieťatka, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytovala priestor na rast. Opierku hlavy a bezpečnostný pás možno rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže Vaše dieťatko bude mať úplné pohodlie bez ohľadu na svoju výšku.

MÄKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým a výkonným chráničom hrudníka autosedačky DUALFIX PRO M budú pohyby Vášho dieťatka v prípade nárazu obmedzené. Chrániče zvyšujú pohodlie bezpečných 5-bodových bezpečnostných pásov a v prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko vybrať na vypranie bez nutnosti rozopínania pásov.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA OPORNEJ NOHY Vďaka nastaviteľnej opornej nohe môžete sedačku DUALFIX PRO M bezpečne nainštalovať do vozidla. Noha sa pripevňuje k podlahe vozidla, aby zabezpečila dostatočnú stabilitu a minimalizovala náklon sedačky. Ľahko čitateľný indikátor Vám ukáže, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, vďaka čomu je správna inštalácia bezproblémová.

RÝCHLO SNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už ide o rozliaty džús alebo cestovnú nevoľnosť, autosedačka DUALFIX PRO M má poťah, ktorý možno prať v práčke a ktorý sa dá ľahko odstrániť bez toho, aby ste museli odopínať bezpečnostný pás. Takže môžete rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

Technické špecifikácie:

  • pre detičky v smere jazdy: 76 – 105 cm
  • pre detičky smerujúce dozadu: 61 – 105 cm
  • pre detičky od 3 mesiacov do 4 rokov | 61 – 105 cm | 19 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy