BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix Pro (0-105 cm) Golden Cognac Diamond collection

Kód produktu: F178244 Dodávateľský kód: BRR023035_GoldenCognac
  • Farba:

Bežná cena

445,00 €

Zľavnená cena

400,50 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix Pro (0-105 cm) Golden Cognac Diamond collection

Značka:

Potrebujete flexibilnú a praktickú autosedačku? Autosedačka DUALFIX PRO vám dáva úplnú istotu, že Vaše dieťatko bude na každej ceste v bezpečí. Je vhodná od narodenia až do 4 rokov (105 cm) a možno ju umiestniť v smere aj proti smeru jazdy. Vďaka možnosti otáčania o 360° bude nastupovanie a vystupovanie Vášho dieťatka z auta hračka – aj na tých najtesnejších parkovacích miestach.

4 ROKY POHODLIA A ÚPLNÉHO POKOJA Detičky rýchlo rastú, ale aj keď vyrastú z oblečenia, autosedačka rastie s nimi: DUALFIX PRO zaistí vášmu dieťatku bezpečie a pohodlie v aute počas prvých 4 rokov jeho života. Sedačka má 12 polôh sklonu a opierku hlavy v tvare písmena V, ktorá poskytuje vášmu dieťatku oporu a priestor, aby mohlo doháňať spánok alebo pozorovať svet okolo seba. Navyše môžete sedačku bez námahy otočiť z akejkoľvek polohy, čo znamená, že nemusíte rušiť svoje dieťatko, keď je čas nastúpiť alebo vystúpiť z auta.

VŠESTRANNÁ OCHRANA BEZ KOMPROMISOV S autosedačkou DUALFIX PRO sa bezpečnosť stane vašou najvyššou prioritou. Vďaka tomu, že je vyrobená podľa náročnejších špecifikácií, ako je súčasná norma (UN R129), je Vaše dieťatko chránené na každej ceste, a to aj v prípade nepredstaviteľných udalostí. Sedačka DUALFIX PRO sa môže pochváliť optimalizovaným systémom ochrany pri bočnom náraze, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Okrem toho má inovatívnu opierku nôh a pevný odrazový oblúk, ktorý chráni Vaše dieťatko pred akýmkoľvek nárazom. Nech vás Vaše dobrodružstvá zavedú kamkoľvek, vždy môžete byť úplne pokojní.

KVALITA A VÝVOJ – VYROBENÉ V NEMECKU Zverte bezpečnosť svojho dieťatka do tých najlepších rúk. Celý náš vývojový proces, od prvotného nápadu až po hotový výrobok, prebieha pod jednou strechou, takže investujete do najvyššej kvality a nízkych emisií počas prepravy. Na základe najmodernejších testov, ktoré sú prísnejšie ako zákonné normy, sa môžete spoľahnúť, že DUALFIX PRO zaistí bezpečnosť Vášho dieťatka.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPÚTANIE Bez ohľadu na to, či je Vaše dieťatko pripútané proti smeru jazdy alebo v smere jazdy, v naklonenej polohe, vo vzpriamenej polohe alebo v akejkoľvek medzipolohe, vďaka 360° otáčaniu autosedačky DUALFIX PRO je nastupovanie a vystupovanie Vášho dieťatka rýchle, jednoduché a bezpečné. Takže môžete v okamihu vyraziť na cestu.

DOSTATOK PRIESTORU PRE MALÉ NOŽIČKY Poskytnite svojmu dieťatku dodatočnú ochranu v prípade nehody: bezpečnostný odrazový oblúk autosedačky DUALFIX PRO pomáha zabrániť prevráteniu autosedačky v prípade nárazu. Oblúk bol optimalizovaný tak, aby bol kratší a kompaktnejší a poskytoval viac priestoru pre nohy, čo je ideálne na dlhé cesty. Vďaka nemu sa autosedačka aj ľahšie prenáša a skladuje.

VYNIKAJÚCA OCHRANA PRI BOČNOM NÁRAZE Chráňte svoje dieťatko pred bočným nárazom pomocou integrovanej vnútornej technológie SICT (Side Impact Cushion Technology), ktorá absorbuje energiu nárazu a chráni Vaše dieťatko pred poškodením. Navyše poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v každom uhle, takže ju nemusíte nastavovať pri nakláňaní alebo otáčaní autosedačky.

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Vďaka nezávislému ovládaniu konektorov ISOFIX môžete autosedačku DUALFIX PRO nainštalovať bez námahy. Máte ich plne pod kontrolou, takže ich pripojíte rýchlo a bezpečne bez poškodenia sedadiel vozidla. Váš deň môže pokračovať.

NENECHÁVAJTE SVOJE DIEŤATKO V POLOHE PROTI SMERU JAZDY PRÍLIŠ DLHO Poskytnite svojmu dieťatku najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu: Sedačka DUALFIX PRO umožňuje, aby Vaše dieťatko sedelo proti smeru jazdy dlhšie, než odporúčajú odborníci. Čelné kolízie sú najčastejším typom nehody, preto sa postarajte o čo najbezpečnejšie cestovanie. Pri inštalácii autosedačky proti smeru jazdy sa energia nárazu rovnomerne rozloží na hlavu, krk a hornú časť tela, čo chráni Vaše dieťatko pred zranením.

NIEKOĽKO NAKLÁPACÍCH POLÔH Pre spokojné dieťatko na dlhých cestách. DUALFIX PRO má viacero naklápacích polôh, ktoré sa dajú jednoducho nastaviť. Vďaka 6 polohám v protismere a 6 polohám v smere jazdy si môžete vybrať polohu, ktorá vášmu dieťaťu umožní buď odpočívať, alebo si užívať výhľad, aby bolo spokojné a vy ste si mohli užívať cestu bez stresu.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: Opierka hlavy v tvare písmena V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzovala pohyb hlavy Vášho dieťatka, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytovala priestor na rast. Opierku hlavy a bezpečnostný pás možno rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže Vaše dieťatko bude mať úplné pohodlie bez ohľadu na svoju výšku.

MÄKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým a výkonným chráničom hrudníka autosedačky DUALFIX PRO budú pohyby Vášho dieťatka v prípade nárazu obmedzené. Chrániče zvyšujú pohodlie bezpečných 5-bodových bezpečnostných pásov a v prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko vybrať na vypranie bez nutnosti rozopínania pásov.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA OPORNEJ NOHY Pomocou nastaviteľnej opornej nohy bezpečne nainštalujete autosedačku DUALFIX PRO do vozidla. Noha sa pripevňuje k podlahe vozidla, aby zabezpečila dostatočnú stabilitu a minimalizovala náklon autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, vďaka čomu je správna inštalácia bezproblémová.

RÝCHLO SNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už ide o rozliaty džús alebo cestovnú nevoľnosť, autosedačka DUALFIX PRO má poťah, ktorý možno prať v práčke a ktorý sa dá ľahko odstrániť bez toho, aby ste museli odopínať bezpečnostný pás. Takže môžete rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

ŠPECIÁLNA OCHRANA PRE NOVORODENCOV Doprajte svojmu novorodenému uzlíčku radosti tú najlepšiu ochranu, pohodlie a podporu vďaka špeciálne navrhnutej vložke pre novorodencov. Penové vankúšiky absorbujú energiu a umožňujú vášmu dieťatku ležať v pohodlnejšej a ergonomickejšej polohe počas prvých týždňov.

Technické špecifikácie:

  • pre detičky otočené dopredu: 76 – 105 cm
  • pre detičky otočené dozadu: 40 – 105 cm
  • od narodenia do 4 rokov | 40 – 105 cm | 0 – 19 kg"
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy