BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M Plus (61-105 cm) Midnight Grey

Kód produktu: F178694 Dodávateľský kód: BRR022845_MidnightGrey
  • Farba:

Bežná cena

369,00 €

Zľavnená cena

332,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M Plus (61-105 cm) Midnight Grey

Značka:

DUALFIX M PLUS je univerzálna a flexibilná autosedačka s jednoduchým použitím. Chcete, aby Vaše dieťa cestovalo s čelom dopredu alebo dozadu? Rozhodujete iba Vy! Model DUALFIX M PLUS je otočný o celých 360°, takže Vám na cestách poskytne maximálnu flexibilitu a zároveň uľahčuje usadzovanie, pripútavanie aj vyberanie dieťaťa z auta. Spoľahlivá a bezpečná autosedačka pre deti od 61 do 105 cm a hmotnosti až 20 kg.

Pohodlné otáčanie Stlačením tlačidla môžete autosedačku DUALFIX M PLUS otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo Vám uľahčí uloženie dieťaťa do autosedačky a zapnutie pásov. Potom autosedačku otočte späť do požadovanej polohy, kým nezapadne na miesto a môžete vyraziť.

Zmena orientácie otočením DUALFIX M PLUS je vždy otočená správnym smerom. Sedačku môžete použiť až do 20 kg proti smeru jazdy a krátka ochrana proti rotácii poskytuje väčší priestor pre nohy. Alebo môžete sedačku stlačením tlačidla otočiť v smere jazdy, akonáhle je Vaše dieťa dostatočne veľké.

Pre maximálny komfort Chce Vaše dieťa práve pozorovať svet, alebo si naopak po ceste trošku zdriemnuť? Model DUALFIX M PLUS prináša Vám aj jemu pohodlie a flexibilitu. Niekoľko polôh naklápania sa postará o pohodlie po celú cestu.

Nové konektory Isofix Autosedačka Dualfix M Plus je vybavená novými konektormi Isofix. Konektory je možné ovládať nezávisle na sebe, a vďaka tomu je inštalácia autosedačky ešte jednoduchšia.

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zádržným systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Niekoľko naklápacích polôh Pohodlie Vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy, ktoré sa jednoducho nastavujú a zaisťujú Vášmu dieťaťu bezproblémovú ces­tu.

Hlboké ochranné bočnice Naše mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy Naša polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak Vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej pozícii – tesne nad ramenami dieťaťa.

5bodový bezpečnostný pás Veríme, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanosti Vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť Vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Kvalitne polstrované pásy Naše kvalitne polstrované pásy sa ľahko prispôsobia hrudi Vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb Vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené na pranie bez toho, aby ste narušili zádržný systém.

Rýchlo odnímateľný poťah Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Výškovo nastaviteľná oporná noha Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie, a tiež znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na Vaše dieťa v prípade nárazu a pomáha tak chrániť Vaše dieťa. Pre bezpečnú inštaláciu vo Vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná. Intuitívny indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.

Rotácia o 360 stupňov Vďaka 360-stupňovej rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a naopak, bez toho, aby bolo nutné ju dávať dole a opäť nasadzovať. Navyše je možné sedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 76 – 105 cm
  • orientované proti smeru jazdy 61 – 105 cm
  • rozmery (V x Š x H): 59.5 – 73 × 43.5 × 65 cm
  • váha výrobku: 12.5 kg
  • pre deti od 3 mesiacov – 4 rokov / 61 – 105 cm / 20 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy