BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (9-18 kg) Moonlight Blue

Kód produktu: F067552 Dodávateľský kód: BRR022732-MoonlightBlue
  • Barva:
Na predajni
475,00 €

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (9-18 kg) Moonlight Blue

Značka:

Sedačka DUALFIX M i-SIZE je flexibilnou novinkou medzi detskými autosedačkami, ktorá je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Vďaka rotácii o 360° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčaniu k dverám auta je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa veľmi jednoduché. Autosedačka DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nielen svojimi skvelými vlastnosťami, ale aj svojim dizajnom, za ktorý získala ocenenie. Vaša jazda tak bude nielen bezpečná, ale aj štýlová.

Dlhotrvajúce pohodlie pre vás i vaše dieťa

Kým počas prvých mesiacov života vášho dieťaťa využijete ľahkú a prenosnú variantu detskej autosedačky, časom možno budete potrebovať autosedačku, ktorá zostane v aute. V takom prípade oceníte rotáciu o 360°, ktorá vám umožní dieťa do sedačky ľahko usadiť a pripútať. Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vhodná pre deti od 61 cm a ponúka 12 naklápacích polôh v smere aj proti smeru jazdy a nastaviteľnú ochranu proti rotácii pre maximálne pohodlie až do veku 4 rokov.

Bezpečie každý deň

Bezpečnosť vášho dieťaťa je hlavnou prioritou spoločnosti Römer. Preto v otázkach bezpečnosti nerobí žiadne kompromisy. Jej interné štandardy sú ešte prísnejšie, než aktuálna norma ECE R129 (i-Size). Autosedačka DUALFIX i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom SICT inside, ktorú dodáva špeciálny oceľový prvok vnútri autosedačky. Alebo tiež patentovaný systém Pivot Link ISOFIX, ktorý zabezpečí, že vaše dieťa je dobre chránené v prípade akéhokoľvek nárazu, či už spredu, zboku alebo zozadu. To je niečo, na čo sa môžete spoľahnúť.

Kvalita vyrobená v Nemecku

Autosedačka DUALFIX i-SIZE bola plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Prešla tiež mnohými testami v modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu zaručuje maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčastí autosedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa tiež všetky vyrábajú v Európe.

  • Rozmery: (V x Š x H) 48 × 44 × 74 cm
  • Hmotnosť výrobku: 15 kg