BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (61-105 cm) Golden Cognac

Kód produktu: F169664 Dodávateľský kód: BRR022790_GoldenCognac
  • Farba:

Bežná cena

519,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M i-Size (61-105 cm) Golden Cognac

Značka:

Sedačka pre náročných DUALFIX M i-SIZE, vhodná pre deti od 61 do 105 cm, je medzi detskými autosedačkami horúcou novinkou, a to hlavne pre svoju flexibilitu a kvalitné prevedenie.

Vďaka rotácii o 360 ° ju môžete používať ľubovoľne v oboch smeroch. Usadenie a pripútanie dieťaťa s pomocou bočného natáčania k dverám auta totiž nikdy nebolo jednoduchšie. Navyše, autosedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromia nielen svojimi jedinečnými vlastnosťami, ale aj dizajnom, za ktorý získali ocenenie. Preto sa tešte, vaša jazda bude nielen bezpečná, ale aj štýlová!

Nekonečné pohodlie pre vás aj vášho miláčika Ako dieťa rastie, jeho aj vaše potreby sa menia. Počas prvých mesiacov síce vystačíte len s ľahkým a prenosným variantom autosedačky, časom vám však bude vyhovovať nechať ju v aute. Preto určite oceníte funkciu rotácie o 360 °, ktorá vám dovolí dieťa do sedačky ľahšie usadiť a pripútať. Sedačka DUALFIX M i-SIZE ďalej ponúka 12 naklápacích polôh v smere aj proti smeru jazdy a nastaviteľnú ochranu proti rotácii. Spoľahnite sa, že si s vašim dieťaťom v tejto autosedačke užijete komfortné cestovanie a pohodlie až do jeho 4 rokov.

Na prvom mieste bezpečie, a to bez kompromisov a bez rečí Bezpečnosť vášho potomka je našou prioritou, a to bez kompromisov. Preto sú naše interné štandardy ešte prísnejšie, než aktuálna norma ECE R129 (i-Size). Sedačka DUALFIX M i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom SICT inside, ktorú jej prepožičiava špeciálny oceľový prvok vo vnútri sedačky, a ďalej je to náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX. Vďaka nim môžeme zaistiť, že vaše dieťa je dobre chránené v prípade akéhokoľvek nárazu, či už spredu, z boku alebo zozadu. A to je niečo, čo vám garantujeme a na čo sa môžete spoľahnúť.

Kvalita a precíznosť vyrobená v Nemecku Sme presvedčení, že návrh a výroba produktov by mala ísť ruka v ruke na jednom mieste. Preto bola autosedačka DUALFIX M i-SIZE plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku a pred schválením prešla mnohými testami v našom modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Našim zákazníkom tak môžeme zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčasťou sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa vyrábajú iba v Európe. Leží nám totiž na srdci veľká zodpovednosť, aby sme zaistili, že vaše aj naše deti budú na cestách vždy iba v bezpečí.

Rotácia o 360 stupňov Vďaka 360-stupňovej rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a naopak, bez toho, aby bolo nutné ju dávať dole a opäť nasadzovať. Navyše je možné sedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.

Prispôsobiteľná ochrana proti rotácii Systém ochrany proti rotácii pomáha predchádzať nakloneniu sedačky v prípade nárazu a dá sa upraviť o celých 8 stupňov. Vďaka tomu môžete sedačku ľahko prispôsobiť operadlu sedadla vo vozidle a poskytnúť tak svojmu dieťaťu 10% miesta na nohy navyše.

Špičková ochrana proti bočnému nárazu Integrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na ne pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať – ​​SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zádržným systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Niekoľko naklápacích polôh Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy, ktoré sa jednoducho nastavujú a zaisťujú vášmu dieťaťu bezproblémovú ces­tu.

Opierka hlavy v tvare V Naša opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.

Kvalitne polstrované pásy Naše kvalitne polstrované pásy sa ľahko prispôsobia hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze av kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené na pranie bez toho, aby ste narušili zádržný systém.

5bodový bezpečnostný pás Veríme, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečneší spôsob pripútanosti vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Výškovo nastaviteľná oporná noha Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie, a tiež znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na vaše dieťa v prípade nárazu a pomáha tak chrániť vaše dieťa. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná. Intuitívny indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.

Rýchlo odnímateľný poťah Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Technické parametre:

  • Rozmery (V x Š x H): 48 × 44 × 74 cm
  • váha výrobku: 15 kg
  • Orientovaná v smere jazdy 76 – 105 cm
  • Orientované proti smeru jazdy 61 – 105 cm
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v oboch smeroch jazdy