BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 5Z (61-105 cm) Atlantic Green Diamond collection

Kód produktu: F180154 Dodávateľský kód: BRR023020_AtlanticGreen
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

299,00 €

Zľavnená cena

269,10 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 5Z (61-105 cm) Atlantic Green Diamond collection

Značka:

Ste pripravení na ďalší krok na ceste vášho dieťatka? DUALFIX 5Z je naša perfektná nadväzujúca sedačka, ktorú je možné použiť po BABY-SAFE 5Z2 alebo akejkoľvek inej prenosnej detskej sedačke. Po jednoduchom nacvaknutí na FLEX BASE 5Z poskytuje vynikajúcu ochranu a pohodlný komfort pre mnoho budúcich ciest, pokiaľ vášmu dieťaťu nebudú štyri roky. Vďaka možnosti otáčania o 360° je možné autosedačku používať v smere aj proti smeru jazdy, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z auta aj na tých najtesnejších parkovacích miestach.

DLHOTRVAJÚCI KOMFORT PRE VÁS A VAŠE DIEŤA Keď dieťa vyrastie z autosedačky – vajíčka, autosedačka DUALFIX 5Z zaistí ochranu a pohodlie vášho dieťaťa v aute od 3 mesiacov do 4 rokov veku. Sedačka má 12 polôh náklonu a opierku hlavy v tvare písmena V, ktorá poskytuje podperu a priestor, aj keď dieťa rastie. Dieťa si tak môže v pokoji zdriemnuť alebo skúmať svet zvedavými očami. Okrem iného sa dá bez námahy otáčať z akejkoľvek polohy bez toho, aby bolo dieťa rušené.

VŠESTRANNÁ OCHRANA BEZ KOMPROMISOV S autosedačkou DUALFIX 5Z sa stane bezpečnosť vašou najvyššou prioritou. Vďaka tomu, že je vyrobená podľa náročnejších špecifikácií, než požaduje súčasná norma (UN R129), je vaše dieťa chránené na každej ceste aj v prípade nepredstaviteľnej udalosti. Autosedačka DUALFIX 5Z sa pýši optimalizovaným systémom ochrany pri bočnom náraze, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Okrem toho má inovatívne podpernú nohu a pevný odrazový oblúk, ktorý chráni vaše dieťa pred akýmkoľvek nárazom. Nech vás vaše dobrodružstvá zavedú kamkoľvek, môžete byť vždy úplne pokojní.

KVALITA A VÝVOJ – VYROBENÉ V NEMECKU Zverte bezpečnosť svojho dieťaťa do tých najlepších rúk. Celý náš vývojový proces od prvotného nápadu až po hotový výrobok prebieha pod jednou strechou, takže investujete do najvyššej kvality a nízkych emisií pri preprave. Na základe vykonávaných najmodernejších testov, ktoré sú prísnejšie ako zákonné normy, sa môžete spoľahnúť, že autosedačka DUALFIX 5Z zaistí bezpečnosť vášho dieťaťa.

PRIPÚTANIE BEZ NÁMAHY Či už je vaše dieťa otočené v smere alebo proti smeru jazdy, v naklonenej polohe, vzpriamenej polohe alebo v akejkoľvek medzi-polohe, otočenie základne FLEX BASE 5Z o 360 ° umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné usadzovanie a vyťahovanie dieťaťa z auta. Počas chvíľky tak môžete vyraziť!

VYNIKAJÚCA OCHRANA PROTI BOČNÉMU NÁRAZU Chráňte svoje dieťa pred bočným nárazom vďaka integrovanej vnútornej technológii SICT (Side Impact Cushion Technology), ktorá absorbuje energiu nárazu a udrží vaše dieťa mimo dosahu nárazu. Navyše poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v každom uhle, takže ju nemusíte nastavovať, pokiaľ autosedačku sklápate alebo otáčate.

Systém západiek ISOFIX Systém západiek ISOFIX umožňuje predĺžiť ramená ISOFIX tak, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť alebo odpojiť základňu detskej autosedačky od bodov pre ukotvenie ISOFIX vo vozidle. Hneď ako pripojíte konektory ISOFIX, upevnite základňu tak, aby sa dotkli operadla sedadla. Zabránite tak pohybu detskej autosedačky nahor v prípade nárazu.

NECHAJTE DIEŤA DLHŠIE OTOČENÉ PROTI SMERU JAZDY Poskytnite svojmu dieťaťu najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu: Autosedačka DUALFIX 5Z umožňuje dieťaťu sedieť proti smeru jazdy dlhšie, ako odporúčajú odborníci. Čelné zrážky sú najčastejším typom nehody, preto sa uistite, že cestujete čo najbezpečnejšie. S autosedačkou nainštalovanou proti smeru jazdy sa energia nárazu rozloží rovnomerne na hlavu, krk a hornú časť tela, čo chráni dieťa pred zranením.

NIEKOĽKO NAKLÁPACÍCH POLOH Pre spokojné dieťa na dlhých cestách. DUALFIX 5Z má viacero polôh naklonenia, ktoré si môže jednoducho nastaviť. Vďaka 6 polohám v smere jazdy a 6 polohám proti smeru jazdy môžete zvoliť takú polohu, ktorá umožní vášmu dieťaťu buď odpočívať alebo sa radovať z výhľadu, aby bolo spokojné a vy si mohli užívať cestu bez stresu.

HLBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÉ STENY Mäkké polstrované bočné steny autosedačky Dualfix 5Z pomôžu, aby bolo vaše dieťa v prípade kolízie chránené pred nárazom a v bezpečí.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPIERKA HLAVY Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: opierka hlavy v tvare V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzila pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytla priestor pre rast. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude v úplnom pohodlí nezávisle na jeho telesnej výške.

MÄKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKA Vďaka mäkkým a výkonným chráničom hrudníka autosedačky DUALFIX 5Z budú pohyby vášho dieťaťa pri náraze obmedzené. Vypchávky umocnia ešte väčšie pohodlie bezpečných 5-bodových pásov av prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko na vypranie vybrať bez toho, aby sa museli pásy odopínať.

MIMORIADNE BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ PÁSY Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom. V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých 5 bodov – do ramien, bokov a medzi nohy.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÁ PODPERNÁ NOHA Podperná noha zaisťuje dodatočnú stabilitu základne prenosnej detskej sedačky proti podlahe vozidla. Minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a znižuje sily pohybu vpred, vyvíjané na vaše dieťa pri nehode, a pomáha ho tak chrániť. Pre bezpečnú inštaláciu je možné podpernú nohu nastaviť tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je podperná noha pevne postavená na podlahe vášho vozidla tým, že sa pri správnej inštalácii zmení z červenej na čiernu a navyše, pre zaistenie bezpečnej inštalácie, bude podperná noha vydávať zvukový signál, pokiaľ nebude správne nainštalovaná.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka DUALFIX 5Z má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy: 76 – 105 cm
  • orientované proti smeru jazdy: 61 – 105 cm
  • pre deti od 3 mesiacov – 4 rokov | 61 – 105 cm | 18 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
nie
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy