BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 3 i-size Bundle Flex 5Z (61-105 cm) Golden Cognac

Kód produktu: F172578 Dodávateľský kód: BRR022860_GoldenCognac
  • Farba:

Bežná cena

499,90 €

Zľavnená cena

425,00 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 3 i-size Bundle Flex 5Z (61-105 cm) Golden Cognac

Značka:

Model DUALFIX 3 i-SIZE so základňou FLEX BASE 5Z je skvelou kombináciou po tom, čo Vaše dieťa vyrástlo z novorodeneckej autosedačky. Disponuje mnohými skvelými vlastnosťami oceňovaného modelu DUALFIX i-SIZE a navyše úplne novým ambientným interiérovým osvetlením. Model DUALFIX 3 i-SIZE sa jednoducho nacvakne na základňu FLEX BASE 5Z a poskytne pri cestovaní Vášmu dieťaťu špičkovú ochranu a pohodlie, a to až do veku štyroch rokov. Ak v budúcnosti plánujete ďalší prírastok do rodiny, môžete základňu FLEX BASE 5Z neskôr použiť s modelom BABY-SAFE 3 i-SIZE.

Bezpečnosť a komfort na celé roky DUALFIX 3 i-SIZE je vhodná pre deti od troch mesiacov do štyroch rokov – prispôsobuje sa rastu Vášho dieťaťa, aby zabezpečila stály komfort a ochranu. Umožňuje otočenie proti smeru aj v smere jazdy, takže je prechod rýchly a jednoduchý, keď je Vaše dieťa už dostatočne staré. Pre maximálne pohodlie môžete jednoducho voliť medzi šiestimi ergonomickými polohami sklonu.

Najlepšia ochrana – každý deň Bezpečnosť Vášho dieťaťa je našou najvyššou prioritou. Preto udržujeme naše interné štandardy na vyššej úrovni, než je aktuálny štandard ECE R129 (i-Size). DUALFIX 3 i-SIZE je vybavený radom inovatívnych bezpečnostných prvkov: Optimalizovaný integrovaný systém ochrany pri bočnom náraze SICT poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v prípade bočnej kolízie. Náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX v kombinácii s FLEX BASE navyše chráni Vaše dieťa pri každom druhu nehody, či už spredu, zboku alebo zozadu. Tak môžete mať spoľahlivo pokoj v duši.

Kvalita vyrobená v Nemecku Bezpečie detí je motor, ktorý nás každý deň ženie dopredu. Na zaručenie najvyššej kvality držíme celý proces vývoja výrobku pod jednou strechou – od počiatočnej myšlienky až po hotový výrobok. Naše štandardy sú náročnejšie, než tie vyžadované zákonom, a preto vykonávame pravidelné testy našich autosedačiek v najmodernejšom zariadení na testovanie nárazov. Tak zaistíme, aby bezpečnosť Vášho dieťaťa bola vždy v tých najlepších rukách.

Otáčanie o 360 stupňov Vaše dieťa je možné ľahko posadiť a pripútať k sedačke vďaka funkcii otáčania, ktorá umožňuje vytočiť autosedačku smerom k dverám. Napriek tomu, že odporúčame voziť Vaše dieťa čo najdlhšie otočené proti smeru jazdy, prechod do polohy v smere jazdy, keď je Vaše dieťa dostatočne staré, je rýchly a ľahký. Jediným pohybom prepínača na spodnej časti základne môžete sedačku taktiež otočiť o celých 360 stupňov.

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zádržným systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Niekoľko naklápacích polôh Pohodlie Vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy, ktoré sa jednoducho nastavujú a zaisťujú Vášmu dieťaťu bezproblémovú ces­tu.

Modulárny systém základne Jedna základňa, dve sedačky: modulárna FLEX BASE iSENSE je kompatibilná s BABY-SAFE 3 i-SIZE aj DUALFIX 3 i-SIZE a umožňuje jednoduché a rýchle striedanie oboch. Táto modularita poskytuje vynikajúci komfort pre prvé štyri roky s Vašim dieťaťom.

Prispôsobiteľná ochrana proti rotácii Systém ochrany proti rotácii pomáha predchádzať nakloneniu sedačky v prípade nárazu a dá sa upraviť o celých 8 stupňov. Vďaka tomu môžete sedačku ľahko prispôsobiť operadlu sedadla vo vozidle a poskytnúť tak svojmu dieťaťu 10% miesta na nohy navyše.

Optimalizácia nastaviteľného uhla Pri automobiloch so sklonenými sedadlami existuje nebezpečenstvo, že by sa hlava vášho dieťaťa mohla nakloniť dopredu, najmä keď zaspí v autosedačke. S našou FLEX BASE iSENSE môžete ľahko nastaviť uhol autosedačky do šiestich rôznych polôh, aby ste zaistili ergonomickejšiu, ale bezpečnejšiu polohu vášho dieťaťa počas akejkoľvek cesty a v akomkoľvek aute.

Výškovo nastaviteľná podperná noha Podperná noha zaisťuje dodatočnú stabilitu základne prenosné detské sedačky proti podlahe vozidla. Minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a znižuje sily pohybu vpred, vyvíjané na Vaše dieťa pri nehode, a pomáha ho tak chrániť. Pre bezpečnú inštaláciu je možné podpernú nohu nastaviť tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre Vaše auto najlepšia. Ľahko čitateľný indikátor Vám ukáže, kedy je podperná noha pevne postavená na podlahe Vášho vozidla tým, že sa pri správnej inštalácii zmení z červenej na čiernu a navyše, pre zaistenie bezpečnej inštalácie, bude podperná noha vydávať zvukový signál, pokiaľ nebude správne nainštalovaná.

Hlboké ochranné bočnice Naše mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

Špičková ochrana proti bočnému nárazu Integrovaná technológia SICT inside poskytuje Vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni Vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na ne pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať – SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Opierka hlavy v tvare V Naša opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy Vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla a prispôsobujú sa tak Vášmu rastúcemu dieťaťu.

5bodový bezpečnostný pás Veríme, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanosti Vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť Vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Systém západiek ISOFIX Systém západiek ISOFIX umožňuje predĺžiť ramená ISOFIX tak, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť alebo odpojiť základňu detskej autosedačky od bodov pre ukotvenie ISOFIX vo vozidle. Hneď ako pripojíte konektory ISOFIX, upevnite základňu tak, aby sa dotkli operadla sedadla. Zabránite tak pohybu detskej autosedačky nahor v prípade nárazu.

Kvalitne polstrované pásy Naše kvalitne polstrované pásy sa ľahko prispôsobia hrudi Vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb Vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené na pranie bez toho, aby ste narušili zádržný systém.

Jednoduché uloženie Vieme, že rodičia malých detí majú veľa detských vecí na uloženie, preto sme základňu pre prenosnú detskú sedačku navrhli s ohľadom na pohodlné skladovanie. Oporná noha sa sklopí, takže ju môžete ľahko zabaliť do kufra auta alebo uskladniť doma. Sklopenie nohy pod sedadlo taktiež deaktivujete bezpečnostné pípanie podpernej nohy pre zaistenie pokojného skladovania.

Rýchlo odnímateľný poťah Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 76 – 105 cm
  • orientované proti smeru jazdy 61 – 105 cm
    • 3 mesiacov – 4 rokov
  • 61 – 105 cm
  • až do 18 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy, proti smeru jazdy, v oboch smeroch jazdy