BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 2 R (0-18 kg) Moonlight Blue

Kód produktu: F104098 Dodávateľský kód: BRR022202-MoonlightBlue
  • Barva:
335,00 € 419,00 €
Dlhodobo znížená cena

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 2 R (0-18 kg) Moonlight Blue

Značka:

Či už je otočená v smere alebo proti smeru jazdy, ponúka autosedačka DUALFIX 2 R všestrannú flexibilitu. Vďaka funkcii otočenia o 360° je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa veľmi jednoduché. Rovnako ako zmena polohy z orientácie proti smeru jazdy na orientáciu v smere jazdy.

Revolučné pripútanie

Stlačením tlačidla môžete autosedačku DUALFIX2 R otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo vám uľahčí usadenie dieťaťa do autosedačky a zapnutie pásov. Potom autosedačku otočte späť do požadovanej polohy, kým nezapadne na miesto a môžete vyraziť.

Zmena orientácie otočením

DUALFIX2 R je vždy otočená správnym smerom. Autosedačku môžete použiť až do 18 kg proti smeru jazdy a krátka ochrana proti rotácii poskytuje väčší priestor pre nohy. Alebo môžete autosedačku stlačením tlačidla otočiť v smere jazdy, akonáhle je vaše dieťa dostatočne veľké.

Vyrobené pre všestranné pohodlie

Bez ohľadu na to, či chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, možno autosedačku DUALFIX2 R s niekoľkými naklápacími polohami nastaviť na polohu, ktorá je pre vaše dieťa v danú chvíľu najpohodlnejšie. Dokonca aj za jazdy.

Rýchlo odnímateľný poťah

Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovania popruhov, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy

Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejším typom nehôd na cestách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti autosedačky, zatiaľ čo zvyšná energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v autosedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou autosedačky a zadržiavacím systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Niekoľko naklápacích polôh

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosťou. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy, ktoré sa jednoducho nastavujú a zabezpečujú vášmu dieťaťu bezproblémové cestovanie.

Výškovo nastaviteľná oporná noha

Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie, a tiež znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na vaše dieťa v prípade nárazu, a pomáha tak chrániť vaše dieťa. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je oporná noha výškovo nastaviteľná. Intuitívny indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.

5-bodový bezpečnostný pás

5-bodový bezpečnostný pás je jedným z najbezpečnejších spôsobov pripútanie vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy

Polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že je opierka hlavy v správnej pozícii – tesne nad ramenami dieťaťa.

Kvalitne polstrované neoprénové pásy

Kvalitne polstrované neoprénové pásy sa ľahko prispôsobia hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené pre pranie, bez toho aby ste narušili zádržný systém.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy: 9 – 18 kg

 - orientované proti smeru jazdy: 0 – 18 kg

  • rozmery (V x Š x H): 70 × 45 × 53 cm
  • hmotnosť výrobku: 14 kg