BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core (0-13 kg) Frost Grey

Kód produktu: F178347 Dodávateľský kód: BRR023005_FrostGrey
  • Farba:

Bežná cena

149,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core (0-13 kg) Frost Grey

Značka:

S autosedačkou BABY-SAFE CORE si môžete byť istí, že váš malý uzlíček radosti bude na každej ceste v bezpečí a pohodlí. Ľahká a flexibilná, môžete ju používať so základňou alebo (BABY-SAFE CORE BASE) s bezpečnostným pásom auta, aby ste mali úplnú voľnosť na každej ceste. Bezpečne pripútajte svoje drahé dieťatko pomocou ľahko zapínateľnej pracky a uvoľnite sa – vďaka nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka BABY-SAFE CORE rastie spolu s ním, takže si môžete byť istí, že vaše dieťatko je chránené od narodenia až do výšky 83 cm.

VŠESTRANNÉ POHODLIE Udržujte svoje dieťatko v bezpečí a pohodlí na každej ceste. Polstrovné bočné krídelká poskytujú ochranu pred bočným nárazom, zatiaľ čo mäkká polstrovaná opierka hlavy a voliteľná novorodenecká vložka podporujú vaše dieťatko a poskytujú prirodzenejšiu polohu na spanie. Ako vaše bábätko rastie, môžete vložku vybrať, aby ste svojmu uzlíčku radosti vždy poskytli to najlepšie možné pohodlie.

PRUŽNÁ A POHODLNÁ Vezmite si BABY-SAFE CORE na všetky svoje dobrodružstvá. Vďaka kompaktným rozmerom a všestrannosti ju môžete bezpečne nainštalovať pomocou základne* alebo bezpečnostného pásu auta, aby ste boli úplne flexibilní. S hmotnosťou len 3,9 kg je to jedno z našich najľahších nosičov pre deti, ktorý sa ľahko prenáša a bez námahy premiestňuje medzi vozidlami: vďaka adaptérom ho rýchlo a jednoducho pripevníte na kočík a ste pripravení na celodenný výlet. STANDARD i-SIZE PRE ÚPLNÚ BEZPEČNOSŤ Spoľahnite sa na systém BABY-SAFE CORE, ktorý zaistí bezpečnosť vášho dieťatka. Bol vyvinutý v súlade s normou i-Size – povinnou od septembra 2023 – a je schválený podľa najnovších predpisov UN R129, takže si môžete byť istí, že vaše dieťatko je na každej ceste v bezpečí a vy ste dokonale pripravení na zmenu predpisov.

MÄKKÁ A PODPORNÁ OPIERKA HLAVY Chráňte drahocennú hlavičku svojho dieťatka. Vďaka integrovanému vankúšu si vaše dieťatko môže oprieť hlavičku v prirodzenej a pohodlnej polohe ležmo. Vďaka 10 polohám možno opierku hlavy a bezpečnostné pásy rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťatko bude v úplnom pohodlí bez ohľadu na jeho výšku.

JEDNODUCHÉ POPRUHY PRE NERUŠENÝ SPÁNOK Pšššš… jemne pripútajte a odopnite svoje dieťatko v autosedačke BABY-SAFE CORE bez toho, aby ste rušili jeho pokojný spánok. Vďaka rýchlemu a jednoduchému pripútaniu a zapínaniu na brušku smerom dopredu už nikdy nebudete mať problém zabezpečiť svoje dieťatko a ono bude môcť pokojne snívať.

ŠPECIÁLNA OCHRANA PRE NOVORODENCOV Poskytnite svojmu novorodenému uzlíčku radosti tú najlepšiu ochranu, pohodlie a oporu so špeciálne navrhnutou vložkou pre novorodencov. Penové vložky pohlcujú energiu a umožňujú vášmu bábätku ležať v pohodlnejšej a ergonomickejšej polohe počas prvých týždňov.

OCHRANNÉ BOČNÉ KRÍDLA Mäkké, polstrované bočné krídla zabezpečia dieťatku pohodlie a bezpečnosť. Pomáhajú pohlcovať silu bočného nárazu a znižujú riziko zranenia v prípade kolízie, takže vaše dieťatko bude v pohodlí a vy môžete byť pokojní, pretože viete, že je chránené na každej ceste.

CHRÁNI PRED NEPRIAZNIVÝM POČASÍM Chráňte svoje dieťatko pred škodlivým UV žiarením a studeným vetrom, keď je v aute alebo v kočíku, pomocou praktickej slnečnej striešky. A pretože nie je pripevnená k rukoväti, môžete striešku nechať zdvihnutú, aj keď nesiete svoje dieťatko so sebou, takže budete mať istotu, že je na prechádzke v bezpečí.

NASTAVITEĽNÁ RUKOVÄŤ Vďaka nastaviteľnej rukoväti je zdvíhanie vášho dieťatka do nosiča a z neho hračkou. Stačí stlačiť tlačidlá na oboch stranách, aby ste ju odblokovali a posunuli. Navyše môžete rukoväť posunúť úplne dozadu, aby bol nosič stabilný, keď je na zemi. Pretože pri výchove detičiek sú dôležité maličkosti.

RÝCHLO SNÍMATEĽNÝ PRATEĽNÝ POŤAH V aute môže byť neporiadok – nápoje sa môžu vyliať a detičky môžu dostať cestovnú nevoľnosť. Preto sme navrhli poťah autosedačky, ktorý sa dá ľahko odstrániť a vy ho môžete rýchlo vyčistiť a opäť si užívať spoločné dobrodružstvá.

Technické špecifikácie:

  • Smerom dozadu 40 – 83 cm
  • od narodenia – 15 mesiacov | 40 – 83 cm | 0 – 13 kg
  • Rozmery: 61 š x 64 d x 44 v
  • hmotnosť: 3,9 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
proti smeru jazdy