BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe 2 i-Size (0-13 kg) Nordic Grey F

Kód produktu: F067518 Dodávateľský kód: BRR022702-NordicGrey
  • Farba:

Bežná cena

269,00 €

Zľavnená cena

183,00 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe 2 i-Size (0-13 kg) Nordic Grey F

Značka:

BABY-SAFE i-SIZE bola navrhnutá tak, aby vyhovovala norme ECE R129 (i-Size) týkajúcej sa autosedačiek, a je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky. Detská autosedačka je vybavená vložkou pre novorodenca, ktorá zaistí dodatočnú ochranu a pohltí energiu v prípade nárazu. Vložka môže byť odstránená a hlavová opierka môže byť prispôsobená tak, aby poskytla viac priestoru pre vaše rastúce dieťa.

Patentovaná technológia polohy ležmo pre bezpečie a pohodlie

Vieme, aké je náročné rozhodnúť o najbezpečnejšej polohe ležmo pre novorodencov počas cestovania autom. Vzhľadom k tomu, že svaly novorodenca nie sú ešte úplne vyvinuté, poloha ležmo je lepšia, zatiaľ čo poloha v sede je bezpečnejšia v prípade nárazu. BABY-SAFE i-SIZE je vybavená našou patentovanou technológiou polohy ležmo, ktorá vám poskytne jednoduché riešenie – prispôsobením hlavovej opierky umožníte nastavenie polohy ležmo. Môžete dokonca zabezpečiť lepšiu polohu ležmo pre vaše dieťa použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE v niektorých modeloch vozidiel. Pokoj v duši počas prvých ciest vášho dieťaťa.

Deti, hlavne novorodenci, sú najviac zraniteľní cestujúci a vyžadujú preto ochranu proti každému možnému nárazu. Práve preto sme sa sústredili na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú najnáročnejšie možné štandardy a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129). Nákupom BABY-SAFE i-SIZE získate aj náš výskum a záruku bezpečnosti pre vaše dieťa a zaistíte si tak úplný pokoj v duši počas cestovania so svojím dieťaťom.

Vlastnosti:

Vložka pre novorodenca

Navrhnutá špeciálne pre poskytnutie lepšej ochrany pre malé deti. Vložka pre novorodenca, ktorá je súčasťou dodávky, je vybavená odnímateľnými penovými podložkami, ktoré pohlcujú energiu. Vložka zmenšuje priestor a poskytuje dodatočné pohodlie.

Špičková technológia tlmenia bočného nárazu (SICT)

Naša vylepšená technológia SICT poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu v dvoch krokoch. Smeruje vaše dieťa proti smeru nárazu prostredníctvom kontrolovaného pohybu a následne mení tvar, aby pohltila energiu pôsobiacu na vaše dieťa. Pre zabezpečenie ochrany jednoducho nastavte a nainštalujte SICT na bok sedadla čo najbližšie k dverám.

Technológia polohy ležmo

Poskytuje pohodlnejšiu a viac ergonomickú polohu pre novorodencov. Náš patentovaný naklápací mechanizmus pomáha prispôsobiť polohu ležmo v závislosti na výške dieťaťa. Poloha sa mení automaticky v prípade nastavenia hlavovej opierky a zväčšuje tak priestor pre vaše rastúce dieťa. Ramenné pásy sa tiež automaticky prispôsobia po upravení polohy hlavovej opierky.

Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy

Naša polstrovaná hlavová opierka a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej pozícii – tesne nad ramenami dieťaťa.

Slnečná clona

Slnečná clona chráni vaše dieťa pred slnkom (UPF 50+) tak vo vozidle, ako aj v kočíku. Prípojné body sú pohodlne umiestnené na bočných stranách rukoväte, preto môžete prenášať detskú autosedačku so zatiahnutou slnečnou clonou.

5-bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5-bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútania vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Ľahké vybratie pomocou adaptérov CLICK&GO®

Detská autosedačka môže byť ľahko odpojená od základne alebo kočíka a rodič pritom nemusí meniť svoju ergonomickú, vzpriamenú pozíciu. Pre odpojenie detskej autosedačky od základne alebo kočíka jednoducho použite rukoväť v jej zadnej časti pre odblokovanie autosedačky a zdvihnite ju.

Nastaviteľná rukoväť

Nastaviteľnú rukoväť môžete ľahko posunúť dozadu a upútať vaše dieťa do detskej autosedačky. Pre odblokovanie a posunutie rukoväte jednoducho stlačte tlačidlá na oboch stranách rukoväte. Keď je autosedačka na zemi, odporúčame posunúť rukoväť maximálne dozadu, aby ste zabránili preklopeniu autosedačky

Indikátory správnej inštalácie

Naše indikátory vás informujú o tom, či je detská autosedačka správne umiestnená na základni alebo kočíku. Zmena farby indikátora z červenej na zelenú znamená, že adaptéry sú správne pripojené.

Rýchlo odnímateľný poťah

Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Pripravená na cestovný systém

Počas hektických dní, keď stále nasadáte a vystupujete so svojím dieťaťom z vozidla, si môžete zjednodušiť cestovanie pomocou inštalácie detskej autosedačky na kočík. Jednoducho vezmite svoje dieťa v detskej autosedačke z vozidla a bezpečne ju zacvaknite na kočík – a ste pripravení na cestu. Všetky detské autosedačky Römer môžu byť inštalované na každom kočíku Britax vybavenom našimi adaptéry CLICK&GO®.

Technické parametre:

  • Vhodné pre deti od narodenia do 15 mesiacov
  • Rozmery (VxHxŠ): 58 × 44 × 67 cm
  • Hmotnosť: 4,8 kg
  • Nosnosť: 13 kg
  • Výška dieťaťa: 83 cm
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno, nie
Sedenie
proti smeru jazdy