BRITAX RÖMER Autosedačka Adventure Plus 2 (100-150 cm) Space Black

Kód produktu: F172347 Dodávateľský kód: BRR022830_SpaceBlack
  • Farba:

Bežná cena

128,90 €

Zľavnená cena

116,01 €
Akcia platí do 24.6.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Adventure Plus 2 (100-150 cm) Space Black

Značka:

ADVENTURE PLUS je bezpečná a pohodlná autosedačka s opierkou chrbta, vhodná na všetky druhy ciest. Veľmi ľahko sa inštaluje pomocou bezpečnostného pásu vo vozidle, takže je skvelou voľbou pre rodičov, ktorých vozidlo nie je vybavené kotviacimi bodmi ISOFIX. Na zabezpečenie maximálnych štandardov kvality sa ADVENTURE PLUS vyrába v Nemecku.

Jednoduché zabezpečenie ochrany Autosedačka ADVENTURE PLUS je navrhnutá tak, aby spĺňala nový štandard i-Size. Ide o podsedák s opierkou chrbta, ktorý sa rýchlo inštaluje pomocou bezpečnostného pásu vozidla a poskytuje vyššiu bezpečnosť na cestách.

Komfort pre všetkých Textilné poťahy sedadiel s dôkladným polstrovaním a optimalizovanou plochou na sedenie zabezpečujú ešte väčšie pohodlie na dlhších cestách. Úzky dizajn modelu ADVENTURE PLUS umožňuje v celom rade vozidiel inštalovať tri sedačky na zadných sedadlách vedľa seba. Pomocné označenia na opierke hlavy uľahčujú správne nastavenie sedadla pri presune z jedného vozidla do druhého.

Udržateľnosť „Made in Germany“ Na rozdiel od svojich konkurentov vyrába spoločnosť BRITAX RÖMER prevažnú väčšinu svojich autosedačiek v Nemecku. Tým sa zabezpečuje maximálna kvalita výroby a zároveň sa skracujú prepravné trasy, čím sa minimalizuje vplyv na životné prostredie. Ďalšou udržateľnou výhodou ADVENTURE PLUS je kompaktný obal z recyklovanej lepenky, ktorý je veľmi efektívny pri preprave.

Ergonomická, ľahko nastaviteľná opierka hlavy Opierka hlavy je navrhnutá špeciálne pre pohodlie starších detí a dá sa ľahko nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Pomocné značky na zadnej strane opierky hlavy pomáhajú rodičom vždy nastaviť opierku hlavy do správnej výšky. To sa vám bude hodiť pri presune z auta do auta alebo pri preprave viacerých detí v jednej sedačke.

Tri sedadlá vedľa seba Úzky a kompaktný dizajn autosedačky umožňuje inštalovať tri sedačky na zadné sedadlá auta vedľa seba. Dá sa to vo veľkom množstve áut.

** Odnímateľný poťah** Na ceste sa môže stať čokoľvek – nápoje sa môžu rozliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný, aby ste mohli problém rýchlo vyriešiť a vrátiť sa na cestu.

** Ochranné polstrovanie opierky ** Naše polstrovanie operadla chráni Vaše dieťa tromi spôsobmi: skelet autosedačky poskytuje Vášmu dieťaťu ochranu od hlavy až k bedrám, a to najmä v prípade bočného nárazu. Horné a dolné popruhy bezpečnostných pásov zaisťujú ich správne umiestnenie a polstrovaná opierka hlavy zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk Vášho dieťaťa.

Technické parametre:

  • orientované v smere jazdy 100 – 150 cm
  • Rozmery (V x Š x H): 63 – 83 × 44 × 42 cm
  • Hmotnosť výrobku: 5,2 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
nie
Sedenie
v smere jazdy