BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix Pro (76-150 cm) Atlantic Green Diamond collection

Kód produktu: F180625 Dodávateľský kód: BRR022890_AtlanticGreen
  • Farba:

Bežná cena

415,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix Pro (76-150 cm) Atlantic Green Diamond collection

Značka:

Pamätáte si, ako ste si na všetky dobrodružstvá brali obľúbenú hračku? ADVANSAFIX PRO bude verným priateľom aj vášho malého dieťatka – vždy, keď ho bude potrebovať. ADVANSAFIX PRO, ktorá vám poskytne pokoj na dlhé roky, je navrhnutá tak, aby rástla s vašim dieťatkom. Je schválená podľa najnovších bezpečnostných noriem i-Size (UN R129), takže svojmu dieťatku poskytnete maximálnu ochranu na každej ceste. Autosedačku jednoducho premeníte z pripútanej sedačky na podsedák s vysokým operadlom v niekoľkých jednoduchých krokoch a je vhodná od 15 mesiacov až do 12 rokov.

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ Poskytnite svojmu dieťatku maximálnu ochranu na každej ceste. Päťbodové bezpečnostné pásy je možné používať až do doby, keď vaše dieťatko dosiahne výšku 105 cm (max. 22 kg), čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na to, že ADVANSAFIX PRO udrží vaše dieťatko v bezpečí po dlhšiu dobu. Navyše bola vyvinutá a schválená podľa najnovšej normy i-Size (UN R129) a je vybavená pokročilými bezpečnostnými prvkami. Buďte v pokoji, systémy SICT, XP-PAD a SecureGuard spolupracujú, aby poskytli tú najlepšiu možnú ochranu pri akejkoľvek nehode.

POHODLIE A FLEXIBILITA POČAS RASTU Doprajte svojmu dieťatku pohodlnú jazdu – aj keď už nie je také malé! Rovnako ako verný plyšový spoločník prináša autosedačka ADVANSAFIX PRE maximálne pohodlie pre každú fázu detstva – od batoľaťa až po dospievajúceho. Žiadne starosti pre rodičov – priestorné, mäkko polstrované sedadlo a opierka hlavy sa bez námahy nastavujú, takže vytvoríte dokonalé prispôsobenie pre svoje dieťa. Prepínanie z päťbodových pásov na bezpečnostné pásy vášho auta znamená, že nemusíte kupovať ďalšiu autosedačku – ADVANSAFIX PRO ochráni vaše dieťa od 15 mesiacov do 12 rokov. Rušný deň plný dobrodružstva? V každom veku autosedačku napolohujte, aby si aj vaše väčšie dieťa mohlo ľahko zdriemnuť v mimoriadne pohodlnej polohe na spánok.

POKOJ PRE RODIČOV Buďte v pokoji: nie je nutné kupovať novú autosedačku, keď vaše batoľa povyrastie. Ľahká autosedačka ADVANSAFIX PRO rastie a chráni vaše dieťatko po celé jeho detstvo, takže sa stane verným spoločníkom na každej ceste. Bez námahy nastavíte opierku hlavy a pásy súčasne, takže budete vždy pripravení vyraziť na cestu – aj keď váš miláčik opäť povyrastie. A až bude vaše dieťa dostatočne veľké, prepnite pomocou funkcie FLIP&GROW z päťbodových pásov na trojbodové.

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Vďaka nezávislému ovládaniu konektorov ISOFIX nainštalujete autosedačku ADVANSAFIX PRO bez námahy. Máte ich plne pod kontrolou, takže ich pripojíte rýchlo a bezpečne bez toho, aby došlo k poškodeniu sedadiel vozidla. Váš deň môže pokračovať.

ZNÍŽENIE RIZIKA ZRANENIA Zaistite svojmu drahocennému uzlíčku lásky väčšiu stabilitu a bezpečnosť, pokiaľ dôjde ku kolízii. Robustný pás Top Tether minimalizuje akýkoľvek kolísavý pohyb autosedačky pri nehode, čím znižuje možnosť poranenia hlavy a krku vášho dieťaťa.

CHRÁŇTE ICH KRK A HRUDNÍK Bez ohľadu na to, ako opatrne riadite, musíte svoje batoľa chrániť pred ostatnými účastníkmi cestnej premávky. Chráňte krk svojho dieťatka pri čelnom náraze pomocou penovej podložky XP-Pad, ktorá pohlcuje nárazy. Pri nehode zníži náhly pohyb hlavy dopredu až o 30 %* a zabráni tak nárazu brady vášho dieťaťa do hrudníka. Vďaka podložke XP-Pad je každá cesta dokonca pohodlnejšia – pridáva totiž pohodlný polstrovaný okraj, takže sa bezpečnostný pás nezarezáva do jemnej pokožky vášho dieťaťa.

  • Interné testy a simulácia spoločnosti Britax Römer.

OCHRANA TAM KDE JE POTREBA

Vaším prirodzeným inštinktom je chrániť dieťa pred akýmkoľvek zranením. Chráňte svoje dieťatko v prípade čelného nárazu s ochranou SecureGuard. Pridanie štvrtého kontaktného bodu navyše, ktorý bezpečne zaistí brušný pás cez panvicu dieťaťa – namiesto jeho citlivého bruška – znižuje silu pôsobiacu na brucho až o 35 %*. A pretože neobmedzuje ich pohyb, bude vaše rastúce dieťa počas cesty stále v pohodlí.

  • Interné testy a simulácia spoločnosti Britax Römer.

OCHRANA OD HLAVY AŽ K BOKOM Zaistite svojmu dieťaťu tú najlepšiu ochranu aj keď rastie. Škrupina sedadla podsedáku s vysokým operadlom poskytuje vášmu dieťaťu dôležitú oporu hlavy až ku bedrám, zatiaľ čo vodítka pásov zaisťujú správnu polohu bezpečnostného pásu. A polstrovaná opierka hlavy prináša bezpečie a pohodlie pre zraniteľnú hlavičku a krk vášho dieťatka, takže si môžete byť istí, že je chránené na každej ceste.

RÝCHLO ODNÍMATEĽNÝ PRÁTEĽNÝ POŤAH Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka ADVANSAFIX PRO má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

Technické parametre:

  • orientovaná v smere jazdy 76 – 150 cm
  • 15 mesiacov – 12 rokov | 76 – 150 cm
  • Rozmery (V x Š x H): 60 – 83 × 44 × 48 cm
  • váha výrobku: 10 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy