BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix IV R (9-36 kg) Blue Marble

Kód produktu: F067610 Dodávateľský kód: BRR022532-BlueMarble

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix IV R (9-36 kg) Blue Marble

Značka:

Autosedačka ADVANSAFIX IV R bola vyvinutá tak, aby deti od 9 do 36 kg mohli cestovať bezpečne a pohodlne a bola ideálna pre každú rodinu. Ako vaše dieťa rastie, môžete vďaka funkcii FLIP&GROW prepnúť z integrovaného 5-bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás, a to pomocou pár jednoduchých krokov. Navyše autosedačka ADVANSAFIX IV R poskytuje maximálnu flexibilitu a ochranu pre všetky vekové skupiny vďaka svojim pokročilým bezpečnostným vlastnostiam.

Výnimočne bezpečná každý deň

Autosedačka ADVANSAFIX IV R ponúka pokročilé bezpečnostné vlastnosti, ktoré chránia vaše dieťa v každom veku. Ak pripútate svoje dieťa pomocou 3-bodového pásu, technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad panvovými kosťami, čo znižuje riziko poranenia brucha. Okrem toho nastaviteľná technológie SICT a opierka hlavy v tvare písmena V poskytujú ochranu v prípade bočného nárazu.

Extra pohodlie pre každú rodinu

S autosedačkou ADVANSAFIX IV R je vyrastanie ešte zábavnejšie! Vďaka funkcii FLIP&GROW môžete prepnúť z integrovaného pásu autosedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, akonáhle vaše dieťa dosiahne 15 kg až do hmotnosti maximálne 18 kg, je to hračka! Žiadna z častí autosedačky nie je odnímateľná, takže sa nič nemôže stratiť a premena naspäť je možná kedykoľvek. Extra mäkké polstrovanie a polohovanie EasyRecline s tromi nastaviteľnými polohami pre batoľa a staršie dieťa im zaistí pohodlie na každej ceste.

Kvalita vyrobená v Nemecku

Autosedačka DUALFIX i-SIZE bola plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Prešla tiež mnohými testami v modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu zaručuje maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčastí autosedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa tiež všetky vyrábajú v Európe.

ISOFIX s horným upevňovacím popruhom (Skupina 1)

Táto autosedačka musí byť upevnená ku kotviacim bodom ISOFIX vášho auta. ISOFIX je štandardný systém bodového pripojenia, ktorý je takmer v každom aute. Vytvára bezpečné a pevné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom. Bezpečná inštalácia je dokončená použitím horného upevňovacieho popruhu zaručujúceho optimálnu stabilitu.

Pripútanie pomocou ISOFIX (Skupina 2/3)

Táto detská autosedačka musí byť nainštalovaná pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu v aute a tiež pomocou kotviacich bodov ISOFIX vo vašom aute. To zaistí pevné a bezpečné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom, aj keď v nej dieťa nesedí. Pred nákupom zistite, či je autosedačka kompatibilná s vaším autom.

Pripútanie pásom vozidla (Skupina 2/3)

Túto detskú autosedačku možno v aute nainštalovať s 3-bodovým bezpečnostným pásom. Táto možnosť je praktická, ak autosedačku presúvate do rôznych áut, ktoré nemusia mať kotevné body ISOFIX. Vodidlá bezpečnostných pásov autosedačky vám pomôžu autosedačku správne upevniť.

Značka:
Britax Römer
Isofix
áno, nie
Sedenie
v smere jazdy