BRIGHT STARTS Podložka vodná Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Kód produktu: F182807 Dodávateľský kód: 16755-6

Bežná cena

8,95 €

Zľavnená cena

7,61 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

BRIGHT STARTS Podložka vodná Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Značka:

Nakŕmte hladnú opičku pomocou vodnej podložky Hungry Monkey od Bright Starts! Jednoducho naplňte stred hracej podložky vodou a vonkajší okraj nafúknite vzduchom, aby sa začala zmyslová hra. Vaše dieťatko bude rado „kŕmiť“ hladnú opicu pomocou plávajúcich kúskov ovocia. Hrubé bruško opice obsahuje 3 plávajúce kúsky ovocia: banán, ananás a jahodu. Počas hry v sede a na brušku môže dieťa pracovať na rozvoji svalov, zatiaľ čo kúsky ovocia sa pohybujú vo vnútri bruška opice – pomáha pochopiť príčinu a následok! Kompaktná veľkosť podložky je ideálna na cestovanie a slúži aj ako hračka k vysokej stoličke pre skoré hry v sede. Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky a čistenie je hračkou vďaka ľahko čistiteľnému PVC materiálu podložky. Stačí vypustiť vodu a vzduch, utrieť podložku a zložiť. Ideálne pre novorodencov a staršie deti.

Vlastnosti:

  • Pridajte zmyslové zapojenie do hry na brušku a skoré hry v sede s vodnou podložkou Hungry Monkey od Bright Starts.
  • Dieťa môže stláčať a posúvať 3 plávajúce kúsky ovocia (banán, ananás a jahody), aby „nakŕmilo“ opicu a učilo sa o príčinách a následkoch.
  • Kompaktný dizajn sa zmestí na podnos vysokej stoličky a slúži aj ako hračka vysokej stoličky pre skorú hru v sede; ľahko prenosná aj na cesty.
  • Podporuje hru na brušku so zmyslovou hrou, ktorá zabaví bábätko a podporí motorické zručnosti od novorodencov až po staršie deti.
  • Vodná zátka umožňuje rýchle a pohodlné plnenie a vypúšťanie podložky; jednoducho naplňte vodou a nafúknite vonkajší okraj; vyrobené z ľahko čistiteľného PVC materiálu.

Rozmery (V x Š x D): 40,97 × 34,57 × 3­,81 cm

  • v zloženom stave: 5,08 × 15,24 × 1­4,0 cm

Hmotnosť: 0,11 kg

Značka:
Bright Starts
Vek
od narodenia
Materiál
guma, plast