Sada darčeková - Veľká zubná sada pre najmenších s červenou sonickou kefkou

Kód produktu: F186434 Dodávateľský kód: TBOBKRAB2023RED
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

36,90 €

Zľavnená cena

29,90 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Sada darčeková - Veľká zubná sada pre najmenších s červenou sonickou kefkou

Značka:

Bob a Bobek veľká zubná sada pre najmenších: Vstávať a čistiť! Súprava pre detskú dentálnu starostlivosť obsahuje sonickú zubnú kefku, praktický pohárik, medzizubnú kefku, bonusovú manuálnu zubnú kefku pre rodičov. Navyše pridávame zubnú pastu Bob a Bobek, aby sme zaistili kompletnú starostlivosť mliečnych zúbkov vašich najmenších od 0 do 6 rokov. V škatuli čaká malý plyšový králik ako krásny darček, ktorý poteší každé dieťa. Či je to Bob, alebo Bobek, záleží na vás a vašom malom nezbedníkovi. :-)

Bob a Bobek Baby sonická zubná kefka pre deti 0 – 6 rokov Motivačná zubná kefka pre starostlivosť o prvé zúbky bola navrhnutá v spolupráci so zubnými lekármi. Extra jemné vlákna v malej čistiacej hlavici vyvíjajú 17 tis. kmitov za minútu a čistenie je vďaka tomu šetrné, ale efektívne. Podsvietená hlavica pomáha pri orientácii v ústach a zároveň deti baví a pozitívne motivuje. Batériová kefka je vybavená dvojminútovým časovačom na správnu dĺžku čistenia a v balení sú dve náhradné hlavice.

Bob a Bobek zubná pasta pre deti 0 – 6 rokov Moderná zubná pasta s príchuťou malín a jahôd na starostlivosť o prvé zúbky. Zodpovedá najmodernejším odporúčaniam európskej stomatologickej asociácie. Proti kazu a pre zdravé ďasná obsahuje odporúčanú dávku fluoridov, kokosový olej, vitamín E a betaglukány.

** Pohárik s motívom Bob a Bobek** Vstávať a čistiť! A potom namiesto do klobúka šup do pohárika. Určený na odloženie zubnej kefky, zubnej pasty a mini flossera na čistenie medzi zubami.

Správny návyk na medzizubné čistenie Starostlivosť o medzizubné priestory odporúčajú zubní lekári už od chvíle, kedy sa prvé zúbky začnú navzájom dotýkať. Vyskúšajte ľahké a efektívne čistenie s priloženou zubnou niťou TePe mini flosserom.

Plyšová hračka Darčeková sada pre deti len s obrázkami? Vylúčené! V škatuli nájdete malého plyšového králika ako darček. Či je to Bob, alebo Bobek, je na vás.

Malý darček pre rodičov Učíme sa čistiť zuby s rodičmi. Zubné kefky švédskej značky TePe nájdete v kúpeľniach zubných lekárov a tiež v balíčku. Kefka je zladená s motívom Boba a Bobka, aby mohla slúžiť na príkladné spoločné čistenie zubov. Želáme vám len tie najlepšie výsledky!

Značka:
BOB A BOBEK
Pohlavie
dievčatá, chlapci
BIO/ECO
nie