BESAFE Pregnant pás pre tehotné

BESAFE Pregnant pás pre tehotné

skladom
cena: 39,90 €

Kód: F008931 , EAN: 7043485200339

BESAFE Pregnant pás pre tehotné

Doporučené od chvíle kedy zistíte, že ste tehotná.

V dnešnej dobe sú všetky deti chránené autosedačkou. Ako sú ale chránené deti pred narodením? Sú dostatočne zabezpečené? BeSafe Pregnant udržuje bočný pás v bezpečnej pozícii a drží pás mimo oblasť brucha a plodu. Pregnant iZi FIX možno pripojiť na predné sedadlá pomocou popruhu, pás sa ľahko preloží z jedného sedadla na druhé.

Vlastnosti:

  • udržuje bočný pás mimo vaše bruško a nenarodeného potomka
  • certifikácia podľa normy ECE R16, inštalácia pomocou 3-bodového pásu automobilu

Pregnant je pás pre tehotné určený k ochrane doposiaľ nenarodeného dieťaťa a na zvýšenie pohodlia matky pri cestovaní automobilom. V prípade náhleho brzdenia alebo autonehody môže na ženu pôsobiť váha až okolo 4 ton. Vďaka neprimeranému tlaku na plod a placentu tak môže dôjsť k ohrozeniu vášho nenarodeného dieťatka.

Pri použití BESAFE Pregnant je bočný automobilový pás vedený pod bruškom a jeho tlak je prenesený na panvu. Okrem toho vám BESAFE Pregnant zaistí väčšie pohodlie pri riadení, aj keď je vaše bruško väčšie, pretože pás je stále držaný na svojom mieste a nešmýka sa po vašom brušku počas jazdy. Užite si svoje tehotenstvo s menšími starosťami. Používajte BESAFE Pregnant od chvíle, keď zistíte, že ste tehotná.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader